Едно голямо БРАВО за Кубрат Пулев!

От: От: От: Едно голямо БРАВО за Кубрат Пулев!

BurnX - това си е мое мнение, не ангажирам никой с него и може да не го харесваш, това не ме интересува. ;)

И аз си споделих мнението за теб. И на те може да не ти харесва , не те ангажирам с него. И все пак за да плюеш някого , би следвало да си направил доста повече от него. Не вярвам някой да ти знае името някъде по света , докато Григор Димитров и Кубрат Пулев бая народ ги знаят...изводите са за теб.
 
От: Едно голямо БРАВО за Кубрат Пулев!

Не мога да си обясня, който не се интересува от този вид спорт или не се вълнува от успехите на родни спортисти в чужбина какъв х*й търси в тая тема? Аз за съжаление изтървах мача. Приготвих се да гледам, после ми стана интересен някакъв филм и докато се усетя двубоят беше свършил. :cry:
 
От: Едно голямо БРАВО за Кубрат Пулев!

13179405_10204820471952169_4015683325514720258_n.jpg
 
От: Едно голямо БРАВО за Кубрат Пулев!

Българина обича да оплюва успели сънародноци. Не им се връзвайте чак толкова... :)
 
От: Едно голямо БРАВО за Кубрат Пулев!

Българина обича да оплюва успели сънародноци. Не им се връзвайте чак толкова... :)
Това е на подсъзнателно ниво, когато един си подаде главата отгоре, другите го бутат обратно в казана. Има вероятность да има нещо общо с турското робство или както е сега модерно да се нарича - присъствие:wink:
 
От: От: Едно голямо БРАВО за Кубрат Пулев!

Това е на подсъзнателно ниво, когато един си подаде главата отгоре, другите го бутат обратно в казана. Има вероятность да има нещо общо с турското робство или както е сега модерно да се нарича - присъствие:wink:

Робският манталитет на много още не им е отминал - то няма и как за последните 200 години сме я под турско, я под комунистическо и посткомунистическо ... За последните две е привидно оплюването на личните успехи на другите.
 
От: Едно голямо БРАВО за Кубрат Пулев!

На "уговорения" мач, Чисора е поел удари на стойност 400 тона. Доста уговорен мач ще трябва да е било...
 
От: Едно голямо БРАВО за Кубрат Пулев!

Мача беше слабичък, но Кобрата си е добър няма какво да говорим. Ако оня му беше скочил по-хард и Кобрата щеше да се развихри. Но като цяло няма какво да се хаби за тоя тюфлек Чисора, който като по чудо беше що годе в добра форма физически.
 
От: Едно голямо БРАВО за Кубрат Пулев!

На "уговорения" мач, Чисора е поел удари на стойност 400 тона. Доста уговорен мач ще трябва да е било...

Такива заглавия са за блиц и пик. Поне пред мен не минават :p
 
От: Едно голямо БРАВО за Кубрат Пулев!

Норт, това е статистика, не заглавие :) Иначе мачът беше скучен, но това се очакваше, като се има предвид големия залог. Все пак който загуби в такъв мач и на тези години приключва с бокса в общи линии. Кубрат беше подготвен по-добре физически и тактически, докато Чисора разчита на нокаути и беше близо :)
 
От: Едно голямо БРАВО за Кубрат Пулев!

Чест и почитания и на Владо Николов! Днес му е бенефиса, всички приходи се даряват на онкологична болница.
Голям е Владо, евала му за всичко!
Голямо БРАВО и за Владо Николов! Гледах бенефиса му.
 
От: Едно голямо БРАВО за Кубрат Пулев!

Норт, това е статистика, не заглавие :)
:mrgreen:
само, че ако разделят тези "400 тона" на броя удари и на площта на ръкавиците - ще се получи дооооста по-малко впечатляващо число
затова казах, че тези номера с числата не са за тук...
 

Горе