Ей, Тулупи, протестирате ли?

Да пускаш такива клипове на място, където всички хора са по-умни от теб не е уместно ;)
как точно се доказва, че това се е случило в Шумен и как се доказва, че това са бюлетини за точно определена кандидатура?
Мда, знаем, че си глупав, но ежедневно се изненадваме колко много. Ачо. :)
Я помисли малко - кой печели всички избори? Лесно е да се провери кой е спечелил през 2014 в Шумен. Логично е да се сетим за коя политическа сила са набуханите в урната купища бюлетини. Всички избори - местни и парламентарни са спечелени от тях по този начин, както и мандатът на рошко-джендъра.
Последните президентски избори баце умишлено ги изгуби (т.е. не ги фалшифицира), като за по-сигурно издигна кандидатурата на травестита цеци цач, дето и гробавите не го кльопаха. Целта (както казах многократно) беше да се направи нов кабинет с нови коалиционни партньори. Задайте си въпроса защо тиквун тогава подаде непоискана от никого оставка, а сега се е запънал и не пуска?

Освен това имам достатъчно сведения от очевидци (познати хора, участвали в изборни комисии), които са ми казвали как са ги принуждавали да подправят протоколи. Не са ги подкупвали - принудили са ги.
 
п.с. лесно е, ама Ачо го мързи


ето и от 2014

 
Мда, знаем, че си глупав, но ежедневно се изненадваме колко много. Ачо. :)
Я помисли малко - кой печели всички избори? Лесно е да се провери кой е спечелил през 2014 в Шумен. Логично е да се сетим за коя политическа сила са набуханите в урната купища бюлетини. Всички избори - местни и парламентарни са спечелени от тях по този начин, както и мандатът на рошко-джендъра.
Последните президентски избори баце умишлено ги изгуби (т.е. не ги фалшифицира), като за по-сигурно издигна кандидатурата на травестита цеци цач, дето и гробавите не го кльопаха. Целта (както казах многократно) беше да се направи нов кабинет с нови коалиционни партньори. Задайте си въпроса защо тиквун тогава подаде непоискана от никого оставка, а сега се е запънал и не пуска?

Освен това имам достатъчно сведения от очевидци (познати хора, участвали в изборни комисии), които са ми казвали как са ги принуждавали да подправят протоколи. Не са ги подкупвали - принудили са ги.
Дори биаро, който не се слави с умствен капацитет, не би ти се вързал на фалшивия клип ;)
 
не би ти се вързал на фалшивия клип
Кое точно смяташ за фалшиво? Лелята дето стои с гръб и се чувства адски гузно, или лелята, дето буха некви листа в прозрачна урна?

На вас всичко, което не ви отърва ви се струва фалшиво, ама фактите показват, че болшинството изнесени (повтарям изнесени) в публичното пространство престъпления са реално извършени. От "ало Ваньо" до "Цвета е ПКП".

И фалшифицирането на изборите от пп гроб е исторически факт. С това ще останат в историята, както и с калинките с купени дипломи, и с апартамент гейт и с калпавите магистрали и столични улици. С кражбите на еврофондове също, както и със скалъпените обвинения срещу други богаташи, с цел да се присвои техния бизнес или да се елиминират като конкуренция. Децата ви един ден ще учат това в часовете по история, пък вие имайте очи да им казвате, че всъщност било много хубаво.
 
Кое точно смяташ за фалшиво? Лелята дето стои с гръб и се чувства адски гузно, или лелята, дето буха некви листа в прозрачна урна?

На вас всичко, което не ви отърва ви се струва фалшиво, ама фактите показват, че болшинството изнесени (повтарям изнесени) в публичното пространство престъпления са реално извършени. От "ало Ваньо" до "Цвета е ПКП".

И фалшифицирането на изборите от пп гроб е исторически факт. С това ще останат в историята, както и с калинките с купени дипломи, и с апартамент гейт и с калпавите магистрали и столични улици. С кражбите на еврофондове също, както и със скалъпените обвинения срещу други богаташи, с цел да се присвои техния бизнес или да се елиминират като конкуренция. Децата ви един ден ще учат това в часовете по история, пък вие имайте очи да им казвате, че всъщност било много хубаво.
Хубаво е да бъдеш обективна и да кажеш, че всички са маскари и то кой от кой по-голям!
БСП не купува гласове нали, не играеше със Шиши и Доган нали, не създаде мутрите, не "приватизира" заводите с подставени лица които се пишеха десни...?

