Една идея един Проект за конзоли

lglgl

Active Member
Рейтинг - 95%
19   1   0
Здравейте Приятели.
Понеже преди около 3 седмици пуснах един сайт за фитнес, реших че ще пусна още две.(трети проект е с огромен мащаб, което все още няма да разкривам) Темата е : NEXT Gen конзоли. всякаква информация свързана с тази сфера.
Имам си хост, домейн, сайт, всичко. Трябва ми екип които ще ми помага с писането на статий(още не съм решил БГ или ЕН)
С развитието на сайта, разучих "Как да получиме от компаний пробни версий на игри" какво печелим? От реклами на Адсенс и предполагаеми конзолни игри и аксесуари.
АКо има фенове на конзоли и желаещи, нека да ми пишат на лично. Звучи доста лудо, но двама познати имат подобен сайт, и получава безплатно всякакви джаджи и игри от компаний, i am just sayn.
Лека вечер ви желая.
 
От: Една идея един Проект за конзоли

Колеги, Тези които ще искат да се включат, ще видам достъпа до сайта(на уордпресс, повярвах в тази система.) и ще си имате свободен достъп до публикуването на статий, новини. До няколко дена ще споделя проекта. galinstefanov Старая се както мога :)
 
От: Една идея един Проект за конзоли

Не се прави така. Създай си сайта, разработи го, започни да го популяризираш, за да се види някакъв потенциал в него и тогава може и да пробваш някой дали ще ти се върже да ти помага безплатно (безплтно, защото да не се заблуждаваме - няма да изкарваш стотици от адсенс, поне не и първите месеци със сигурност).

Не си решил на английски ли да е или на български - какво търсиш тогава?
 
От: Една идея един Проект за конзоли

Объркал си нишата. На български няма особен смисъл да го правиш.
За английски ме съмнява да можеш да уредиш игрите предварително, че да напишеш ревюта за тях навреме. От двете фирми, които в България продват игри най-много да уредиш 4-5 загалвия на година и то само ако другите занимаващи се с това откажат тези копия.
 
компанИЯ - единствено число
компанИИ - множествено число (много компании)

компанИЙ - това може да е име на древногръцки цар :D като Миний, Пелий, Ракий, Тестий, Акрисий, Илирий

тази елементарна грешка е често допускана..
 
От: Една идея един Проект за конзоли

компанИЯ - единствено число
компанИИ - множествено число (много компании)

компанИЙ - това може да е име на древногръцки цар :D като Миний, Пелий, Ракий, Тестий, Акрисий, Илирий

тази елементарна грешка е често допускана..

Върни се няколко поста нагоре и виж, че е обяснил за правописа си.
 
От: Една идея един Проект за конзоли

В форума има много хора с идеи, които остават само илюзия :)
 
От: Една идея един Проект за конзоли

Мерси за съвети колеги, до няколко дена ще покажа какво съм измислил, намериха се няколко хора които споделят моите виждания :)
 

Горе