Ей, Тулупи, протестирате ли?

F85-BAD01-B953-4-EC3-BD46-54-ACF17-F120-B.jpg


Който иска да вади калкулатора и да брои. Дори и в масовките няма досаттъчно хора.

Моето участие в темата приключва.

Протестът е изчерпан. Мафията не успя да направи преврат. Правителството остава, март месец идват избори, след тях, пак ще дискутираме. Важното е сега зимата да не тръгне епидемия от коронавирус, която да доведе до икономическа криза. Ако тенденцията с вируса се запази както е сега, нещата се очертават доста добри.

Безработицата е ниска, стои се инфраструктура, работа има. Няма основания за някаква сериозна паника. За съжаление реколтата на земеделските производители бе по-слаба, но пък това означава по-високи цени, а повечето зърно е за износ, така че пак не са чак толкова лоши вестите.
Снимката не я виждам, но дано да не е от ония с чертичките на пейнта, тъй като ще е срамно спрямо това, което показа по-горе с плътността/кв. метри и т.н.

Протестът не е изчерпан, тепърва започват да падат всички подръжници на БеБе и компания. ЕК/ЕС/Туск/Либе/САЩ и т.н. като следват доклади, изслушвания, проверки и жална му майка. Очакваме го на топло през зимата, в централен ;) Вчера, Биков, явно прочел някоя друга статия за Макрон и реакцията му при посрещане от протестиращи, та се пробва човека. Колко е успял това е друг въпрос.

За предстояща водна криза нищо не спомена, а се очертава за доста голям регион в България, та не съм сигурен кое е добре. Летния сезон, колкото и слаб да бе е голямо перо за заетостта. Хората винаги се отпускат и харчат през летния сезон и покрай големи празници - Великден/Коледа, но после е трудното особено зимните месеци, когато разходите са покачени, излизанията кът.
Та, ще използвам една заучена фраза на Бебе ама малко ще е перафразирам, очакват ни тежки месеци спрямо икономическото състояние на страната ни и зависимостта ни от силно задлъжнели институции, държави и др. Силно се надявам да греша в мнението си за предстоящата икономическа обстановка!
 
F85-BAD01-B953-4-EC3-BD46-54-ACF17-F120-B.jpg


Който иска да вади калкулатора и да брои. Дори и в масовките няма досаттъчно хора.

Моето участие в темата приключва.

Протестът е изчерпан. Мафията не успя да направи преврат. Правителството остава, март месец идват избори, след тях, пак ще дискутираме. Важното е сега зимата да не тръгне епидемия от коронавирус, която да доведе до икономическа криза. Ако тенденцията с вируса се запази както е сега, нещата се очертават доста добри.

Безработицата е ниска, стои се инфраструктура, работа има. Няма основания за някаква сериозна паника. За съжаление реколтата на земеделските производители бе по-слаба, но пък това означава по-високи цени, а повечето зърно е за износ, така че пак не са чак толкова лоши вестите.
Опасявам се, че постът Министър на веселието ми се изплъзва между пръстите. Яка конкуренция в лицето на Камен-тъпото.

Мафията:

1599759714.jpg


119094038_3886727751343586_2189456372920138467_n.jpg
 
Би ли споделил в коя паралелна вселена се намираш?



F85-BAD01-B953-4-EC3-BD46-54-ACF17-F120-B.jpg


Който иска да вади калкулатора и да брои. Дори и в масовките няма досаттъчно хора.

Моето участие в темата приключва.

Протестът е изчерпан. Мафията не успя да направи преврат. Правителството остава, март месец идват избори, след тях, пак ще дискутираме. Важното е сега зимата да не тръгне епидемия от коронавирус, която да доведе до икономическа криза. Ако тенденцията с вируса се запази както е сега, нещата се очертават доста добри.

Безработицата е ниска, стои се инфраструктура, работа има. Няма основания за някаква сериозна паника. За съжаление реколтата на земеделските производители бе по-слаба, но пък това означава по-високи цени, а повечето зърно е за износ, така че пак не са чак толкова лоши вестите.
 
Цв. Цв. много лошо е почнал да работи Баце като му краде съпартийците и електората....

Нямат милост, бахти.
А ти откъде мислиш, че дойдоха снимките и записите на телефеонни разговори?

