Ей, Тулупи, протестирате ли?

Предполагам и това ще стане, но първо да се махне Борисов, за да може да назначи служебното правителство той. Поне аз така щях да направя.

Ти си интелигентен човек, въпреки че не разбирам позицията ти, как ще коментираш поведението на единия и другия. Не виждаш ли, че разликата между тях е композиции с книги, не вагани. Те са от два различни свята....

Аха, т.е Радев да назначи хората които ще правят изборите и след това да се яви на тях. При такива условия не се ли притесняваш от манипулации в негова полза, по същия начин по който твърдиш, че ГЕРБ правят манипулации?

Радев няма никаква адекватна обществена подкрепа. Не мисля, че ще има втори мандат за него. Миналия път обра протестния вот на втория тур, но този път протестния вот ще се стовари с пълна сила на гърба му. Освен ако опонента му не е някаква крайно неадекватна фигура. Отделно, той не се е отделил от БСП по никакъв начин. Т.е ако ще си явява, ще е от името на БСП.
 
Нищо общо с реалността, но ти така или иначе не си тук да си говорим за реални работи. Ти си тук за пропаганда, както става ясно от постати.

Следващия мандат Радев няма да е президент, ако ме разбираш...



Аха, т.е Радев да назначи хората които ще правят изборите и след това да се яви на тях. При такива условия не се ли притесняваш от манипулации в негова полза, по същия начин по който твърдиш, че ГЕРБ правят манипулации?

Радев няма никаква адекватна обществена подкрепа. Не мисля, че ще има втори мандат за него. Миналия път обра протестния вот на втория тур, но този път протестния вот ще се стовари с пълна сила на гърба му. Освен ако опонента му не е някаква крайно неадекватна фигура. Отделно, той не се е отделил от БСП по никакъв начин. Т.е ако ще си явява, ще е от името на БСП.
 
Я кажи сега защо е проблем ГЕРБ да правят избори на които се явяват, но не е проблем Радев да прави избори на които ще се явява той?

Радев няма да е президент, но няма и да е премиер. Ще си ходи в пенсия. Ако случайно по някаква нелепа случайност тоя мизерник стане премиер, не 1, ами 2 милиона души ще се съберем на центъра на София, това ти го гарантирам и то напълно спонтанно. Бъди сигурен в това.
 
Я кажи сега защо е проблем ГЕРБ да правят избори на които се явяват, но не е проблем Радев да прави избори на които ще се явява той?

Радев няма да е президент, но няма и да е премиер. Ще си ходи в пенсия. Ако случайно по някаква нелепа случайност тоя мизерник стане премиер, не 1, ами 2 милиона души ще се съберем на центъра на София, това ти го гарантирам и то напълно спонтанно. Бъди сигурен в това.
Гледай някое видео с дихателни упражнения, че почна да халюцинираш от толкова емоции.
 
Симпатиите към политическа групировка гроб трябва да бъдат класифицирани като достоверен тест за вменяемост. Как пък един с две ефективни мозъчни гънки не каза, че ги харесва. Само бабички с деменция и хора в активна възраст, но в състояние, подобно на будна кома.

Радев да докарва танковете и да прави президентска република. Няма какво да се мотаме повече. Да бъде!
 
Ох, леле, леле.... Ама ти наистина грам допир нямаш с реалната обстановка. Като ви призова тулупа защо се събраха 30 циганина докарани от всички краища на България. Защо водача на антипротестърите е професионален статист, очевидно платен?

Защо не коментираш случилото се с хиполенд и одобряваш ли подобни репресии спрямо бизнеса от страна на държавата?

Проблем е правенето на исбори от гроб, защото са крадци, измамници и престъпници до един. Доказано безброй пъти! Радев е честен, достоен, човек с чест и достойнство и най-вече милион пъти по-умен от всички гробари взети заедно.

гледа ли клипчетата на Борисов и Радев, наистина ли не намираш чудовищната разлика в интелекта?


Я кажи сега защо е проблем ГЕРБ да правят избори на които се явяват, но не е проблем Радев да прави избори на които ще се явява той?