Хубаво е да се споменават тези неща не само Герб, герб, герб, колкото и да се напъвате Баце не може да ви е виновен за всичко, това просто не е обективно и още един път доказва колко плиткоумно разсъждавате и дали разсъждавате въобще или на практика доказва, че сте продажни и защитавате това за което ви се плаща, като тенденциозно премълчавате някой неща или ги преиначавате.
 
Кое точно смяташ за фалшиво? Лелята дето стои с гръб и се чувства адски гузно, или лелята, дето буха некви листа в прозрачна урна?

На вас всичко, което не ви отърва ви се струва фалшиво, ама фактите показват, че болшинството изнесени (повтарям изнесени) в публичното пространство престъпления са реално извършени. От "ало Ваньо" до "Цвета е ПКП".
Недей че пак ще постнат за 3-ти или 4-ти път видеото "Този го пускаме" - единственото легитимно доказателство, което обяснява всичко.
 
Хубаво е да бъдеш обективна и да кажеш, че всички са маскари и то кой от кой по-голям!
БСП не купува гласове нали, не играеше със Шиши и Доган нали, не създаде мутрите, не "приватизира" заводите с подставени лица които се пишеха десни...?

Хубаво е да се споменават тези неща не само Герб, герб, герб, колкото и да се напъвате Баце не може да ви е виновен за всичко, това просто не е обективно и още един път доказва колко плиткоумно разсъждавате и дали разсъждавате въобще или на практика доказва, че сте продажни и защитавате това за което ви се плаща, като тенденциозно премълчавате някой неща или ги преиначавате.
Първо: между купуване и фалишифициране на избори има голяма разлика. Първото е някак по-в рамките на феър плея.
Второ; да говорим за един политически труп, какъвто е БСП е абсолютно безпредметно. На дневен ред са престъпната групировка гроб - тях искаме да изгоним. Другите не са тема на разговор, защото не са фактор.

Освен това, мантрата "всички са маскари" е путьовска позиция. Конкретиката показва способност да формираш лично мнение.
И версвай ми - мразя ги абсолютно безплатно от ден първи. Типажи като тиквун винаги са ме отвращавали. По-гнусно от такива тъпанари е единствено гледката как малко дете си яде сополите.
 
Купуването на гласове било феарплей ти ма уби:)
БСП труп хаха та тя е като рак, метастазите и са на всякъде.
Пак повтаряш Гроб и Тиква което значи, че съм прав.
Разбира се, че всички са маскари и нещото което ги подравнява под един знаменател се нарича алчност, просто са алчни за пари, който не играе с тях бива изритан, затова няма как да има читави.
Боко си играе много добре картите за сега, чак му ставам фен;), ще ви го на...а в ду....те, така ли беше казал, на оня запис и ще върти хахаха, как я измислиха тази глупост.
 
Първо: между купуване и фалишифициране на избори има голяма разлика. Първото е някак по-в рамките на феър плея.
Второ; да говорим за един политически труп, какъвто е БСП е абсолютно безпредметно. На дневен ред са престъпната групировка гроб - тях искаме да изгоним. Другите не са тема на разговор, защото не са фактор.

Освен това, мантрата "всички са маскари" е путьовска позиция. Конкретиката показва способност да формираш лично мнение.
И версвай ми - мразя ги абсолютно безплатно от ден първи. Типажи като тиквун винаги са ме отвращавали. По-гнусно от такива тъпанари е единствено гледката как малко дете си яде сополите.
Тишината в спалнята ражда безумия ;)
 
Купуването на гласове било феарплей ти ма уби:)
БСП труп хаха та тя е като рак, метастазите и са на всякъде.
Пак повтаряш Гроб и Тиква което значи, че съм прав.
Разбира се, че всички са маскари и нещото което ги подравнява под един знаменател се нарича алчност, просто са алчни за пари, който не играе с тях бива изритан, затова няма как да има читави.
Боко си играе много добре картите за сега, чак му ставам фен;), ще ви го на...а в ду....те, така ли беше казал, на оня запис и ще върти хахаха, как я измислиха тази глупост.
Ужасявам се как даден човек може да функционира, без да има капацитет да схване елементарно изречение??
Между това:
Първото е някак по-в рамките на феър плея
и това:
Купуването на гласове било феарплей

