Ей, Тулупи, протестирате ли?

Викам да намалите доверието в популистите! Трудно ли е без вожд? Кой субсидира Радев в най-скъпата до момента предизборна кампания? Опити за разколебаване на протестите, казваш. Това да не е "Бг мама"? Всеки тук си има мнение и едва ли някой ще може да манипулира който и да е потребител! Просто обсъждане на темата... П.С няма да отговарям повече на другарю. ;)
Обръщението е на шега и само за днес - по случай "празника".

Доверие в популисти аз отдавна нямам. Категорично не намирам Радев за популист, а за политик, който се опитва да върне почтеността в българската политика. В нито едно негово изказване не виждам популизъм. Вероятно е воден от лични причини да подкрепи протестите, но нека не забравяме, че месеци преди народът да въстане, Радев официално свали доверието си от това правителство. Популизъм ще е да мишкува и да се скрие зад надпратийността на президента.

Трудно ли е без вожд? Не, много по-лесно ще бъде ако успеем да го свалим. Друг не ни е нужен, не сме индианци. Нужни са ни обаче държавници. щото е ясно, че не искаме анархия. Кои ще са, как да ги различим? Нямам идея.

п.с. подмятането за бг мама е плоско като света - шегичка! :) Но да, смятам сплашването с идването на комунистите и опитите за разколебаване с мантрата "нищо няма да промените" за опит за манипулация. Ако се разпознаваш като манипулатор - твой проблем. Време е да си почистим държавата и нито страх, нито риск от последващ провал на новите управляващи ще ни спрат. Мутрите не могат, нямат право да наричат нас мутри. Това е наглост, която прелива чашата.
 
нито едно негово изказване не виждам популизъм

Тази подлога няма лично мнение! Не може да се крие никъде, защото трябва да оправдае парите от предизборната си кампания. Плюс това си вдига рейтинга с всяка една изява и се готви да стане новия ви вожд в бъдеще. "Спасителя" всеки го обича. Ти каза, че ще гласуваш за Курни, после се поправи, че може за Киро, ако спечели изборите в събота. С какво "БСП" са по-различни от "ГЕРБ" според теб? Не се разпознавам като манипулатор! Пиша рядко в темата, не пускам линкове от сайтове с фалшиви новини. За мен това е дискусия!
 
Тази подлога няма лично мнение! Не може да се крие никъде, защото трябва да оправдае парите от предизборната си кампания. Плюс това си вдига рейтинга с всяка една изява и се готви да стане новия ви вожд в бъдеще. "Спасителя" всеки го обича. Ти каза, че ще гласуваш за Курни, после се поправи, че може за Киро, ако спечели изборите в събота. С какво "БСП" са по-различни от "ГЕРБ" според теб? Не се разпознавам като манипулатор! Пиша рядко в темата, не пускам линкове от сайтове с фалшиви новини. За мен това е дискусия!
Мненията ни са коренно различни, конкретно за Радев. Лично мнение Радев има и го изразява по правилния начин. Подлога на кого? На Корнелия? Не е. На Путин? Не. В момента Боко му е по-удобен. Дай някакъв отговор - на кое НПО?
За кого ще гласувам аз самата не знам все още. Не спекулирай.
С какво БСП са по-добри от ГЕРБ? Най- малкото с по-европейския изказ, с по-квалифицираните си кадри и с по-европейското отношение към бизнеса.
С риск да се повторя отново, въртяла съм търговия и при Костов, и при царя, и при Станишко. При Баце приключи филма. Смятай..
 
Виж файлът 19941Викам да оставя това тук, като стана въпрос за популисти....
Точно за това говорим. Наглеца си приписва чужди заслуги. Утре ще дойде у вас и ще каже, че той ти е правил децата. Баси долния шибаняк.
 
Би ли споделил от къде черпиш информация за цените на кампаниите. Искам да сравня с на другите, не за друго.... Гледам, че няколко пъти пишеш за най-скъпа кампания, къде го гледаш това?


защото трябва да оправдае парите от предизборната си кампания.
 
Би ли споделил от къде черпиш информация за цените на кампаниите. Искам да сравня с на другите, не за друго.... Гледам, че няколко пъти пишеш за най-скъпа кампания, къде го гледаш това?


https://clubz.bg/47138-polovin_milion_leva_v_mediite_napravili_rumen_radev_prezident
 
Последно редактирано:
Мненията ни са коренно различни, конкретно за Радев. Лично мнение Радев има и го изразява по правилния начин. Подлога на кого? На Корнелия? Не е. На Путин? Не. В момента Боко му е по-удобен. Дай някакъв отговор - на кое НПО?
За кого ще гласувам аз самата не знам все още. Не спекулирай.
С какво БСП са по-добри от ГЕРБ? Най- малкото с по-европейския изказ, с по-квалифицираните си кадри и с по-европейското отношение към бизнеса.
С риск да се повторя отново, въртяла съм търговия и при Костов, и при царя, и при Станишко. При Баце приключи филма. Смятай..

