Ей, Тулупи, протестирате ли?

За ДПС писах преди 100 страници. Коментирай не гласната им коалиция с герб?

Да бе верно, те ДПС дърпат чергата над 30 години, а вие нито дума за тях. Абе Нанди, Биарка и сие, вие да не гласите бюлетинка за тях? Може би ви се почива на Росенец?
 
Идеята е, че е крайно време тая паразитоподобна измет (ДПС) да бъда изключена от уравнението.
Може да не чупят, но при всички избори ИЗКРИВЯВАТ държавата.

Само вреда и нулева полза от тях.
 
Ако не си спомняш, ДПС пристанаха и на СДС, БСП, Царя и т.н.
И къде са всички те сега? Там, където се е запътил и бацинката - на бунището на историята. Тъпото е, че ДПС ще продължи да съществува и решава управлението на страната ни. След тиквоча е време да погнем и тях. Това отговаря ли на въпроса от предишния ти пост? :)
 
Много голям Радев! Нещата с истинските им имена, браво!
Какво пак? Някои работим и не гледаме тв. :)
 
Ха ха.... От телевизията на мафията, какво очакваш да ти кажат? Вчера по време на най-големия екшън, даваха турски сериал. Докато всички останал;и телевизии излъчваха пряко. Само не знам защо журналистите им и тези на ПИК седят зад кордоните на жандармерията, а не между протестиращите, като всички останали!?

 
Голям късмет с тоя човек. Ето:
Велик! И да сме имали някога такъв политик, не е било по наше време. Доживяхме да имаме достоен за уважение държавник. Аз съм ЗА президентска република с Радев на поста доживот.

Глей ся кво става с мутроглавите...
 
Велик! И да сме имали някога такъв политик, не е било по наше време. Доживяхме да имаме достоен за уважение държавник. Аз съм ЗА президентска република с Радев на поста доживот.

Глей ся кво става с мутроглавите...
Този е най-големият резил в българската история. Дори Първанов и Станишев бяха по-добри.
 
Радев има таланта да изкарва от кожите им всички герберутки :D

Глей как квичат при всяка негова дума или жест.

Не знам с колко им го набива ама самолетите вдигат доста повече от 200...
 
Ха ха.... От телевизията на мафията, какво очакваш да ти кажат? Вчера по време на най-големия екшън, даваха турски сериал. Докато всички останал;и телевизии излъчваха пряко. Само не знам защо журналистите им и тези на ПИК седят зад кордоните на жандармерията, а не между протестиращите, като всички останали!?
Цитират испански вестник или лъжат викаш мафия мръсна, понеже другите телевизии са ок, всички журналисти са продажни.
Е не е ли верно, ако не беше верно чии х-й търсят отровните като предводители на протеста?
 
Значи това е вярно, а за къщата в Барселона не е вярно. И двете идват от испански медии... Божков ли плати на 4 милиона човека, които подкрепят протеста?



Цитират испански вестник или лъжат викаш мафия мръсна, понеже другите телевизии са ок, всички журналисти са продажни.
Е не е ли верно, ако не беше верно чии х-й търсят отровните като предводители на протеста?
 
4 000 000 хаха?
Хората не са толкова прости, това не е протест на хората , а протест на мафията, не срещу мафията, а за мафията.
Божков плаща на които трябва, те организират инвестират в каквото трябва, примерно трябват ни гамени които да хвърлят бомбички и да вадят жълти павета, плащаме на ултраси и бивши пандисчий.
Останалите на протестите са предимно симпатизанти на Радев и БСП и една част заблудени младежи и мигранти, съдя за всичко това по реакцията им към отровните която е положителна, ако всичко беше нормално тея нямаше да са там, много е елементарно и не мисля, че здравомислещ човек би се вързал на това.
 
Не ми се спори за елементарни работи. Последните проучвания сочат 70% подкрепа за протестиращите. Какви тъпни ще кажете герберастите, няма значение...


4 000 000 хаха?
Хората не са толкова прости, това не е протест на хората , а протест на мафията, не срещу мафията, а за мафията.
Божков плаща на които трябва, те организират инвестират в каквото трябва, примерно трябват ни гамени които да хвърлят бомбички и да вадят жълти павета, плащаме на ултраси и бивши пандисчий.
Останалите на протестите са предимно симпатизанти на Радев и БСП и една част заблудени младежи и мигранти, съдя за всичко това по реакцията им към отровните която е положителна, ако всичко беше нормално тея нямаше да са там, много е елементарно и не мисля, че здравомислещ човек би се вързал на това.
 
Не ми се спори за елементарни работи. Последните проучвания сочат 70% подкрепа за протестиращите. Какви тъпни ще кажете герберастите, няма значение...
Стига с тея проучвания, всички знаят, че това е пълен шит, преучванията са за манипулиране на общественото мнение.
Както и да е ти изкарваш пара докато спориш, а аз само губя щото се отвличам с глупости;)
 
Аз изкарвам пари и докато спя, не е проблем. Това са фактите, съжалявам...


Стига с тея проучвания, всички знаят, че това е пълен шит, преучванията са за манипулиране на общественото мнение.
Както и да е ти изкарваш пара докато спориш, а аз само губя щото се отвличам с глупости;)
 
Последно редактирано:
Този е най-големият резил в българската история. Дори Първанов и Станишев бяха по-добри.
tedkate то и ти самата си най-големият резил в тази тема, та защото да мислиш не ти се отдава. Другите може да се обиждаме, че сме тъпи и глупави, но това е напълно в реда на нещата като спорът се изостри и вече ти писне. Ако питаш защо си резил - ами ти единствената тук си заявила, че ще гласуваш за Боцинка, като че не осъзнаваш какъв боклук е. Другите тук против протеста са и против тиквата, ако не си забелязала.
 

Горе