Една минута във Фесбук

Fozzy

Well-Known Member
Една минута във Фейсбук е равна на:

- 50,304 споделени линка
- 66,168 тагнати снимки
- 74,204 покани за събития
- 79,364 съобщения на стената
- 82,557 обновявания на статуса
- 98,604 одобрени приятелства
- 135,849 качени снимки
- 231,605 изпратени съобщения
- 382,861 харесвания
- 510,404 коментара

Реших, че може да е интересно. Инфото е от видео, разпространявано от "Time magazine".
 
От: Една минута във Фесбук

Интересно е поне за мен. Като гледам мойте приятелки как циклят в този Fb, я ферма, я клюки, не се очудвам, че са такива статистиките. Даже може да са далеч повече, просто източника да е с минималните нива на това, което се случва в Fb под формата на цифри. :)
 
От: Една минута във Фесбук

Втората или третата по населения "държава" в света. Какво друго да очакваме.
 
От: Една минута във Фесбук

Втората или третата по населения "държава" в света. Какво друго да очакваме.
Вече е втората. :) Скоро май може да стане първата. Само ако успеят и добре да си промотират и търсачката (която е bing) или поне да си я оправят, преди да я промотират. :)

Абе има още ляб да се яде. То се знае. :)
 
От: Една минута във Фесбук

Аз лично смятам, че през 2011г. тези резултати ако не са двойни, то ще са поне по 1,8. Помня, когато съдиха някакви учители, че са ползвали book в името на домейна си и Марк беше заявил, че Facebook освен социално е и политическо явление. Прав е човека. Сега ми е много интересно, ако реши да си впрегне овцете от фермата в някоя кауза какви неща може да постигне.

А ето и една интересна тема в уебмастъра за това какво се случи в Интернет като цяло.
 
От: Една минута във Фесбук

Готино инфо. Интесено е какви ще са стойностите догодина...
 
От: Една минута във Фесбук

Добра информация, живото на младото поколение наистина се премести във фейсбук ;)
 
От: Една минута във Фесбук

Бахти спама, всеки трупа мнения. Що не го направите новите вместо да спамват десет теми, да си пускат каквото искат, ама преди да се публикува да минава през модераторска проверка. Или примерно да са минали 10 поста без да светят в червено, или задължително да имат поне една зелена репичка.
 

Горе