Ей, Тулупи, протестирате ли?

Днес е изборът на лидер на столетницата. Прогнози? :)
 
Днес е изборът на лидер на столетницата. Прогнози? :)
Е дай и ти де.
За мене Кури нема да могат да я бутнат, понеже Кури си е Кури мъжко момиче;), изпълнява нарежданията от Кремъл и е много напориста, другите едва ли ще са толкова надеждни, така, че Кури на 99%
 
Е дай и ти де.
За мене Кури нема да могат да я бутнат, понеже Кури си е Кури мъжко момиче;), изпълнява нарежданията от Кремъл и е много напориста, другите едва ли ще са толкова надеждни, така, че Кури на 99%
И аз така. От всички кандидати, Кури е най-мъж. А, не бива да пренебрегваме и факта, че този път лидерът ще се избира от членската маса - около 80 000 видях някъде като цифра. Кури направи едно мащабно дефиле по места и стегна редиците, така че ще е изненада ако спечели Кирчо Добрев.

Баце днеска пак се изцепил зверската. Тоя тъпак умишлено дразни народа и иска да си стане Firefighter again. Ще му пламне чергата много скоро. От Европата се очакват подпалки. :)
 
Сега, да ме прощават бацковите герберутки, ама при нито едно управление на БСП не имало комунистически произвол от времето на тато. Проевропейското, демократично правителство на полит-мафията ни пази от комунистите. Тук смятайте, че има пегел...

Искам да ми посочите кой закон забранява на частния бизнес да финансира антиправителствени протести?

задържан по подозрение във финансова подкрепа на протестите.

 
Жив да го ожалиш този, @nandibandi ... Всеки разследван за престъпна група може да иде да си направи снимка на протеста и да каже, че го репресират. Въпросния г-н е Веско брадата. Ползвай Гугъл за подробности...
 
Жив да го ожалиш този, @nandibandi ... Всеки разследван за престъпна група може да иде да си направи снимка на протеста и да каже, че го репресират. Въпросния г-н е Веско брадата. Ползвай Гугъл за подробности...
Няма значение кой е, ако ще Жоро павето да е. Мен ме потресе изречението:

"задържан по подозрение във финансова подкрепа на протестите."

Какви хора сте, бе мама му стара? Как може да оправдавате прийоми от мракобесните тоталитарни години и в същото време да подкрепяте тиквоча, лансирайки го като алтернатива на комунистите? Ние сме сме уж демократична страна, а един човек със собствен бизнес е в ареста по подозрение, че финансира протестите???? Наистина ли не виждате колко чудовищно е това?

Освен това, "той" не казва нищо - казват го служителите му. Проверките не са установили нарушение, тоест не са имали причина да правят такава показна акция. Целта е сплашване. Следващата стъпка е да му измислят престъпление, както на черепа, както на Баневи, както на Арабаджиеви, на Цветан Василев и кой знае още колко други.

Като цяло коментарът ти беше крайно несъстоятелен. Допреди него те смятах за интелигентен "колебаещ се". Аз вече нямам колебания какъв си. Мутро-мишок под прикритие. Жив и здрав.
 
Няма значение кой е, ако ще Жоро павето да е. Мен ме потресе изречението:

"задържан по подозрение във финансова подкрепа на протестите."

Какви хора сте, бе мама му стара? Как може да оправдавате прийоми от мракобесните тоталитарни години и в същото време да подкрепяте тиквоча, лансирайки го като алтернатива на комунистите? Ние сме сме уж демократична страна, а един човек със собствен бизнес е в ареста по подозрение, че финансира протестите???? Наистина ли не виждате колко чудовищно е това?

Освен това, "той" не казва нищо - казват го служителите му. Проверките не са установили нарушение, тоест не са имали причина да правят такава показна акция. Целта е сплашване. Следващата стъпка е да му измислят престъпление, както на черепа, както на Баневи, както на Арабаджиеви, на Цветан Василев и кой знае още колко други.

