Ееееее секси Бойко!!!

От: Ееееее секси Бойко!!!

Така ли? Я да ти видим хронологията и мненията?
Ти освен Бойко друго не знаеш, на мен тръгнал да ми вика дебил, или на мантата или на ремайнда или на другите несъгласни с вожда слънце, аре бегай се скрий...

Айде на бас , че имаш повече мнения за Бойко, не само от мен , но и от който и да е друг участник в форума. А темата , в която пишем тук , отново е пусната от теб и отново е за Бойко. Освен това не съм ти казал , че си дебил , а че ти е дебилна темата. Както и повече теми , които стартираш....
 
Re: От: Ееееее секси Бойко!!!

Айде на бас , че имаш повече мнения за Бойко, не само от мен , но и от който и да е друг участник в форума. А темата , в която пишем тук , отново е пусната от теб и отново е за Бойко. Освен това не съм ти казал , че си дебил , а че ти е дебилна темата. Както и повече теми , които стартираш....

Да не ми се разсърди uni-web, но последно време, години наред може би, не съм му давал репче, и явно сега си отговарям на въпроса защо. :) А не е като да ги жаля, защото всичко, което носи стоност трябва да се пощрява. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Ееееее секси Бойко!!!

Защото да няма, братле? Нима всичките тъпотии изваждани срещу бога слънце и компанията му не са креативни?
Колкото до диалога няма как да говориш с човек или група която постояно докато тиквата е на власт мелят във всяка тема да го хвалят и възхваляват, наричат всички останали платени и какво ли още не, и сега когато вече си паднаха на оназ работа млъкнаха тотално и се оправдават пак с глупости.
Хайде стига аз съм сляп, а и доста още хора от форума не са. Колкото до темата, тя е с цел да понапомни на забравилите какво ги чака пак...
Пък и нали и платен драскач бях, да си изкарам някой лев. ;)
Бате, вдигане на теми от 100 години с нови неща е нормално нещо...все пак така реално в такива сайтове се проследява една история на нещата.

И триенето не е опция, защото от едно време сме си либерален форум, дори е по-добре така - да си седи в отделна секция, която е до сръдливата Кофа. :)

И още нещо - защо няма политически теми, които да водят до креативни заключения как може да се отиграе дадена политическа грешка ( а те не липсват), какво е логичния развой на дадена ситуация. Доста по-мозъкоразвиващо е. :)
 
От: Re: От: Ееееее секси Бойко!!!

На теб не мога да ти се разсърдя, а и не съм и се старал да пиша за репове чета темите и не се обаждам в други поради други причини. Както и да е няма да ги коментирам сега.
Иначе си прав въпреки, че предполагам си седнал. И междо другото не се оплаквам от гугъл вече, а го критикувам, ако си ми чел последните участия в темите за него. ;)
Да не ми се разсърди uni-web, но последно време, години наред може би, не съм му давал репче, и явно сега си отговарям на въпроса защо. :) А не е като да ги жаля, защото всичко, което носи стоност трябва да се пощрява. ;)
 
От: Ееееее секси Бойко!!!

Аре стига бе деба.

Ми направи нещо друго, с пускане на на теми кво правиш? Освен нормалния плювалник.

Ще се поседемнайстя, че се поседемнайствам: :)

Дайте алтернатива, като не ви харесва! Това го повтарям от 3 години.

Поосемнайстване: Дайте алтернатива!
 
От: Ееееее секси Бойко!!!

Принципно се боря да махна промиването на определени личности, и да обединя форума във една идея, но явно не съм си преценил възможностите, или просто няма да се получи.
Иначе, ок нищо повече няма да кажа против тиквата докато друг не пусне тема, щом само аз съм в дъното на нещата.
Аре стига бе деба.

Ми направи нещо друго, с пускане на на теми кво правиш? Освен нормалния плювалник.

Ще се поседемнайстя, че се поседемнайствам: :)

Дайте алтернатива, като не ви харесва! Това го повтарям от 3 години.

Поосемнайстване: Дайте алтернатива!
 
От: Ееееее секси Бойко!!!

Принципно се боря да махна промиването на определени личности, и да обединя форума във една идея, но явно не съм си преценил възможностите, или просто няма да се получи.
Иначе, ок нищо повече няма да кажа против тиквата докато друг не пусне тема, щом само аз съм в дъното на нещата.

Уни, разбери че всеки си има собствено мнение и не виждам как точно ще промениш мнението на хората с теми във форума и то по този начин.....

Може да промениш 1,2,3,4...........100 000, но трябва да е с друг тон, по твоя начин до момента по-скоро настройваш хора срещу себе си.....но ти си знаеш.
 
