Ей, Тулупи, протестирате ли?

Аве премиерчето къде зачезна?!

Да го дадат на Интерпол за спешно издирване, че нема кой да ръководи и държавата се чупи, вахти!
абе аз търся и дебелото даровито момче, да не са заедно?
 
Много тъпо парче е Радев след тази среща. Като наакан гледаше. Говореше неадекватно. Не стига, че той призоваваше за кръв, а се съгласяваше с МВР. Даже бай Тошо беше по-добре, честно... Яд ме е на десните, които викат Оставка и ще го докарат на власт.
tenor.gif
 
Абе кешел, защо лъжеш толкова нагло, гледа ли изобщо срещата. Радев мънкал.... ти нормален ли си? Защо лъжеш толкова грозно и нагло? Лъжец герберски! Я пак гледай да видиш кой мънка и заеква!


Много тъпо парче е Радев след тази среща. Като наакан гледаше. Говореше неадекватно. Не стига, че той призоваваше за кръв, а се съгласяваше с МВР. Даже бай Тошо беше по-добре, честно... Яд ме е на десните, които викат Оставка и ще го докарат на власт.
 
Тедката нещо се обърка, ама то е нормално за него.

Всеки сам да си преценява.

За жалост явно такива длъжности тип гл. секретар на МВР е по-скоро политическа, защото 90% от нещата където каза не беше нищо конкретно.
Получи ясни въпроси, на които не успя да отговори - емблеми, боксове, агресия (от 2-те страни я имаше) и т.н.
 
Ай сега го гледах цялото. Радев ги направи на мишмаш. Пак ще го кажа, Радев е най-доброто, което се е случвало на България, а Борисов най-лошото! Съгласявал се бил, че той ги съсипа просто!
 
Ти по-добре го извикай да ти удари една патка, че доста си я окъсала :)
Абе човек, какво ти става??? Баси каруцарската история. Моля те, коригирай се изразните средства, защото за жалост ще е нужно да вземем мерки. Ето, предупреждавам те, отново. :)
 
Ай сега го гледах цялото. Радев ги направи на мишмаш. Пак ще го кажа, Радев е най-доброто, което се е случвало на България, а Борисов най-лошото! Съгласявал се бил, че той ги съсипа просто!
Трол...червен...
 
Радев на практика е поел управлението на държавата на 100%.
Той говори на населението и инструктира полицията - въобще каквото е адекватно в момента.

Премиерчето капитулира.
Само по разни косвени сигнали се разбира че е жив - назначи една ППП на мястото на Барни и след тва даде един плаж на Марешки :)

А каквото остана от Герб - въпросните ПхП и другите, се разбягват още щом Генералисимусът влезе в залата :)
 
Последно редактирано:
Абе човек, какво ти става??? Баси каруцарската история. Моля те, коригирай се изразните средства, защото за жалост ще е нужно да вземем мерки. Ето, предупреждавам те, отново. :)
Защо ще го предупреждаваш, Банко? А него като го обиждат? Егати админа, честно! Теб какво ти става? И ти ли мина на политика, кажи честно?!? Не мога да повярвам!!!
 
Радев на практика е поел управлението на държавата на 100%.
Той говори на населението и инструктира полицията - въобще каквото е адекватно в момента.

Премиерчето капитулира.
Само по разни косвени сигнали се разбира че е жив - назначи една ППП на мястото на Барни и след тва даде един плаж на Марешки :)
Когато почне теб да управлява и не те кефи друга песен ще запееш...
 
Абе кешел, защо лъжеш толкова нагло, гледа ли изобщо срещата. Радев мънкал.... ти нормален ли си? Защо лъжеш толкова грозно и нагло? Лъжец герберски! Я пак гледай да видиш кой мънка и заеква!
Той ако имаше капацитет за адекватна преценка, на тия точно ли щеше да симпатизира? Очакваш твърде много от мутроглавите. :)
 
Той ако имаше капацитет за адекватна преценка, на тия точно ли щеше да симпатизира? Очакваш твърде много от мутроглавите. :)
Како, стой си в селото и не се обаждай неподготвена. Що не дойде да видиш кирливите 10 човека в палатките през деня? Много ти знае устата иначе. Гледай си тв и фейсбуците и вервай...както казваше негово Величество...
 
Защо ще го предупреждаваш, Банко? А него като го обиждат? Егати админа, честно! Теб какво ти става? И ти ли мина на политика, кажи честно?!? Не мога да повярвам!!!
Госпожо, с подобен вулгарен език си служи само той. Малко по-полека с пицикатото, макар да сте толкова афектирана от последните политически събития в страната.
 
Госпожо, с подобен вулгарен език си служи само той. Малко по-полека с пицикатото, макар да сте толкова афектирана от последните политически събития в страната.
Напротив, госпожице, афектиран съм от червени репи като теб и още 5 човека, заради която България страда 75 години!
 
Защо ще го предупреждаваш, Банко? А него като го обиждат? Егати админа, честно! Теб какво ти става? И ти ли мина на политика, кажи честно?!? Не мога да повярвам!!!
Защото ще му се съберат много бановете. А е от доста време потребител и явно има нещо, за да пише така. ;) Нарича се толеранс. ;) Минал съм на политика и на бело, и на всичко, брат. :)
 
Напротив, госпожице, афектиран съм от червени репи като теб и още 5 човека, заради която България страда 75 години!
Зарад активната съпротива на червените срещу Хитлеристка Германия и фашисткото местно управление, сега има поне някаква България. Ако само чакаха като разни пасивни пръдльовци, ти сигурно щеше да се казваш или Шефкет или Портокалис.

А след тва доста време никой не смееше да се ебава с България, щото комунистите бяха луди и имахме армия :)

А след 31 години демокрация сме само за присмех и вицове, управлява ни простият адютант на Тодор Живков и сме подлога на най-комунистическо-джендърското управление евър с леличката Меркел отгоре.
 
афектиран съм от червени репи като теб и още 5 човека, заради която България страда 75 години
Ебати държавата, щом аз и още 5 човека (общо 6) можем да я бутнем. :) :) :)
 
Защото ще му се съберат много бановете. А е от доста време потребител и явно има нещо, за да пише така. ;) Нарича се толеранс. ;) Минал съм на политика и на бело, и на всичко, брат. :)
Аха, загуби ме като потребител. Жалко, беше готин форум...
 
Защото ще му се съберат много бановете. А е от доста време потребител и явно има нещо, за да пише така. ;) Нарича се толеранс. ;) Минал съм на политика и на бело, и на всичко, брат. :)
Нещо ми се губят предупрежденията към другите ...
Явно аз съм ти трън в очите
Бях ти казал какво да направиш, ако решиш да правиш нещо ...
 

Горе