Ей, Тулупи, протестирате ли?

Какво правят парите.... :)

Представям ви Деница Сачева, социален министър и тежък противник на протестиращите и защитник на статуквото, гроб и Борисов.

Какво казва този политически хамелеон през 2013 г.:

Така наречената подкрепа за ГЕРБ се основава на страх от репресии. В кабинета на един човек имаше снимка на ББ, а той ми казва “Ще помагам ви помагам с всичко, с което мога”. “А защо е тази снимка на бюрото ти?”, попитах аз. “За камуфлаж, да ме оставят на мира”, каза ми той. Възрастен мъж ми каза: „Не искам да загубя и сина си, дъщеря ми вече е емигрант.“

Но т.нар. дясна партия ГЕРБ вмето свобода издига в култ контрола. И живота на три плана – едно да мислиш, друго да говориш, трето да правиш. За да оцелееш.

Ето да й се порадвате на живо :)


Политически плазмодий, скача от партия в партия, изобщо не се интересува от политики и принципи, това е идеален човек за гроб. Перфектната турбо калинка!


След сгромолясването на СДС се навърта край ДСБ. През 2013 г. се кандидатира за депутат от партията на Костов. Води листата в Хасково. Колко добър спомен е оставила като бордовак на хасковската болница, проличава от резултата – листата на ДСБ печели едва 1600 гласа, равни на 1.3% (почти три пъти под националния резултат).

Година по-късно Сачева пак води листата в Хасково, но вече на друга формация – „Десните”. Гласовете са 270, или… 25 пъти под националния резултат.


Това е то....
 
Колеги предприемачи, нивото ви падна мноого ниско. Плюете се като второкласници. В други теми предлагате услуги. Някак си вече ставате леко за смях, поне в моите очи.
Нивото ми е точно колкото на г-н ПРЕМИЕРА на републиката, понеже съм се ограничил само до неговите изразни средства. А къде по-нагоре от главата на държавата?

Ето гледай:

Ало, герберчетата, спамете хубаво и напоително, че довечера някой щатен герберски МАНАФ ще ви раздаде надниците като ви НАБИЕ по един КУР с 200 в ПУТКИТЕ или каквито там сокети имате!

ПП: Внесох и малко техно оттенък, колкото да не е 100% изплагиатствано.
 
Нивото ми е точно колкото на г-н ПРЕМИЕРА на републиката, понеже съм се ограничил само до неговите изразни средства. А къде по-нагоре от главата на държавата?

Ето гледай:

Ало, герберчетата, спамете хубаво и напоително, че довечера някой щатен герберски МАНАФ ще ви раздаде надниците като ви НАБИЕ по един КУР с 200 в ПУТКИТЕ или каквито там сокети имате!

ПП: Внесох и малко техно оттенък, колкото да не е 100% изплагиатствано.
Е, бива ли такова нещо??? Имаме си многозначителната дума "контакт", а ти използваш чуждицата "сокет".

Ей ги на - "ангелите на баце"

118532588_10222416904586489_7967540674678480249_n.jpg
 
Последно редактирано:
Тая тема що така не се движи, къде са антипротестърите?

Я да оставим тук това ретро фото на Баце с Пашата от кариера му в СИК.

Георги Милков от "24 часа": Отидох при Пашата, посрещна ме Борисов

Цялата статия тук: https://www.mediapool.bg/georgi-mil...pashata-posreshtna-me-borisov-news310957.html


db87ffbdc3b741fc6755275006e6a4a0.jpg
 
Тая тема що така не се движи, къде са антипротестърите?

Я да оставим тук това ретро фото на Баце с Пашата от кариера му в СИК.

Георги Милков от "24 часа": Отидох при Пашата, посрещна ме Борисов

Цялата статия тук: https://www.mediapool.bg/georgi-mil...pashata-posreshtna-me-borisov-news310957.html


Виж файлът 19856
Че аз я пуснах преди две седмици същата статия, бре биарка. :)
п.с. с уточнението, че пашата ми е роднина. :)

п.п.с. фен-базата на баце в момента мъдри ремонт на проектоконституцията. От дани кирилов надолу...
 
Повторението майка на знанието :)

Че аз я пуснах преди две седмици същата статия, бре биарка. :)
п.с. с уточнението, че пашата ми е роднина. :)

п.п.с. фен-базата на баце в момента мъдри ремонт на проектоконституцията. От дани кирилов надолу...
 
видях го, ами накоя руска пачавра срещу няколко дирхама го е наритал.
продажници да искаш, гладни отрепки още повече. Дирхамите са важни!
 