От: Ееееее секси Бойко!!!

Принципно се боря да махна промиването на определени личности, и да обединя форума във една идея, но явно не съм си преценил възможностите, или просто няма да се получи.
Иначе, ок нищо повече няма да кажа против тиквата докато друг не пусне тема, щом само аз съм в дъното на нещата.

Ма ти си казвай, няма лошо. Да не си мислиш, че ако мен нещо не ме кефи няма да кажа?
Ама напоследък явно само това ти е в главата. И пускаш безсмислени теми.
 
От: Ееееее секси Бойко!!!

Добре как да покажа нещо което е реално и е показвано страшно много пъти братле?
Толкова голяма камара с простотиите на въпросната личност има, говорили сме много пъти за нещо на младите нещо ново и истинско, ама ей-на повечето си знаят бойко и бойко.
Ще се откажа, аз и преди бях спрял да пиша в политиките. Колкото до другите теми, когато има нещо интересно, ще си пиша там.
Уни, разбери че всеки си има собствено мнение и не виждам как точно ще промениш мнението на хората с теми във форума и то по този начин.....

Може да промениш 1,2,3,4...........100 000, но трябва да е с друг тон, по твоя начин до момента по-скоро настройваш хора срещу себе си.....но ти си знаеш.
 
Re: От: Ееееее секси Бойко!!!

Добре как да покажа нещо което е реално и е показвано страшно много пъти братле?
Толкова голяма камара с простотиите на въпросната личност има, говорили сме много пъти за нещо на младите нещо ново и истинско, ама ей-на повечето си знаят бойко и бойко.
Ще се откажа, аз и преди бях спрял да пиша в политиките. Колкото до другите теми, когато има нещо интересно, ще си пиша там.

Бате, какво означава интересно? Няма да видиш Бойко там, но примерно, че Yahoo става дефолтен сърч за FF, SSL-а ще стане фри и подобни. Ако това не ти е интересно, явно си се объркал нещо....иначе и аз искам да видя Мат Къц да си признае в личния си блог, че обича мъжко, но за момента можем да се задоволим с тези новини и новости. ;)
 
От: Re: От: Ееееее секси Бойко!!!

Ама аз си чета темите братле, просто не вземам отношение както преди във всички, сори, че съм скучен напоследък и то от доста време, но има и такива моменти.
Иначе ей примерно днес намерих бъг в тайтъла на форума, е не е толкова интересно като това дали ще ползвам яхуто по дефоут или ще си го сменя на гугъл, но си е малко или много за форума, а иначе сексуалната орентация на матчо въобще не ме интересува. ;)
Бате, какво означава интересно? Няма да видиш Бойко там, но примерно, че Yahoo става дефолтен сърч за FF, SSL-а ще стане фри и подобни. Ако това не ти е интересно, явно си се объркал нещо....иначе и аз искам да видя Мат Къц да си признае в личния си блог, че обича мъжко, но за момента можем да се задоволим с тези новини и новости. ;)
 
От: Re: От: Ееееее секси Бойко!!!

Ама аз си чета темите братле, просто не вземам отношение както преди във всички, сори, че съм скучен напоследък и то от доста време, но има и такива моменти.
Иначе ей примерно днес намерих бъг в тайтъла на форума, е не е толкова интересно като това дали ще ползвам яхуто по дефоут или ще си го сменя на гугъл, но си е малко или много за форума, а иначе сексуалната орентация на матчо въобще не ме интересува. ;)
Не си скучен , а дразнещ. И не е напоследък, а последните години.
Освен това имаш невероятното умение да обвиняваш за абсолютно всичко , което се е случило/появило по света само един човек - Бойко.
Ето вчера имаше съмнения за ебола , ако беше положителна кръвната проба - по твоите разбирания е ясно , кой щеше да е виновен.
Българския национален е в дупка - Бойко е виновен , нали е сега премиер.
Вчера паднах от колелото - Бойко ми е направил магия да не мога пазя равновесие.
Ето от този тип са ти повечето теми на политическа основа. Останалата част е само оплакване. Една от последните до колкото помня беше , че програмите били много тежки и трябва да си ъпгрейдваш компа..... ред сополи ред сълзи....
 
Да, ще се съглася, че последните години малко не си ти. :)

Знам, че е кофти обстановката и т.н., и че скоро няма да видим на небослкона някой читав политик, но изправи се, тегли им една майна на всички боклуци от там и си гледай само в твоя колозов. И препоръка - ограничи максимално допира на бизнеса ти с държавата, нещо за което сега повечето юристи и счетоводители се спукват да взимат пари, консултирайки в тази насока. И си само ти, другото е глупости и винаги ще са глупости.
 

Горе