Радев няма да е президент, но няма и да е премиер. Ще си ходи в пенсия. Ако случайно по някаква нелепа случайност тоя мизерник стане премиер, не 1, ами 2 милиона души ще се съберем на центъра на София, това ти го гарантирам и то напълно спонтанно. Бъди сигурен в това.
 
Свинята пак снима с джипарата, едвам го издържах, ама го изслушах. Бахти откачалника, държава в руини я представя, като 8-то чудо на света.... Пълен психопат. Нищо за протестите, кървавата сряда и държавните бухалки към хиполенд, нищо.... Това е луд човек, напълно е откачил!

Марш, свиньо!

118924145_3694001160634119_6883666085718930231_n.jpg
 
Стига с тея герберски номера де, коментирай какво казва, не кой го казва. Какво му има на Карбовски всъщност?

Дай поне един пример за лъжа изречена от Радев.


Щом стигнахме и до това да цитираме тоя, трягедията е страшна.

Радев бил честен и почтен. По-голяма смешка не бях чел...
 
Стига с тея герберски номера де, коментирай какво казва, не кой го казва. Какво му има на Карбовски всъщност?

Дай поне един пример за лъжа изречена от Радев.

Няма да ми стигне живота да му изпиша лъжите.

Карбовски е един жълт репортер от тай-гнусните. Търси евтини сензации и нещо повече. От 20 години го въртят по телевизията и винаги съм се чудил кой го гледа... Ама си отговорих - фенките на Радев.

На теория е прав в това в които говори, на практика по цял свят пътищата са постоянно в ремонт. Тунелната строителство е сложно и скъпо. Отделно в момента се гради огромна част от Хемус и има финансиране и се работи по останалите лот-ове. Тракия и Марица са изградени напълно, строи се много активно към Сърбия, а скоро от Струма ще остават едва 16 км незавършени. Така че точно от пътната инфраструктура не можеш да се оплачеш.

Има какво да се желае от към качество, но по-добре лош път отколкото никакъв път.
 
Една единствена те моля, само една. Щом е такъв лъжец, ще ти отнеме 10 секунди да посочиш само една.

Почвам да се притеснявам за психическото ти състояние. Тая лудост на Борисов явно е заразна. Не знам как имаш съвест да казваш на черното бяло и постоянно да казваш, че 2+2 е 7....

Пускам ти още един репортаж от джипката, пък ти му викай както искаш на Карбовски. Ако щеш розов журналист го наречи, като е прав някой, прав е! Всичко което казва е 1000% вярно!



Няма да ми стигне живота да му изпиша лъжите.

Карбовски е един жълт репортер от тай-гнусните. Търси евтини сензации и нещо повече. От 20 години го въртят по телевизията и винаги съм се чудил кой го гледа... Ама си отговорих - фенките на Радев.

На теория е прав в това в които говори, на практика по цял свят пътищата са постоянно в ремонт. Тунелната строителство е сложно и скъпо. Отделно в момента се гради огромна част от Хемус и има финансиране и се работи по останалите лот-ове. Тракия и Марица са изградени напълно, строи се много активно към Сърбия, а скоро от Струма ще остават едва 16 км незавършени. Така че точно от пътната инфраструктура не можеш да се оплачеш.

Има какво да се желае от към качество, но по-добре лош път отколкото никакъв път.
 
Родостъпници, предатели - поддържащи и подкрепящи интересите на чужди държави.
Аз пък се сещам, че такива като Sky преди 50-на години са ги тиквали в лагери, поради причината ... "родостъпници, предатели - поддържащи и подкрепящи интересите на чужди държави".
 
Аха сега разбирам, ти си от тези болните мозъци - русофобите. Откачалко, Радев е завършил американска военна академия. Знаеш ли как се отива там, ако има и бегъл помен от връзки с Русия ? Радев има и най високо ниво на достъп да данни на НАТО, имаш ли представа колко служби те проверяват преди да ти дадът достъп да натовските тайни. Напълно си заблуден, от глупостите на гроб. Борисов е проводника на руските интереси в България, информира се малко.


Родостъпници, предатели - поддържащи и подкрепящи интересите на чужди държави.
 

Горе