Ей, Тулупи, протестирате ли?

Този многократно стана ясно че работи като статист по телевизията и видеопродукции, даже май имал агенция за набиране на такива.

Тези униформи си личи че са бутафория, а това също си личи, че е снимано в киноцентъра.

Отново ат Позитано ни заливат с партенки на които и малоумник не би се вързал.
 
Един път е статист, един път е мирен гражданин, дето го бият комунистите. Също като испанските медии - един път пишат истината, друг път лъжат :) Ей това герберите сте много повратливи :)

Този многократно стана ясно че работи като статист по телевизията и видеопродукции, даже май имал агенция за набиране на такива.

Тези униформи си личи че са бутафория, а това също си личи, че е снимано в киноцентъра.

Отново ат Позитано ни заливат с партенки на които и малоумник не би се вързал.
 
tedkate то и ти самата си най-големият резил в тази тема, та защото да мислиш не ти се отдава. Другите може да се обиждаме, че сме тъпи и глупави, но това е напълно в реда на нещата като спорът се изостри и вече ти писне. Ако питаш защо си резил - ами ти единствената тук си заявила, че ще гласуваш за Боцинка, като че не осъзнаваш какъв боклук е. Другите тук против протеста са и против тиквата, ако не си забелязала.
Само да вметна, че съм от мъжки пол. А я ни кажи ако Боцето се оттегли и от ГЕРБ сложат друг човек, пак ли ще съм резил? Може би трябва да върна червените на власт?!?
 
Само да вметна, че ако боцинката се оттегли, гроб поемат към небитието. Лидерски престъпни групи като гроб, заминават заедно с лидера. Питай НДСВ....

Само да вметна, че съм от мъжки пол. А я ни кажи ако Боцето се оттегли и от ГЕРБ сложат друг човек, пак ли ще съм резил? Може би трябва да върна червените на власт?!?
 
Абе май парите за последните протести са ги раздавали в градинката до Хотел Маринела. Двама познати имам, които протестират много активно, но няма как да се познават един-друг и вчера двамата са качили снимки от там в Социалните мрежи, как си стоят на по една пейка с някакви си техни познати, сигурно други проститу,,, аа пардон протестиращи. СЛОЧАЕНОС? НЕ МИСЛА!!1!??

Може пък и Ветко да се е включил във финансирането, че и той бе тежко засегнат.
 
Само да вметна, че ако боцинката се оттегли, гроб поемат към небитието. Лидерски престъпни групи като гроб, заминават заедно с лидера. Питай НДСВ....
Да бе, като го няма Доган, защо ДПС си просперират? А Костов като се махна, Радан стана евродепутат. Това твое твърдение издиша. Аз даже искам Боце да се махне и да намерят някой читав.
 
Верно ли си мислиш, че почетния лидер не дърпа конците от летния сарай? Ако си го мислиш това, то не знам къв го дириш в темата.... СДС никога не е била лидерска партия, нещо се бъркаш. Точно обратното, СДС се разпадна от твърде много лидери. Човек, ти си политически неграмотен, къде се буташ изобщо да даваш мнение в сектор политика, като нищо не разбираш? Елементарни неща не са ти ясни, което обяснява и позицията ти всъщност...

Ако баце се махне, ще спасят мандата, ни що повече. На изборите са аут от политиката.... Те всъщност са аут от политиката при всички положения. Баце се записа в историята като най-презряния човек в новата история на България.


Да бе, като го няма Доган, защо ДПС си просперират? А Костов като се махна, Радан стана евродепутат. Това твое твърдение издиша. Аз даже искам Боце да се махне и да намерят някой читав.
 
Да бе, като го няма Доган, защо ДПС си просперират? А Костов като се махна, Радан стана евродепутат. Това твое твърдение издиша. Аз даже искам Боце да се махне и да намерят някой читав.
Това, че Доган го няма е най-големият виц! А това, а че Радан стана евродепутат - това едно огромно постижение ли е?
 
Снощи гледам новината за президента в испански вестник се споделя яко от проправителствени тролчета.
Обаче като им разгледах няколко профила останах изумен - помните ли снимките с пачките, златото и пищова?
Тия споделят снимка /карикатура/ както иситнската снимка била - шкафа е пълен с капачки, за дарение...

