Една идея за идеите :)

wartin

New Member
Здравейте, колеги!

Искам да Ви представя едно място, което създадохме за да може всеки да споделя свободно идеи и да се вдъхновява от споделеното от други! Място, където можете да представяте смело проектите си и да не бъдете обявявани за 'спамъри' :)

Това е новата социална мрежа за хора с идеи: www.forum-idea.org

Ще се радвам, ако новата ни идея и проект помогне, поне малко за развитието на всеки един от Вас.

Всички сте добре дошли :)
Мартин
 
От: Една идея за идеите :)

Аз ще ти дам идея - смени си дизайна, това не прилича на web 2.0 ,а на web 0.1.2 beta ако ме разбираш...
 
И тук при нас може свободно да представяш идеята си без да бъдеш обявен за спамър :) Стига преди това да не спретнеш един бърз спам...

Мен винаги са ми били чудни някой от старите форуми особено авто такива дето не може дума да кажеш какво продаваш и да помогнеш на някой с някакъв продукт... (да вярно неприятно е някой с малко постове да продава нещо и да разправя коло е супер довоелн от дадез н продукт) ама като се доказал във форума що да не продава ...
 
От: Една идея за идеите :)

Разкарай тези ябълки. Това да не е зеленчуков магазин?
 
От: Една идея за идеите :)

Не ме кефи дизайна ти. Смени го тотално. Но с какво? Е това е въпроса...

Дизайна е 90% от успеха или неуспеха на един онлайн проект. Простите неща винаги са най-успешни - (спаравка гугъл - 2 елемента на празел лист, влизаш, питаш, и получаваш).

Но проблема е че 99% от хората с добри идеий не срещат хората добри в дизайна. Справка - скоро пуснах тема, препоръчайте ми дизайнер, е никой нищо не ми препоръча, което означава че тук няма нито един доволен от дизайнер (няма значени проекта, и бюжета, никой нищо не препоръча, само няколко самореклами).

Решението - или ти си мислиш дизайна и после плащаш на някой да ти го дооправи, или купуваш нещо готово, но при всички положения е добре да тестваш различни концепций.

Иначе идеята ти е добра. Не разборам, защо не го правиш в този форум, а тръгваш с нов... е ти си знаеш/
 
От: Една идея за идеите :)

Може би идеята на ябълките е "еврика открих" или нещо от сорта, а може и да е случайно. Странен домейн, със странно разширение. Няма нищо лошо, нека се пробва.
 
От: Една идея за идеите :)

Предполагам ябълките и дизайна като цяло са свързани с това:

"Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!"

или греша?
 
От: Една идея за идеите :)

Предполагам ябълките и дизайна като цяло са свързани с това:

"Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!"

или греша?

По-скоро се свързва с Нютон и как той е открил закона за гравитацията (ябълка му паднала на главата).
 

Горе