Едно предложение от мен...

Съгласни ли сте?

  • Да

    Votes: 17 85.0%
  • Не

    Votes: 3 15.0%

  • Общо гласове
    20
От: Едно предложение от мен...

radev на теб пък кой ти е цъкал кофти репутация ...

не знам?
само викам кво пречи да цъкам кофти репутация по цял ден, ей тъй щото съм хейтър да кажем.

аз даже не знам май къде е това копче..?!
и къде мога да си я видя аз.. иам ли такоа нещо?


на мнозинството им е безразлично ... в анкетата са гласували само 9 юзъра на форума

пффф.. верно. вече са десет де
анкета:
ще станат ли гласовете 20:
  • а) да
  • б) не
  • в) тоолкоо ми е сееено....
 
От: Едно предложение от мен...

Ами като за начало веднъж като дадеш репутация не можеш да повториш преди да си дал на няколко други човека.Мисля че това беше някакъв плъгин и може да се нагласи по различни начини така че да се предотврати раздаване на отрицателна репутация без причина.Има начини ;)
 
От: Едно предложение от мен...

само викам кво пречи да цъкам кофти репутация по цял ден, ей тъй щото съм хейтър да кажем.

по - добре обратното по цял ден да си цъкаме добра репутация защото някой е помогнал написал е полезен пост или нещо друго хубаво сме забелязали

и къде мога да си я видя аз.. иам ли такоа нещо?

да се види не знам но си проличава ........ безотказно работи това е системата на първото впечатление - добро или лошо за всеки е различно .... зависи от гледната точка :wink:
 
От: Едно предложение от мен...

mantodeus не не се сърдя вижда се че четеш темите .....така реших да сложа в подписа си линкче на CrazyMast за състезанието

защо питаш Радев
 
Последно редактирано:
От: Едно предложение от мен...

любопитство просто питам :)

(да ти дам малко линкове да наслагаш
wasntme.gif
)
 
От: Едно предложение от мен...

сериозно ли ... ами дай един линк ако искаш докато са ме хванали добрите :)
 
От: Едно предложение от мен...

Изглежда нищо няма да се направи по въпроса... както и да е.. ясно беше... айде живи здрави... приятно четене на простотиите на дилъра на рекламирай.шит
 
От: Едно предложение от мен...

искаш да кажеш gangsta shit?
right?
 
От: Едно предложение от мен...

Няколко пъти ми се случва да докладвам напълно излишни спамерски постове и никаква реакция от страна на екипа :( Знам че тук не се банва,но моля ви се поне чистете форума.Нужно ли е да почнем да се псуваме на майка и рода за да се изтрие нещо ? Смело мога да кажа,че това е единствения форум където тези репорти не се вземат насериозно ...
 
От: Едно предложение от мен...

Този мод е познат като User Infractions при vBulletin, със него съм наказвал сърби,руснаци,И македонисти - сърбомани за българофобски постове и тема по международни форуми със суфтера vBulletin. Infractions е добро предложение..:wink:
 

Горе