Нищо, че след ескепертиза се доказа, че само датата е сменяна но... Направо съм в шах. Очаквам днес да се излезе по ТВ и авторитетни/алтернативни медии (всички вече ги знаем) и да се каже, че ако има остава, то от утре няма да има изгрев
 
Факт е че гроб са развили тролска мрежа с колосални размери. Минимум 10000 човека са, минимум. Интересното е, че в голямата си част не работят през фалшиви профили, а с реални такива. Обикновено са пенсионирани баби. Крайно тъпи, ограничени и агресивни. Как плащат на толкова безмозъчна сган нямам представа. С невиждана ярост защитават дори и най-безумната опорка спусната от централата, отвратителни са.


Снощи гледам новината за президента в испански вестник се споделя яко от проправителствени тролчета.
Обаче като им разгледах няколко профила останах изумен - помните ли снимките с пачките, златото и пищова?
Тия споделят снимка /карикатура/ както иситнската снимка била - шкафа е пълен с капачки, за дарение...

Нищо, че след ескепертиза се доказа, че само датата е сменяна но... Направо съм в шах. Очаквам днес да се излезе по ТВ и авторитетни/алтернативни медии (всички вече ги знаем) и да се каже, че ако има остава, то от утре няма да има изгрев
 
Честно казано ако цената, която чух е вярна (0.11 лв на коментар/споделяне) поне подпомагат пенсионерите в такъв случай.

Някой има ли информация колко струва един коментар от трол независимо от коя партия е платен? На мен ми се виждат много пари за копирани съобщения в социалните мрежи.
 
Мутро-мишока си има един единствен транквилант, който временно го успокоява от ужаса, че боцинката е окончателно аут от българския политически живот. Медикаментът се нарича "тия са платени от Божков". Гълтат го с шепи, но скоро няма да им помага. Що ще правите тогаз, драги ми смехурковци? :)
 
С такива мащаби не се работи на коментар. Директно на заплата са, като си имат десетници и стотници, на които се отчитат. Предполагам не са им малки заплатите, защото, както казах, имам за съсед един такъв трол, който е личен лекар. Пенсионерка, но все още практикува. Ще се опитам някой ден да я запиша и ще ви я пусна тук да чуят всички що за безумици говори. От март до сега е супер активна. За вируса какви неща чух не е истина, като почнаха протестите, резко смени приоритетите и почна с Радев. От нея разбирам какви са опорките на герб първи, още преди да са залели мрежата. :) Всяка сутрин в осем ме чака на пейка пред магазина да пушим и спорим, че да ме облъчва :)


Честно казано ако цената, която чух е вярна (0.11 лв на коментар/споделяне) поне подпомагат пенсионерите в такъв случай.

Някой има ли информация колко струва един коментар от трол независимо от коя партия е платен? На мен ми се виждат много пари за копирани съобщения в социалните мрежи.
 
С такива мащаби не се работи на коментар. Директно на заплата са, като си имат десетници и стотници, на които се отчитат. Предполагам не са им малки заплатите, защото, както казах, имам за съсед един такъв трол, който е личен лекар. Пенсионерка, но все още практикува. Ще се опитам някой ден да я запиша и ще ви я пусна тук да чуят всички що за безумици говори. От март до сега е супер активна. За вируса какви неща чух не е истина, като почнаха протестите, резко смени приоритетите и почна с Радев. От нея разбирам какви са опорките на герб първи, още преди да са залели мрежата. :) Всяка сутрин в осем ме чака на пейка пред магазина да пушим и спорим, че да ме облъчва :)
Блазе ти, имаш железни нерви явно. Аз имам такъв трол в семейството - едната ми сестра. За жалост го прави безплатно и снощи по телефона отново ме изнерви ужасно. Изскачам от обувките, когато близък човек е толкова заблуден и говори глупости.

В същото време дъщеря ѝ ходи на протестите след работа и прави каквото може, за да си осигури добро бъдеще. А кажете ми, как може да си толкова прост, че заради собствената си глупост да жертваш правото на просперитет на детето си?
Бъдещето е на младите, а те до един са против това управление. Нямаме право да ги лишаваме от възможността да отстояват гражданската си позиция. Те ще живеят по-дълго тук, отколкото изкуфелите гербави бабички (и от двата пола). Какво искаме - да избягат завинаги в чужбина или да са близо до нас и да допринасят за европейското развитие на страната ни?
 
Искрено ти съчувствам, аз за щастие нямам роднина гербав, че дори и познат нямам май. Интелигентния човек си изгражда мнение на база информацията, която има налична и фактите. В случая факти и информация имаме в излишък.

