Един уникален сайт - смях!

От: Един уникален сайт - смях!

Този кърти, хора. Заклевам се това е истински маркетър. Мисля да го контактна за да си сложи ей този клип:
http://www.youtube.com/watch?v=0ncvWvZoYds
С него сайта ще е пълен и почти съвършен.....и.....извинявайте....отидох да повърна. :) Поне успехи му пожелавам, като гледам има нужда. :)
 
От: Един уникален сайт - смях!

Това се казва цветова гама.
Сайта определено е запомнящ се :)

ПП А някой погледна ли мета ключовите му думи и на какво е написан сайта...
 
Последно редактирано:
От: Един уникален сайт - смях!

finty, мила сайта наистина е уникален , а автора му е толкова гениален че чак тръпки ме побиха:shock:
 
Последно редактирано:
От: Един уникален сайт - смях!

тоя човек го признавам за по-велик и от апостола (bow):D:D:D
 
От: Един уникален сайт - смях!

начи... лошо няма да се ебавате с хората, ваша си работа, ама...
само не разбрах що?
Аз по принцип знам що.. Що е ясно по default, смятате се за по-добри. Имате психологическа нужда, но дайте да си направим едно групово упражнение - да направим една томбола, в която участваме всички, и който се падне, останалите ебават него!
Мераклии?
 
От: Един уникален сайт - смях!

ПРОЧЕТЕТЕ , МЪДРО РАЗМИСЛЕТЕ, ПРАВИЛНО РЕШЕТЕ И АКО МОЖЕТЕ, ТО , ЧРЕЗ МЕНЕ – СПЕЧЕЛЕТЕ ! ! !
 
От: Един уникален сайт - смях!

radev абсолютно те подкрепям. Не че сайта наистина става за нещо, но поне човека си го е направил сам - не е темплейт или джумла или уърдпрес или друга ГОТОВА система. Всеки който може да натисне 5 пъти next и да инсталира някоя готова CMS се мисли за велик.

И рече Господ: Понеже викът на Содома и Гомора е силен и, понеже грехът им е твърде тежък, ще сляза сега и ще видя дали са сторили напълно според вика, който стигна до Мене; и ако не, ще узная.
 
От: Един уникален сайт - смях!

По логиката на @radev и тероризма си е хубаво нещо, нищо че по default го смятаме за лошо...
@fani7117 кое му е по-добрето да си го е направил сам ? Това, че е 5000 реда излишен текст, защото го е правил на Word ли ?
Тогава да си месим хляба сами, за да не го купуваме готов и ще сме герои...
Неразбирам какъв е проблема - на някои има харесва сайта, на други ( и на мен ) не, като при всяко нещо!
Както и да е обсъждайте си колко е лошо нещо да не харесва на човек - @radev избивай си комплекси и не се притеснявай... та нали затова е web...
 
От: Един уникален сайт - смях!

По принцип наистина не е хубаво да се ебаваме с хората , защото едва ли на никой ще му е е приятно ако се ебават с него. Всеки си има косури и всеки си е прав за себе си . Както се казва не съдете , ако не искате вас да ви съдят !

По този повод едно стихче , което се надявам , че ще създаде липсващото на всички ни коледно настроение:wink:

"Нека се научим да прощаваме,
нека бавно остаряваме,
нека повече да се обичаме,
на себе си да приличаме,
Нека бъдем по-добри
не само в такива дни!"
 
От: Един уникален сайт - смях!

Вместо да гледаме лошите сайтове и да им се смеем, по-добре да се пускат наистина добри страници и да се учим от тях. Аз лично не виждам какъв е смисъла от цялата тая злоба и надменно отношение. Ако така се забавлявате, евала :lol: :mad:
 
От: Един уникален сайт - смях!

Няма злоба, просто внасям малко добро настроение.
Или ще отречете един от основните принципи на маркетинга че не е важно как хората научват з теб - важно е да научат?

И лошата реклама е реклама.

А относно това че е добре да се пускат добри сайтове за да се учим от тях - еднакво, дори по-важно е за мен да видим и лошо изработни сайтове, за да видим какви грешки можем да избегнем. Всички имаме кусури.

Аз не пуснах сайта тук заради дизайна, а заради съдържанието.
 
От: Един уникален сайт - смях!

Аз не пуснах сайта тук заради дизайна, а заради съдържанието.

Да така е, знам. Това е лошото. Ебавката е към човека, не към сайта му.
Но на Планетата на Маймуните е така!
 
От: Един уникален сайт - смях!

radev би ли казал ти като го погледнеш сайта какво виждаш и какви асоциации създава в теб
 
От: Един уникален сайт - смях!

всеки който не е съгласен с теб е маймуна така ли
 
От: Един уникален сайт - смях!

всеки, който е маймуна е маймуна независимо от мен, аз не съм фактор, аз съм само букви по монитора му, не съм стойност във формулата. аз съм само наблюдател. И всяка маймуна си е маймуна независимо дали наблюдавам или не наблюдавам, има или ме няма.

избора е индивидуален за всеки от нас, така казват.
На Планетата на Маймуните не знам как е, по инак е. май нямаш избор, освен да си маймуна
 
От: Един уникален сайт - смях!

Определенията ти за мен явно нямат край ...
 
От: Един уникален сайт - смях!

Adi предлагам ти брак пред целия форум. Омъжи се за мен :-o
 

Горе