Като цяло коментарът ти беше крайно несъстоятелен. Допреди него те смятах за интелигентен "колебаещ се". Аз вече нямам колебания какъв си. Мутро-мишок под прикритие. Жив и здрав.

Отивай на площада да палиш. Разстроена си...
 
Като цяло коментарът ти беше крайно несъстоятелен. Допреди него те смятах за интелигентен "колебаещ се". Аз вече нямам колебания какъв си. Мутро-мишок под прикритие. Жив и здрав.
В днешно време тряат бая топки да признаеш открито че си гербаджия-бацофен :)
 
В днешно време тряат бая топки да признаеш открито че си гербаджия-бацофен :)

Да те излъжа ли, че съм, да спиш спокойно? Както казах и по-рано, има две мафии в България. Едните са на власт, а другите искат да се докопат до нея. Нанди вярва и в Дядо Коледа. Божков, Василев и другите олигарси, които изреди са света вода ненапита. Този лихвар с ресторанта - също. Лошите са само тези, които ги репресират. Да, но те бяха заедно! Крадяха заедно! Шиши и Василев бяха дупе и гащи. Парите са движеща сила в раздорите им. Коя мафия ще победи е все тая, докато народа не е единен! Гласувала 3 пъти за БСП независимата...
 
Отивай на площада да палиш. Разстроена си...
Разстроена съм, да. Пълната деградация на личността, която тия причиниха за 10 години е най-голямото им престъпление. Превърнаха ви в социопати. Вече нямате способност за преценка на добро и лошо. За палене си е.

В днешно време тряат бая топки да признаеш открито че си гербаджия-бацофен
Липсата на тестикуларен апарат в конкретния случай е виден още от първия пост. Хън-мън - не знам как е, ама и така не е.

Виж кво става с бацофилите. Мишките почнаха да напускат кораба.
п.с. Тоя дори не го знам кой е, ама е много възмутен и той. Ще го викам да палим заедно. :)

 
Гласувала 3 пъти за БСП независимата...
А всъщност е гласувала против шайката. БСП бяха единствената реална алтернатива. Ако е имало други, за които да съм била 100% сигурна, че няма да се продадат, щях да гласувам за тях.

п.с. Вотът ми не ме е направила зависима по никакъв начин. ;)
 
Разстроена съм, да. Пълната деградация на личността, която тия причиниха за 10 години е най-голямото им престъпление. Превърнаха ви в социопати. Вече нямате способност за преценка на добро и лошо. За палене си е.


Липсата на тестикуларен апарат в конкретния случай е виден още от първия пост. Хън-мън - не знам как е, ама и така не е.

Виж кво става с бацофилите. Мишките почнаха да напускат кораба.
п.с. Тоя дори не го знам кой е, ама е много възмутен и той. Ще го викам да палим заедно. :)


Сайта informiran на арменския тулуп Бабикян няма да го отворя... След изказването ти за олигарсите, които изреди, даже не знам какво да кажа. Божков е светец! Паметник да му направят! Целта НЕ оправдава средствата в случая! Нито БСП са по-малко крадливи от ГЕРБ - нито черепа е по-добър от баце. Да се самоизяждат и да си пускат компромати! Колкото повече - толкова по-добре!
 
Въртим се в кръг само.
Или предложете някакво алтернативно действие, или не пречете на прогреса, понеже пасивността и чакането не са вариант.

При положение, че не предлагате нищо, се приема че бацетуквото ви устройва.
Колкото и да въртите и да сучете - Божков тва, Радев онва, Кури-мури,.... важи горното.
 
Сайта informiran на арменския тулуп Бабикян няма да го отворя... След изказването ти за олигарсите, които изреди, даже не знам какво да кажа. Божков е светец! Паметник да му направят! Целта НЕ оправдава средствата в случая! Нито БСП са по-малко крадливи от ГЕРБ - нито черепа е по-добър от баце. Да се самоизяждат и да си пускат компромати! Колкото повече - толкова по-добре!
Дори не знаех, че сайта е на Бабикян, честно, но реакцията ти е показателна. ;)
 
Въртим се в кръг само.
Или предложете някакво алтернативно действие, или не пречете на прогреса, понеже пасивността и чакането не са вариант.

