Едно PTC сайтче

Ivals92

New Member
Значи хора от няколко дена цъкам рекламки в един сайт. Дава по 0.2 цента на клик ,като в момента има по 10 реклами за стандартен абонамент,(нищо чудно да продължават да се увеличават).Тоест на ден спокойно по 20-30 цента.Минималното изплащане е 2 долара .За 4 долара е възможно упгрейдване на ГОЛД акаунт,при който получавате по 10 цента на клик,а за голд имааа към 30 реклами за цъканеее.В сайта съм от 4 дена и вече съм събрал 1.21 долара.Ако някой е заинтересуван и иска да се регистрира ,нека ми пише на лично саобщение за да му дам линк,тъй като в момента сайта не ми позволява да поблукувам линкове :)
 
От: Едно PTC сайтче

Ако искаш ще се хванем на бас, че няма да ти платят :Д

кофа
 
От: Едно PTC сайтче

Недей сега го отказва човека :lol:
п.п Господи благодаря ти че бяха "PTC" сайтовете за да си купя двуетажна яхта :-|:lol::lol:
 
От: Едно PTC сайтче

Да, недей го отказва. Нека аз го направя.

Бате, сега към теб. Виждам, че си нов, но да ти кажа и на теб. Тези сайтове са глупост, която е завладяла цялата интернет маса. Моя съвет към теб е да си хванеш нещо сериозно и да зарежеш тези глупости, повярвай ми - доволен ще останеш ти.

Има толкова много по-хувави начини за изкарване на пари онлайн, че се чудя защо хората нямат желание да ги научат. По цял ден седят по кафетата и се правят на дженталмени, вместо да хванат здраво да се подготвят по определена тема и да си развият онлайн бизнеса или идеята. Предполагам си от чисто новото поколение, което реално има възможност не само да се учи, но и да практикува. Преди време беше адски трудно да си помислиш за сайт, камоли за бг форум, в който да получиш съвети от експерти. Е, и двете вече ги имаш - на един клик са от теб, сега топката е в твоето поле - давай.

Ние сме на среща да помагаме, човек. Само и единствено ни е нужно да видим, че имаш желание. И то се крепи постоянно. Успехи.

П.П: Хората, които се изказват тук се гъбаркат само и само да не ти пречупят младостта с тежки думи. ;)
 
От: Едно PTC сайтче

Само един и двадесет за 4 дни? Много бавно цъкаш. :)))))
 

Горе