Да спекулирам?! За втори път ти казвам, че за Кури и Киро ти така писа в темата! Ако не си го редактирала го виж назад.
 
Викаш че не си манипулатор, а се мъчиш да манипулираш, като загатваш за някакви сложни престъпни схеми. Точно както телевизията на домуса прави, като казва половината истина. Пък може и без да искаш да го правиш, поради липса на информация. Радев беше независим кандидат, подкрепен от БСП, юридически лица нямат право да даряват и подпомагат независим кандидат, още по-малко политически партии, които не са издигнали кандидата. Това са симпатизанти или членове на бсп, които са вписани като дарители в протоколите, защото друг начин няма да се направи кампанията. Както виждаш хората са наясно, че са направили дарение, но не знаят колко. Възможно е и всякакви фирми да са го подкрепили по-този начин, всичко е възможно. 800 000 лв. са изхарчени за кампанията на Радев, до колкото разбрах, което далеч не се води скъпа кампания, още по-малко пък най-скъпата.

Тея вероятно са интервюирали всичките 220 човека, които не са отговорили на запитването на сметната палата и са подбрали 5-та най-неадекватни.

Това същото се прилага от абсолютно всички партии, защото дарителите се проверяват от нап от къде са им доходите. По закон са длъжни да го правят и стрелят напосоки.

От същите избори:

Шестима дарители на партии и инициативни комитети за кандидатпрезидентската кампания са хванати с недекларирани доходи при насрещна проверка в НАП и НОИ, пише още в одитния доклад на Сметната палата. Общо са били проверени 82 души, които са дарили на кандидатите по повече от 1000 лв.

Дарител за кампанията на Веселин Марешки пък се е отрекъл от дарението си, когато е бил попитан за него от одиторите. Но в документацията на инициативния комитет на варненския бизнесмен и вече зам.-шеф на парламента имало саморъчно подписана декларация за сумата.

При кандидатпрезидентската му кампания е установено и че БСП е заплатила медийни услуги в размер на 540 лв. Това обаче представлявало незаконно дарение от юридическо лице, тъй като Радев бе издигнат не от партията, а от инициативен комитет.

Това са политически игрички, прилагат се от политиците от цял свят, нашите на са по-прости....


 
Викаш че не си манипулатор, а се мъчиш да манипулираш, като загатваш за някакви сложни престъпни схеми. Точно както телевизията на домуса прави, като казва половината истина. Пък може и без да искаш да го правиш, поради липса на информация. Радев беше независим кандидат, подкрепен от БСП, юридически лица нямат право да даряват и подпомагат независим кандидат, още по-малко политически партии, които не са издигнали кандидата. Това са симпатизанти или членове на бсп, които са вписани като дарители в протоколите, защото друг начин няма да се направи кампанията. Както виждаш хората са наясно, че са направили дарение, но не знаят колко. Възможно е и всякакви фирми да са го подкрепили по-този начин, всичко е възможно. 800 000 лв. са изхарчени за кампанията на Радев, до колкото разбрах, което далеч не се води скъпа кампания, още по-малко пък най-скъпата.

Тея вероятно са интервюирали всичките 220 човека, които не са отговорили на запитването на сметната палата и са подбрали 5-та най-неадекватни.

Това същото се прилага от абсолютно всички партии, защото дарителите се проверяват от нап от къде са им доходите. По закон са длъжни да го правят и стрелят напосоки.

От същите избори:

Шестима дарители на партии и инициативни комитети за кандидатпрезидентската кампания са хванати с недекларирани доходи при насрещна проверка в НАП и НОИ, пише още в одитния доклад на Сметната палата. Общо са били проверени 82 души, които са дарили на кандидатите по повече от 1000 лв.

Дарител за кампанията на Веселин Марешки пък се е отрекъл от дарението си, когато е бил попитан за него от одиторите. Но в документацията на инициативния комитет на варненския бизнесмен и вече зам.-шеф на парламента имало саморъчно подписана декларация за сумата.

При кандидатпрезидентската му кампания е установено и че БСП е заплатила медийни услуги в размер на 540 лв. Това обаче представлявало незаконно дарение от юридическо лице, тъй като Радев бе издигнат не от партията, а от инициативен комитет.

Това са политически игрички, прилагат се от политиците от цял свят, нашите на са по-прости....

Благодаря за уточнението! Сега виж и линка на сайта, който добавих. Нова ТВ не е била на Думуса. Въпросните журналисти са били през годините най-големите критици на властта. Не загатвам за никакви престъпни схеми, а открито казвам, че парашутиста пее каквото му кажат, защото е инвестиран половин милион в него от "безработните". Всичко за вожда ти е една голяма конспирация ли?
 
Опитвам се да ти кажа, че подобен репортаж може да се направи за всеки един политик, просто трябва желание и нужната поръчка. Аз пък ти припомням, че срещу Радев има стартирана черна ПР акция от същото време. Което ме кара да се съмнявам във всичко, казано по негов адрес.... Риториката, която използваш издава и какво всъщност търсиш в темата, въпреки, че го докарваш на случайно преминаващ....