Добре де, да пребориш твърдения с факти принципно е супер лесно, както се вижда и от темата. Ще й говориш постоянно, докато се осъзнае. Това е състояние на обсебване, за щастие е лечимо. Психологията го нарича стокхолмски синдром. При жените е по-силно изразено. Има и нюанси на внушен панически страх, че нещо лошо ще се случи, ако не е бащицата, който ни пази от злото. Диктатурите работят точно с тези човешки слабости. Обясни й, че е отвлечена и изпратена в робство, за да работи за каузата на Борисов. Трябва да я спасиш, все пак ти е сестра! Това е отвлечен човек, който страда от стокхолмски синдром, той не осъзнава какво се случва и си мисли, че похитителят му мисли доброто.


Блазе ти, имаш железни нерви явно. Аз имам такъв трол в семейството - едната ми сестра. За жалост го прави безплатно и снощи по телефона отново ме изнерви ужасно. Изскачам от обувките, когато близък човек е толкова заблуден и говори глупости.

В същото време дъщеря ѝ ходи на протестите след работа и прави каквото може, за да си осигури добро бъдеще. А кажете ми, как може да си толкова прост, че заради собствената си глупост да жертваш правото на просперитет на детето си?
Бъдещето е на младите, а те до един са против това управление. Нямаме право да ги лишаваме от възможността да отстояват гражданската си позиция. Те ще живеят по-дълго тук, отколкото изкуфелите гербави бабички (и от двата пола). Какво искаме - да избягат завинаги в чужбина или да са близо до нас и да допринасят за европейското развитие на страната ни?
 
Факт е че гроб са развили тролска мрежа с колосални размери. Минимум 10000 човека са, минимум. Интересното е, че в голямата си част не работят през фалшиви профили, а с реални такива. Обикновено са пенсионирани баби. Крайно тъпи, ограничени и агресивни. Как плащат на толкова безмозъчна сган нямам представа. С невиждана ярост защитават дори и най-безумната опорка спусната от централата, отвратителни са.

Ярко описваш фен-мрежата на радев. Предимно възрастни, незадоволени сексуално жени, току що открили фейсбук и мислещи, че някой се интересува от тяхното мнение. От незадоволената им секуалност са станали агресивни и се държат просташки. Влез в групите за радев да видиш - какви фейк сайтове и колажи се споделят, тагедия пълна. Това са хора които се боят от еврото, страхуват се от някакви измислени мерки, които нико не е предлагал, пюят по ИТ специалистите, които им плащат пенсиите.

Онзи ден разпространяваха снимки на камиони на чистотата с които мият улиците, като водни оръдия на МВР. Толкова им е капацитета на хората...
 
Тоя номер - крадеца вика, дръжте крадеца още ли си мислиш, че минава?

Ми влязох в няколко групи и какво да вида :) Във фен страници на Радев има повече тролове от фенове. Хората не смогват да отговарят на хилядите лели и баби, защитнички на тиквата. Как е възможно в самата страница на Радев, където има 220 000 фена, повечето коментари да са опорки на гроб, пуснати от фалшиви профили, лели и баби. Набелязах си един, който коментира абсолютно всеки позитивен коментар, под всяка публикация. Това е армия от тролове, трябва да си сляп да не го виждаш, колосален брой са, както казах, минимум 10 000. Това истински платени тролове, как им плаща гроб заплатите е въпроса?

Тая тактика е възприета за абсолютно всички активни личности из фейса. Стотици тролове, стоят и дебнат някой да пусне нещо в подкрепа на протеста и се почва канонада от постове, до един съвпадащи с това, което се пуска от централата.


Ярко описваш фен-мрежата на радев. Предимно възрастни, незадоволени сексуално жени, току що открили фейсбук и мислещи, че някой се интересува от тяхното мнение. От незадоволената им секуалност са станали агресивни и се държат просташки. Влез в групите за радев да видиш - какви фейк сайтове и колажи се споделят, тагедия пълна. Това са хора които се боят от еврото, страхуват се от някакви измислени мерки, които нико не е предлагал, пюят по ИТ специалистите, които им плащат пенсиите.

Онзи ден разпространяваха снимки на камиони на чистотата с които мият улиците, като водни оръдия на МВР. Толкова им е капацитета на хората...
 

Горе