Разликата е от небето до земята. Чак ми е обидно да ти плювам сдъвкано в устата, затова няма. Не си лош човек, но си толкова глупав, че чак ми е жал за теб.
Ти сериозно ли не можеш да вденеш, че ти го е набил и на теб до сливиците и върти? Разликата е, че ние роптаем, а на един малък процент (вас) ви е кеф - педерастка му работа. :)
Краят е близо, момчета. Каквито и глупотевини да ръсите в момента, баце е достигнал финалната политическа права. В момента се качва на почетната стълбичка, изпреварвайки с много Жан Виденов и Пламен Орешарски по непопулярност. Това са личностите, които ще останат в историята като изгонени, изритани, изхвърлени от народа, с разликата че първите двама проявиха повече достойнство. :)

п.с. Извинявам се ако нещо в тона ми те е засегнало, но човешката тъпота ме изважда от обувките - нищо лично. :)

Тишината в спалнята ражда безумия
Аааа, това ли било? Пък ние си мислехме, че като малък си си падал на главата. :)
 
Ужасявам се как даден човек може да функционира, без да има капацитет да схване елементарно изречение??
Между това:

и това:


Разликата е от небето до земята. Чак ми е обидно да ти плювам сдъвкано в устата, затова няма. Не си лош човек, но си толкова глупав, че чак ми е жал за теб.
Ти сериозно ли не можеш да вденеш, че ти го е набил и на теб до сливиците и върти? Разликата е, че ние роптаем, а на един малък процент (вас) ви е кеф - педерастка му работа. :)
Краят е близо, момчета. Каквито и глупотевини да ръсите в момента, баце е достигнал финалната политическа права. В момента се качва на почетната стълбичка, изпреварвайки с много Жан Виденов и Пламен Орешарски по непопулярност. Това са личностите, които ще останат в историята като изгонени, изритани, изхвърлени от народа, с разликата че първите двама проявиха повече достойнство. :)

п.с. Извинявам се ако нещо в тона ми те е засегнало, но човешката тъпота ме изважда от обувките - нищо лично. :)


Аааа, това ли било? Пък ние си мислехме, че като малък си си падал на главата. :)
Преди няколко дни бях ти споменал, че всички в тоя форум са по-умни от теб.
не казвам, че ти си най-тъпата, да не ме разбереш погрешно.
Че в тоя ред на мисли ... хубаво е да се погледнеш от страни и да се спреш с тъпотиите.
А ако не успяваш - обърни се към "мениджър връзки с действителността" - демек психиатър
 
Преди няколко дни бях ти споменал, че всички в тоя форум са по-умни от теб.
не казвам, че ти си най-тъпата, да не ме разбереш погрешно.
Че в тоя ред на мисли ... хубаво е да се погледнеш от страни и да се спреш с тъпотиите.
А ако не успяваш - обърни се към "мениджър връзки с действителността" - демек психиатър

Бате, бий и игнора на тая, аз съм го направил, родих се. Само като я цитирате ми излиза следа, че още пише във форума. Някакъв трол тежък е, пристигна преди време от БГ мамма с още 3-4 госпожи, ама другите се разпръснаха. биарото принципно е пичага, нищо че има кофти политически убеждения и вярва в световната конспирация, по бизнес темите е доста адекватен. Тая освен в офтопика, друго не пише.
 
Айде и Камен-тъпото се включи с поредната лъжа. Не съм дошла от бг-мама, още по-малко в група с някакви госпожи. Пиша където и колкото си искам. Форумът е със свободен достъп. Пък и гледайки вашия рейтинг и моя, ще се окаже, че съм по-полезен мембър от вас. ;)

Преди няколко дни бях ти споменал, че всички в тоя форум са по-умни от теб.
не казвам, че ти си най-тъпата, да не ме разбереш погрешно.
Герберастка логика - хем всички са по-умни, хем не съм аз най-тъпата. Пу, да му се не види, пък аз исках да съм най.. :)

От тебе, Геле, и грозните емотикончета на Блинки са по-умни, така че не давай оценки. И недейте да се опитвате да ми разгадавате личния живот. Знам, че това е защитна реакция. Няма как една жена да те направи смешен, пък ти да не опиташ да я принизиш я до бг мама, я до някаква незадоволена. Справям се чудесно и по двата показателя, не ме мислете. :)

Кажете нещо хубаво за Баце, че скоро го изпращаме в небитието. Мейби още на 02.09., като гледам какво чудо се готви за тогава пред бившия партиен дом. ;)
 
Аз пък съм антикомунист и Гербаджия, шах с пешката!
Нареди се до ловците на вампири и НЛО фотографите.
Сигурно имат общ форум някъде.