Благодаря за уточнението! Сега виж и линка на сайта, който добавих. Нова ТВ не е била на Думуса. Въпросните журналисти са били през годините най-големите критици на властта. Не загатвам за никакви престъпни схеми, а открито казвам, че парашутиста пее каквото му кажат, защото е инвестиран половин милион в него от "безработните". Всичко за вожда ти е една голяма конспирация ли?
 
Опитвам се да ти кажа, че подобен репортаж може да се направи за всеки един политик, просто трябва желание и нужната поръчка. Аз пък ти припомням, че срещу Радев има стартирана черна ПР акция от същото време. Което ме кара да се съмнявам във всичко, казано по негов адрес.... Риториката, която използваш издава и какво всъщност търсиш в темата, въпреки, че го докарваш на случайно преминаващ....

Може да се направи за всички подобен репортаж, разбира се! Но другите просто не се дистанцират от тези, които ги субсидират. Радев е независим колкото беше и Плевнелиев... Източник за компроматите в предизборната кампания?
 
Виж файлът 19938
Преди години много пъти съм питал хора от още несъществуващата "ГЕРБ" как сикаджията Борисов ще ги оправи. Събираха подписи да правят партия тогава. Смислени отговори нямаше! Важното е, че тиквата обещаваше да вкарва хора от предишната власт в затвора. Популист, който се очертаваше да дойде на власт субсидиран от НПО с чужди интереси. Време е пак да питам. Кой субсидира предизборната кампания на другия ви вожд - Радев, другари - както се наричате? 500 к отпуснати за независим кандидат без да очакват нищо в замяна? Другари, къде ви отиде критичното мислене от предната нашумяла тема тук? Протестирайте си щом ви е воля и не виждате, че пак ви манипулират за изгоди на определен кръг олигарси, но не бъдете овце...
Надявам се някой ден да се разкрие тоя благодетел-илюминат, че да му благодарим и да го почерпим за добрия избор и за читавата инвестиция!
 
Надявам се някой ден да се разкрие тоя благодетел-илюминат, че да му благодарим и да го почерпим за добрия избор и за читавата инвестиция!

Благодарствено писмо до Позитано 20 пусни...
 
Благодарствено писмо до Позитано 20 пусни...
За по-лесно може бюлетина да им пусна, че да не се набутвам със стинки.
 
Вицето му е знаеш кой, какво има да се дистанцира, то е ясно като бял ден. Независим не е точната дума, издигнат от инициативен комитет, а не от партия. Вероятно не е искал да е издигнат от бсп, може и нещо друго да е, не знам... Да не обира негативи от това, нещо такова.


Може да се направи за всички подобен репортаж, разбира се! Но другите просто не се дистанцират от тези, които ги субсидират. Радев е независим колкото беше и Плевнелиев... Източник за компроматите в предизборната кампания?
 
ab7d28d8b04b757e6dc229682f69bfcf.jpg
 

Ах, как му отива райето. Жалко, че затворническите униформи вече не са такива. Нищо, ние свикнахме с непривлекателната му (меко казано) визия, така че, стига да е зад решетките, може и в покривка, плетена на една кука да го облечат. Оставка - съд - затвор! Бавна и мъчителна смърт в затвора! МУТРИ ВЪН!
 
На протест с КПП-та.. такова нещо не бях чувал, но ей го случва се отново. бейко, страх тресе кочината, но и след някой друг ден като и ЕС/ЕК свали доверието от теб ще трябва да подаваш оставка, после каскетков, после шишоне и по реда -> съд и затвор.

Иначе МВР-то започна ПР да си прави - били намерили бутилки в кофите за боклук. Аз все още не вярвам, че са намерили коктейл молотов в палатките, които прегазиха и протестиращи и полицаи. Тая стъклена бутилка, където я бяха снимали как е останала здрава на фона на всичко друго се питам..
 
Иначе, викаш не цитираш "жълти" медии, каквото и да стои зад тази квалификация. Ми, хайде, като сме казали А, да кажем и Б. Цифрите ти са неверни. ;)

Най-скъпа е била кампанията на кандидата на ГЕРБ Цецка Цачева - над 1 700 000 лева. Тази на победителя Радев е струвала доста по-малко - 878 743 лева.

Повече тук:


п.с. Има ли конкретно разследване на даренията тетка Цачева? Ако имаше, би било по-обективно.

За втори път ти казвам, че за Кури и Киро ти така писа в темата! Ако не си го редактирала го виж назад.
Знам какво съм писала в темата - на теб ти се губи нюансът и контекстът на казаното.
Това, което съм заявила е, че повече няма да подкрепям партии, които преди изборите се обявяват за алтернатива на гроб, а след влизане в парламента им стават патерица. Казала съм, че Кури и БСП със сигурност няма да постъпят така, затова ако се наложи (няма друг избор) ще гласувам за тях.
Да, правила съм го 3 пъти вече. Не съм горда от факта, но действаме спрямо обстоятелствата.

Ако на следващите избори има политическа сила, инициирана или подкрепена от Радев, вотът ми отива директно там, да е ясно. :)
 

Горе