Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

От: От: Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

Тая тема не я очаквах в тоя форум :lol: . Поне да бяхте направили една анкета :p

аМИ щом говориме за войни,по колко ввадим на година,за социализъм и тн. ,защо да не поговориме за секс.имам познат,който като се къпе си удря една ръчна.Вика ми жена ми не може да замести мара шеповата.Преди време питам моя колежка,колко и как мастурбира.А,тя аз такива неща не правя-Според мен,такова животно няма!Но тя е доста мъжкарана, нищо чудно да не прави.Петела в къщата е тя,а мъжа и пундьо.
 
От: Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

Това с колежката ми хареса :D . Не ме разбирай погрешно. Нямам нищо против темата, даже ми харесва, просто не знаех, че в този форум има такива теми. Сега остава някой да разкаже някоя случка от 1-во лице и темата ще е пълна :|
 
От: Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

Това с колежката ми хареса :D . Не ме разбирай погрешно. Нямам нищо против темата, даже ми харесва, просто не знаех, че в този форум има такива теми. Сега остава някой да разкаже някоя случка от 1-во лице и темата ще е пълна :|
Еми преди всичко сме хора, после компютърджий. :) Нуждите определят и част, ако не и цялото, битие.

От първа ръка история....сещам се за едно приятелче, което 10-11ти клас се прибираше от първа смяна в даскало, за да гледа Спасители на Плажа. :) Нали? Може да се досетим какво реално се е случвало. Сега ежедневието е малко по-натоварено, но хората винаги си намират време за себе си, дори ако трябва да отрежат от времето на нещо друго.

Темата е все пак за ежедневния секс и дале сме против или ЗА. Като цяло ЗА, никой няма да откаже. Особедно мъжката част.

Винаги ми е било на мен страно, когато една жена изръси нещо от сорта, тия мъже само за секс мислят. Не че нещо, но всеки мисли за секс, мъж, жена, пубер, животно. Ако не мисли значи има проблеми. Но определено мъжът е най-способен като види някое момиче да си го представи за по-малко от няколко секунди във вертикално положение. Това е факт. Естествено говорим за жена, която е привлекателна и естествено сексуален обект.

За да оправдаде максимата "сексът е здраве" и да влезе в сметките и да се класира "ежедневен сеск" друго мой познат нямаше празно с всяко едно наше излизане. през друтото време не знам, не съм бил с него, но във времето, в което сме заедно беше бълен графика. Примерно диско, отиваш при 5 различни, готини. Позавъртап се около тях и поне 1 ще падне. Работеше, все пак говорим и за чаровен мъж, а не някое изкопаемо с маниакални наклоностти. Но както се писа по-горе тръгна да гони 30-те и се поспре.
 
От: Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

Но както се писа по-горе тръгна да гони 30-те и се поспре.

Та пишело за сексуалните сили на мъжа постепенно с годините намалявали,което е точно обратно за жените.
Жената на 20 е коте! не знае ко да праи!
На 30 е пантера ! знае и го праи!
на 40 тигрица.!знае ама нема със връстници да го праи!
Те затова си избират и лапишоци дъртите чантяли
 
От: Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

Аз си харесвам котетата... вие като сте големи ебачи си гонете лъвиците и тигриците :)


Та пишело за сексуалните сили на мъжа постепенно с годините намалявали,което е точно обратно за жените.
Жената на 20 е коте! не знае ко да праи!
На 30 е пантера ! знае и го праи!
на 40 тигрица.!знае ама нема със връстници да го праи!
Те затова си избират и лапишоци дъртите чантяли
 
От: Ежедневен секс - ЗА и ПРОТИВ?

Темата за пишките, в която всички си ги мерят. Трагично.
 

Горе