Ей, Тулупи, протестирате ли?

nandibandi

Well-Known Member
На мен ми е по-интересно до какво ще доведе това:

п.с. мишката се крие като ...мишка. Що ся не ходи да се мота с ръце в джобовете и да плюска торта "сахер"?
Пак е пратил некви блядки от обслужващия персонал. Каскетът и той, големият мъж.

Sky

Well-Known Member
Бяро и групичката му от бесни кучета продължават да заливат форума с фейк нюз

Angell

Active Member
Писал съм и по-други места из форума много пъти, далеч не съм светец, не е някаква тайна. Занимавал съм се куки многократно, до 20 и няколко години ме водиха на отчет. Един вид криминално проявен. 90-те години така се живееше във Варна. Някой те погледне накриво - бой, някой ти погледне приятелката - бой, някой мига твърде шумно - пак бой, непознат минава през квартала ти без позволение, естествено - бой. Един път си от битите, друг път си от биещите, няма по средата. Сега може да изглежда брутално, ама тогава си беше в реда на нещата. След един нечовешки побой от куките в 3-то, който продължи 12 часа, реших че това с престъпленията не е за мен и се преквалифицирах. Доволен ли си?

За куфарите бях твърде малък.
Това беше нормално и все ще е във Владиславово и кайсиева
За съжаление роден ли си там, си оставаш цял живот с тоя манталитет
Колкото и да са те "преквалифицирали" в районното, селския манталитет си остава завинаги :)

nandibandi

Well-Known Member
Бяро и групичката му от бесни кучета продължават да заливат форума с фейк нюз
Ох, боже...
Те ти друг източник.

biaaro

Well-Known Member
Само дето нито съм роден в тези квартали, нито съм живял там...

Това беше нормално и все ще е във Владиславово и кайсиева
За съжаление роден ли си там, си оставаш цял живот с тоя манталитет
Колкото и да са те "преквалифицирали" в районното, селския манталитет си остава завинаги :)

biaaro

Well-Known Member
Стори ми се ненужно да му обяснявам, че в Трошево няма цигански махали :)

nandibandi

Well-Known Member
Напъните на Геле да прави психопортрет са също толкова смешни, колкото и опитите му да представи глупостите, които дрънка като аргумент.

Я още малко фейк нюз, ъпхиро/@Sky:

nandibandi

Well-Known Member
Много се извинявам, знам, че е вулгарно, ама е адски смешно. :) :)

118452461_3213546375389289_332282525911775018_o.jpg

biaaro

Well-Known Member
Леле майко, гледам новините и не мога да повярвам какво виждам и чувам. Ето как от гроб изкараха нещата пред Групата за наблюдение на демокрацията и върховенството на закона.

Групата за наблюдение на демокрацията, върховенството на закона и основните права всъщност е свикано по инициатива на българския главен прокурор.

Върховенството на закона не е застрашено от корумпирано правителство и подчинени репресивни структури, а от президента и неговата подкрепа за исканията на протестиращите.

Ще разберем, че тези протестиращи, тази “сган”, тези “маймуни”, това “стадо”, тези “пияници”, "тулупи" и т.н., се борят за интересите на подсъдими олигарси, убийци и престъпници.

Надявам се членовете на комисията да не са толкова тъпи, че да повярват на глупостите на гроб, които явно минават при по простоватите българи.

biaaro

Well-Known Member
Просто проверявах дали има някой, че от вчера никой не е писал :) Не се обиждай :)

Простовати са само тези, които вярват, че точно този протест, точно по този начин ще разкара мутрите от власт и ще докара чисти и святи хора...

nandibandi

Well-Known Member

Angell

Active Member
Знаем, че си неориентиран, няма нужда да го изтъкваш ежедневно. :)

Ей така си се закотвиха почти 10 години

Да пускаш такива клипове на място, където всички хора са по-умни от теб не е уместно ;)
как точно се доказва, че това се е случило в Шумен и как се доказва, че това са бюлетини за точно определена кандидатура?

tedkata_m

Well-Known Member
Да пускаш такива клипове на място, където всички хора са по-умни от теб не е уместно ;)
как точно се доказва, че това се е случило в Шумен и как се доказва, че това са бюлетини за точно определена кандидатура?
Нандито вярва на всичко, което й се иска. Жена-мечта, как да не я излъже човек!

Горе