Едно видео от преди 10 години

nortrant

Well-Known Member
годината е 2005 - http://vbox7.com/play:7b3c49c6d9
темата няма за цел обсъждане на Атака и Сидеров, а документирано показване, че нещата от (поне) 10 години са на едно и също място (речта на Сидеров е 1:1 с днешните)
 
От: Едно видео от преди 10 години

Всички помни митингите на Волен , дето крещеше по мегафона , че Доган е долен турчин , а Станишев гей.
Но парите променят човека. Не си ти когато си гладен.
 
От: Едно видео от преди 10 години

Не това е проблема. Както казах - темата не е за Сидеров.
Той има 4% отговорност, а тези които имат по 15-20% не са направили нищо. Или останалите - които заедно са носели 96% отговорност също не са направили абсолютно нищо!
 
От: Едно видео от преди 10 години

Воленчо остана едниствената надежда на България, останалите им знаем лайната.
 
От: Едно видео от преди 10 години

годината е 2005 - http://vbox7.com/play:7b3c49c6d9
темата няма за цел обсъждане на Атака и Сидеров, а документирано показване, че нещата от (поне) 10 години са на едно и също място (речта на Сидеров е 1:1 с днешните)

Почнал си да проглеждаш явно... Като ви разправях навремето, че трябва да се гласува за този, който ще разбърка най-добре лайната, повечето не ми вярвахте. Гласувайте пак за БСП, ГРОБ, РБ И тн. боклуци и след още 10 години пак ще е същото, ако не и по-зле. Както в момента е по-зле от преди 10 гд.
 
От: Едно видео от преди 10 години

Едни и същи спиннати речи си ги въртят с години, но след като вършат работа и получават трафик (изборни гласове), то се кара на принципа, щом едно нещо работи, то не се пипа. Спинват се и по различните партии едни и същи муцуни....
И както каза Биаро, не нсе ли разбърка кацата чак до дъното този цирк ще го гледаме с години напред.
 
От: Едно видео от преди 10 години

Човека успя! Това че някои хора му се вързаха... е проблема си те техен.
 
От: Едно видео от преди 10 години

Човека успя! Това че някои хора му се вързаха... е проблема си те техен.

Именно. Ще си изкара старините на някой остров под някоя палма, а псевдо националистите, дето всичко им било боклуци ще си търсят ново гуру :lol:
 
От: Едно видео от преди 10 години

Тая УпОрна точка не се ли изтърка?

Именно. Ще си изкара старините на някой остров под някоя палма, а псевдо националистите, дето всичко им било боклуци ще си търсят ново гуру :lol:
 
От: Едно видео от преди 10 години

Много ясно. Боленчо си щъка из готини места, родните псевдо патриоти си врещят. Идилията е пълна. Ако успее да хване субсидия и на тези избори, определено е велик.
 
От: Едно видео от преди 10 години

На теб не съм го казвал, ама сега ще ти кажа. Демократите ще ревете за Сидеров, като девица за кур! Щото това, което сами ще си докарате няма да ви хареса:)

Не ми се спори с тебе, щото си дървена кратуна, моля не ме занимавай с костовистки шизофрении! Темата е за друго...


Много ясно. Боленчо си щъка из готини места, родните псевдо патриоти си врещят. Идилията е пълна. Ако успее да хване субсидия и на тези избори, определено е велик.
 
От: Едно видео от преди 10 години

Не знам откъде изведнъж изникна Костов, но няма проблем :D
Говорим тук за Сидеров, който преди 10 години плюеше Русия, а днес започва кампанията си под флага им. Това е човек, който успя да си промени позицията на три пъти за 15 години в напълно различни посоки. Няма как някой извън Деничка или безделник на надница и пица при него, да реве за Боленчо.
 
От: Едно видео от преди 10 години

Не знам откъде изведнъж изникна Костов, но няма проблем :D
Говорим тук за Сидеров, който преди 10 години плюеше Русия, а днес започва кампанията си под флага им. Това е човек, който успя да си промени позицията на три пъти за 15 години в напълно различни посоки. Няма как някой извън Деничка или безделник на надница и пица при него, да реве за Боленчо.


Костов ти го вкара в темата, как от къде изникна!? Както ти казаха вече, единия с 4 процента отговорност, другия управлявал с пълно мнозинство и президент почти 4 години. После Сидеров отговорен... Айде стига... Сидеров реална власт не е помирисвал, стига с курвенските номера, да прехвърляте вина от болната глава на здравата.

3 пъти за 15 години не е много, питай зомбитата на Борисов :)
 
От: Едно видео от преди 10 години

Не знам как аз съм го вкарал Костича в темата, но се връзва чудесно с приказките за шизофренията по-горе :lol:
Да, единият е управлявал 4 години и Сидеров няма как да е отговорен за това. И добре, че го имаше това управление, щото ако беше управлявал Сидеров, щехме да сме 16та република. Сидеров не е помирисвал реална власт, наистина. За наша радост. Да видя някой да го обвинява за нещо? Просто оценихме таланта му да води лумпени за носа.
 
От: Едно видео от преди 10 години

С дървени кратуни не се занимавам, оправяй се!:) То си е за тебе...

Не знам как аз съм го вкарал Костича в темата, но се връзва чудесно с приказките за шизофренията по-горе :lol:
Да, единият е управлявал 4 години и Сидеров няма как да е отговорен за това. И добре, че го имаше това управление, щото ако беше управлявал Сидеров, щехме да сме 16та република. Сидеров не е помирисвал реална власт, наистина. За наша радост. Да видя някой да го обвинява за нещо? Просто оценихме таланта му да води лумпени за носа.
 

Горе