При положение, че не предлагате нищо, се приема че бацетуквото ви устройва.
Колкото и да въртите и да сучете - Божков тва, Радев онва, Кури-мури,.... важи горното.

На няколко човека тук проблема ви е, че сте се филмирали и си мислите, че във форума може да промените нещо. Не, не можете! На какъв прогрес преча? Едните си протестират, другите не падат от власт. Всичко се решава на улицата... Там мога да преча, а тук си изказвам личното мнение. И мисля, че тук сме хора със собствена позиция. Нито един човек не съм видял да си смени мнението така че го приемете като дискусия. Няма да формирате обществено мнение!
 
Дори не знаех, че сайта е на Бабикян, честно, но реакцията ти е показателна. ;)

Каква реакция очакваш? Арменския плондер е бащата на фалшивите новини и ми е отвратително гнусен още преди тези събития.
 
На няколко човека тук проблема ви е, че сте се филмирали и си мислите, че във форума може да промените нещо. Не, не можете! На какъв прогрес преча? Едните си протестират, другите не падат от власт. Всичко се решава на улицата... Там мога да преча, а тук си изказвам личното мнение. И мисля, че тук сме хора със собствена позиция. Нито един човек не съм видял да си смени мнението така че го приемете като дискусия. Няма да формирате обществено мнение!
Остави го форума - тука само разпускаме.
И вече не се решава на улицата - там само започна.

Никой не ти оспорва правото на лично мнение.
Ама е крайно време да си го кажеш в прав текст, понеже все едни и същи мантри за Радев и за останалите поомръзнаха и номерът тук не минава.

Искам есенцията, мотивацията.

Не че нещо лощо ще стане ако продължиш да увърташ или заявиш че си фен на Баце или друго подобно.
И в двата случая малко форумен хейт ще отнесеш и толкова - нищо кой-знае колко страшно.

Отпусни се и давай по-директно.
 
Остави го форума - тука само разпускаме.
И вече не се решава на улицата - там само започна.

Никой не ти оспорва правото на лично мнение.
Ама е крайно време да си го кажеш в прав текст, понеже все едни и същи мантри за Радев и за останалите поомръзнаха и номерът тук не минава.

Искам есенцията, мотивацията.

Не че нещо лощо ще стане ако продължиш да увърташ или заявиш че си фен на Баце или друго подобно.
И в двата случая малко форумен хейт ще отнесеш и толкова - нищо кой-знае колко страшно.

Отпусни се и давай по-директно.

Имам членска книжка на ГЕРБ от 2005 г. Спи спокойно сега!
 
Жив да го ожалиш този, @nandibandi ... Всеки разследван за престъпна група може да иде да си направи снимка на протеста и да каже, че го репресират. Въпросния г-н е Веско брадата. Ползвай Гугъл за подробности...
Тук явно Leverage има право, като предлогът "Задържан по подозрение във финансова подкрепа на протестите." вероятно е спуснат от собственика оправдание пред персонала на заведението си. Истинската причина за задържането е изнудване на някаква вече убита, която от своя страна явно също е финансова измамница в големи размери.

Или накратко да обобщим - по времето на управлението на Боцинка много боклук си живее и прави бизнес, но никой не го закача, освен формално чрез водене на някакви си дела. Е, вече като потъва кораба се хвърлят да арестуват когото трябва, за да си пишат актив, но определено е твърде късно. Въпросният "Веско Воденицата" е решил да играе номера на собственика на Хиполенд с тази подробност, че май на първия не му е чиста работата е няма да се получи измамата в дългосрочен план.
 
А всъщност е гласувала против шайката. БСП бяха единствената реална алтернатива. Ако е имало други, за които да съм била 100% сигурна, че няма да се продадат, щях да гласувам за тях.

п.с. Вотът ми не ме е направила зависима по никакъв начин. ;)

Иди малко на чист въздух, докато е топло времето.
 

Горе