Тук има много хубаво обяснение на неподаването на оставка.

 
А ти откъде мислиш, че дойдоха снимките и записите на телефеонни разговори?

Тук има много хубаво обяснение на неподаването на оставка.

В същото издание (откъдето и да ги вадиш):
С мирни протести не става.

Полицаите трябва да бъдат изправени пред избора "на коя страна са" и тоя избор трябва да е с последици от типа "на живот и смърт".
 
В същото издание (откъдето и да ги вадиш):
С мирни протести не става.
Не я бях видяла, че преглеждам набързо, докато си бачкам. )

Добра е, много.

Четете до дъното на страницата:


Полицаите трябва да бъдат изправени пред избора "на коя страна са" и тоя избор трябва да е с последици от типа "на живот и смърт".
Полицаите са едни плоскоглави хрантутници, които не могат да направят избор, освен ако не става дума за пари. Там са всички комплексари, които не стават за нищо друго. Ще направят избора само ако черепа верно им плати. ;) Засега пазят само заплатите и бият, за да изпуснат пAрата.
 
А ти откъде мислиш, че дойдоха снимките и записите на телефеонни разговори?

Тук има много хубаво обяснение на неподаването на оставка.


Помня, че от години се говори как Цветанов държи Баце с компромати, което е и причината Баце да го търпи след толкова издънки. Може да се окажат истина тия приказки. Иначе няма спор, че е ненадминат манипулатор на избори, има страшен талант тоя човек.
 
Днес видях статия, в която Цветанов казва нещо от сорта "служебното правителство може да организира честни избори". Той е експерт по организиране на избори, така че определено има нещо предвид.

На мен ми е чудно кой би могъл да гласува за този човек? Той е наравно дискредитиран с тиквоча, само че баце има някаква просташка харизма, на която brain dead електората много се кефи. Цвъко няма дори и това.

"Републиканци за България" - хм. Предвид факта, че баце се явява "демократът", пародията става пълна, въпреки, че двупартийната политическа система на САЩ сама по себе си е пародия.
 
Той е наравно дискредитиран с тиквоча, само че баце има някаква просташка харизма, на която brain dead електората много се кефи. Цвъко няма дори и това.
Да бе, поне единият да имаше коса, пък то...
 
Уж не, ама сигурно съм почнал да се влияя от твоите.
От два профила (;)) ми приписваш такъв, а нямам. Имала съм плешиво гадже. Голата тиква му беше най-малкият проблем. Липсата на това под "косата" се усещаще повече. :) :)
 
Извинявам се мултипостинга, но на интересни неща попадам и държа да ги споделя

 
От два профила (;)) ми приписваш такъв, а нямам. Имала съм плешиво гадже. Голата тиква му беше най-малкият проблем. Липсата на това под "косата" се усещаще повече. :) :)
Само едно? Сестра ти е била права в крайна сметка.

Готвели 3-то въстание.... Божеее, не стоплиха че без палежи нема да стане.
 
Само едно? Сестра ти е била права в крайна сметка.

Готвели 3-то въстание.... Божеее, не стоплиха че без палежи нема да стане.
Съгласна! :)
Докато не идем ние, няма да стане работата. Можеш ли да приготвяш запалителни смеси? Let's make Boyko firefighter again!
 
Съгласна! :)
Докато не идем ние, няма да стане работата. Можеш ли да приготвяш запалителни смеси? Let's make Boyko firefighter again!
Аз? Забрави ли колко домашни любимеца имам да хрантутя?
Кой ще се погрижи ако се заносам?

По-добре да наливам масло в огъня и да приплювам жлъч оттука.
 
Мъжка му работа. Жените с количките и децата на площада, той подтиква към палеж, ама от дистанция, че котките ще останат сираци. Аз на следващото въстание обирам мойте и отиваме да палиме.
 

Нямам авиокомпания да ми го хвалиш този послушко по този начин. Когато направи партия, представи екипа си, мога да го обсъждам като някакъв фактор. А дотогава за мен е марионетка на БСП и тяхната олигархия.

Image_8999839_0_copy_1000x886.jpg

Къде точно ще застанеш да палиш да си пусна лайф на някой от тези и да ям пуканки?
 

Горе