Даже Антифа са по-адекватни.
 
Виж сега, аз вярвам само на факти и цифри, както вече казах няколко пъти. Не вярвам на вирус, вредата от който не е подкрепени от никакви научни факти. Не вярвам на частна здравна организация, пък била тя и със звучното име световна. Какви интереси гони, кой я финансира, не е ясно...

Не вярвам, че тежък комунист, ще ви спаси от комунистите. Кои комунисти всъщност? Има само една партия в България, която е декларирала, че иска да върне плановата икономика и тя е с 0.0001% подкрепа. Други комунисти в България няма. Ако се визират БСП, то съвсем спокойно, на база фактите, можем да кажем, че те са дясна партия. Не си спомням да съм чул от тях да заявяват, че ще връщат планова икономика или нещо друго присъщо за комунистическото устройство. Правили са точно обратното, когато са били на власт. Въведоха плоския данък, мярка която е в самия край на дясното. Не е въведена в много от страните, които са пример за демокрация и капитализъм. За какви комунисти говорим всъщност постоянно!?

Не вярвам на човек с изказ като на Борисов, манталитет като на Борисов, минало като на Борисов.

Вярвам че за да се появи така лелеяната от вас алтернатива, трябва да се освободи място. А място ще се освободи като махаме всеки, който се издъни. Издънките на Борисов са достатъчни, че и в излишък.



Бате, бий и игнора на тая, аз съм го направил, родих се. Само като я цитирате ми излиза следа, че още пише във форума. Някакъв трол тежък е, пристигна преди време от БГ мамма с още 3-4 госпожи, ама другите се разпръснаха. биарото принципно е пичага, нищо че има кофти политически убеждения и вярва в световната конспирация, по бизнес темите е доста адекватен. Тая освен в офтопика, друго не пише.
 
Гледам платения електорат на "неУмните и неКрасивите" се активира. По какво се познават - споделяне на един и същ коментар под 1001 новини, снимки, клиповете. Интересното е, че все от различни профили, но не виждат, че 2 коментара по-горе е абсолютно същото.. Е такива са, важно е да има бройка, че явно са на заработка. Числото 1001 е за да приветствам Шехеризада и нейното Д.
Често споделяни новини в профилите им са на авторитетни медии и личности - ПИК, Блиц, 3-тия ТВ нац. канал, Уикенд, виден симпатизант като флоров, бат Нидялко и нам си там други известни сред малък кръг от хора личности. Всички тролски профили (фейк и не) са си приятели помежду си, членове на едни и същи групи. Явно ги тресе страха и започват да наливат по-голямо количество пари, за да има матРиал.

А пък ние долните, изпълзяли от тинята и провинцията маймуни, лумпени и лош матРиал хорица ще продължим да искаме ОСТАВКА на жълтите плочки (както казва един виден депутатИн), има няма близо 5 млн НЕизбиратели на тва гротескно управление.

Едно питане към всички и най-вече подкрепящите правителството - какво мислите за това ударно раздаване на пари навсякъде? Нали ни очакваше криза каквато не сме виждали никога и трябва да затегнем положението? И аз смятам, че идва финансова криза, но това раздаване на пари за купуване на време и хора по-скоро ми се вижда чист приом на БКП, но той Вожда е все още член де и от батИ се е учил.

П.С. видях една интересна смяна на охранителната фирма в Гранд Мол Варна... защо така?!
 
Последно редактирано:
Тук вече ни загуби. Стана "тежък трол". Спри да спамиш, че се излагаш.
Вас, герберските идолопоклонници никога не съм ви печелила, и не съм имала подобно намерение. :)

Забавно е обаче как се "инфектираш" (или "възпаляваш" беше фразата на тиквоча?) от лозунга МУТРИ ВЪН!
Неизбежно е, Теди. Колкото повече се съпротивляваш, толкова по-болезнено ще го усещаш. Свиквай с мисълта, че мутро-диктатурата си отива завинаги. :)

Щом и Къци се включи, успехът ни е сигурен. :)

 
Последно редактирано:
Да видим божката колко отрепки ще събере на втори, щяло да има всенародно въстание :D:D:D
 

Горе