Еднобуквен домейн .uk струва ли си?

dimdoff

Member
Здравейте, както е и въпрос към някои от колегите тук, така и помагам с информацията при положение, че има желаещи да се възползват и то не само за еднобуквен, но и за всякакъв друг премиум такъв, който при положение, че е .com, може да е и 6-7 цифрена сума. Та очаквам вашите мнения. Да, uk не е com, но все още има милиони страхотни имена, които може да донесат и приход в близко бъдеще.

едит: Да, на много места е споменато, че трябва да имаш регистрация в Обединеното Кралство, както и co.uk съществуващите са с право да си вземат същото име но с uk, но въпроса си остава.

Еднобуквен домейн .uk струва ли си да се закупи?
 
Последно редактирано:
От: Еднобуквен домейн .uk струва ли си?

Здравейте, както е и въпрос към някои от колегите тук, така и помагам с информацията при положение, че има желаещи да се възползват и то не само за еднобуквен но и за всякакъв друг премиум такъв, който при положение, че е .com, може да е и 6-7 цифрена сума. Та очаквам вашите мнения. Да uk не е com но все още имам милиони страхотни имена, които може да донесат и приход в близко бъдеще.

едит: Да, на много места е споменато, че трябва да имаш регистрация в Обединеното Кралство, както и co.uk съществуващите са с право да си вземат същото име но с uk, но въпроса си остава.

Я пробвай пак, от втория опит може да ти се получи.
 
От: Еднобуквен домейн .uk струва ли си?

Имаш един куп липсващи запетайки и първото изречение няма смисъл (не става ясно на кого помагаш и защо).

Здравейте, както е и въпрос към някои от колегите тук, така и помагам с информацията при положение, че има желаещи да се възползват и то не само за еднобуквен, но и за всякакъв друг премиум такъв, който при положение, че е .com, може да е и 6-7 цифрена сума.
 
Последно редактирано:
От: Еднобуквен домейн .uk струва ли си?

Явно, че не е на теб, но това не ми пречи да пиша във форума. Помагам на хора, които желаят хубав и кратък домейн с насочване на вниманието им към домейна uk. Относно запетайките липсват 2. Но не това е смисъла в момента...
 
Последно редактирано:
От: Еднобуквен домейн .uk струва ли си?

струва си само ако можеш да си го позволиш и естествено все пак зависи колко пари е..На такъв тип домейни цената им се качва с времето.
 
От: Еднобуквен домейн .uk струва ли си?

co.uk съществуващите са с право да си вземат същото име но с uk, но въпроса си остава.

Би ли обяснил защо не ти се обезсмисля тогава въпроса ти?!? Не само .co.uk, а и .org.uk, .me.uk, .net.uk, .ltd.uk и .plc.uk имат право на този домейн и то еднобуквен, ама може иначе ако не искат до 2019 да го регнат - тогава си ти.
 
От: Еднобуквен домейн .uk струва ли си?

Благодаря на колегите, които отговарят. Не мисля, че се обезсмисля. Просто попаднах на свободни домейни, които са с по 1,2,3 букви. Пред дилема съм дали да закупя такъв и търся помощ в правилния раздел. Просто използвам форума за да се насоча правилно, тъй като тук има хора ерудирани, хора с опит, които не веднъж са ми помагали. Разбира се не съм многознайко и не разбирам от всичко, но нали за това сме всички тук - да си помагаме.
 
От: Еднобуквен домейн .uk струва ли си?

Те са свободни, ама не можеш да ги закупиш. Искаш помощ - ето ти, вземи, прочети и ще разбереш, че няма как да си купиш .uk домейн с една, две, три, че и четири букви.
 

Горе