Най-сетне.
Имало гражданско общество, ей!
Бях изгубил надежда.
 
Най-сетне.
Имало гражданско общество, ей!
Бях изгубил надежда.
Ако имаше гражданско общество палаткаджийте нямаше да си развяват коня, а щяха да са наритани и изпратени на село от където са дошли.
 
Ако имаше гражданско общество палаткаджийте нямаше да си развяват коня, а щяха да са наритани и изпратени на село от където са дошли.
Ако беха от село, нещата отдавна да са приключили.
В момента протестиращите са някаква безполова Фейсбук маса.

Друго си е да натвариш няколко хавтобуса ПРОВИНЦИАЛЕН ТЕСТОСТЕРОН и да го пуснеш да дебаркира на паветата!
 
Това с Флоров си е чиста постановка... Били го 3-ма човека в продължение на 3 минути :D Аман от герберски номера, тея бит човек виждали ли са?

Тоя пребит ли е? Намацал се с кетчуп педала...

1598588987-d1489e73b8b77c31eb6a09118ad539d5.jpg
 
Това с Флоров си е чиста постановка... Били го 3-ма човека в продължение на 3 минути :D Аман от герберски номера, тея бит човек виждали ли са?

Тоя пребит ли е? Намацал се с кетчуп педала...
Ти си завършен психопат ...
 
Това с Флоров си е чиста постановка... Били го 3-ма човека в продължение на 3 минути :D Аман от герберски номера, тея бит човек виждали ли са?

Тоя пребит ли е? Намацал се с кетчуп педала...

Има си съдебна медицина, тя ще прецени по-добре от нас дали и колко е бит.

Ако се окаже, че е бит, това е последния пирон в ковчега на протеста борещ се против мутрите, но действащ като тях, борещ се за законност, справедливост, свобода на словото и т.н. Същевремменно по нищо не се различават от тези срещу които протестират и си служат със същите прийоми, нецензурни думи и т.н.
 
Кажи честно, прилича ли ти на бит в продължение на 3 минути от трима биячи? Натъртвам на биячи, защото той казва, че е проследен и дебнен от здравеняци с качулки и маски. Оня от Добрич с колата помниш ли го, дето сега е в болница. Бит е от един човек 30 секунди, трябва да си пълен олигофрен да се вържеш на тая простотия....

Има си съдебна медицина, тя ще прецени по-добре от нас дали и колко е бит.

Ако се окаже, че е бит, това е последния пирон в ковчега на протеста борещ се против мутрите, но действащ като тях, борещ се за законност, справедливост, свобода на словото и т.н. Същевремменно по нищо не се различават от тези срещу които протестират и си служат със същите прийоми, нецензурни думи и т.н.
 
Кажи честно, прилича ли ти на бит в продължение на 3 минути от трима биячи? Натъртвам на биячи, защото той казва, че е проследен и дебнен от здравеняци с качулки и маски. Оня от Добрич с колата помниш ли го, дето сега е в болница. Бит е от един човек 30 секунди, трябва да си пълен олигофрен да се вържеш на тая простотия....
Ето точно днес реших, че ще гласувам за ГЕРБ. Заради такива като теб, тролски, Нандито и т.н. С кеф ще го направя! Може ли да се кефите на чуждото нещастие? Вие какви хора сте? Егати тъпите злобари!
 
  • Like
Реакции: Sky
Кажи честно, прилича ли ти на бит в продължение на 3 минути от трима биячи? Натъртвам на биячи, защото той казва, че е проследен и дебнен от здравеняци с качулки и маски. Оня от Добрич с колата помниш ли го, дето сега е в болница. Бит е от един човек 30 секунди, трябва да си пълен олигофрен да се вържеш на тая простотия....

Човек след като го набият ще е бит точно толкова колкото са искали да го набият. Такъв бой е за сплашване, може да продължи дълго и не е гарантирано, че ще нанесе големи щети. Особенно ако бият хора, които знаят как да удрят.

Боят в Добрич е бой от един необуздан рецидивист, който се е помислил за господ на пътя и е биел без да се замисля и мотивиран от лична агресия, който е биел и удрял където и както завари. Надявам се сега да полежи дълго зад решетките за това си деяние.

Пак ти казвам, не мисля дали е бит или не, съдебна медицина ще реши това.

И само да напомня, че буквално за едно по-грубо арестуване в началото на протеста оревахте света, сега ако тоя е бит - нищо му няма.

Много лицемерно, много грозно.
 

Горе