Ей, Тулупи, протестирате ли?

Той не е в личностно качество на заседанието в ЕУ, той там представлява България.
Амии - лъжеш сА! Той е там в качеството му на Бай Ганьо. Носи мускалчета с розово масло на кака му Ангелинка, за да се подмаже. Тя обаче не му връзва.

Под тая снимка трябва да има текст: "Много лъжеш, Пинокио! Маската не може да ти покрие носа". :)

768x.jpg
 
Ей ги на и тия платени/употребени от кака Кури лумпени:

 
Ето това ви представлява пред света. Повърнах си в устата лекичко, ама го глътнах, че има хора около мен.... ИСКАМ ДА ПОПИТАМ - НЕ ВИ ЛЕ Е СРАМ !?



Рядко ме хваща срам, ама това е един от онези случаи ...

Иначе в никакъв случай не съм фен на льотчика, даже напротив. Ама изгледайте това и си кажете мнението (oсобено накрая като се изрепчи на Путин...):

 
Путин му стана смешно на края и сигурно си вика - "тоя на важен ли ми се прави" съдейки по отговора му в който имаше голяма доза ирония.
Като цяло добре си е наизустил речта, адмирации.
А това че говори на инглиш на Путин ми стана смешно, говори му на Български преводачи колкото искаш, често казано не знам какво демонстрира въздух под налягане може би.
 
Много добре се справи; видимо имаше и импровизации, добре отиграни. Дори без да вземаме предвид, че отскоро е в дипломацията, а Путин е дърта лисица и начело на султаната си вече колко десетилетия станаха, изпуснах им бройката.
 
Ще ви викам вече тролове на вас двамата. Радев слуша на руски и отговаря на английски и то супер адекватно, съвсем импровизирано. Не ми се мисли Баце ако беше на тоя форум - ъъъъъ.... Торта... Торта... Ъъъъ.... Сахар... Имам... Ъъъъ... Тука....
 
Towa nе го бях виждал, все пак има една проява за целия мандат.
Ако така се държеше през целия мандат...
 
Путин му стана смешно на края и сигурно си вика - "тоя на важен ли ми се прави" съдейки по отговора му в който имаше голяма доза ирония.
Като цяло добре си е наизустил речта, адмирации.
А това че говори на инглиш на Путин ми стана смешно, говори му на Български преводачи колкото искаш, често казано не знам какво демонстрира въздух под налягане може би.
стига де, и аз не го харесвам но тук много добре го изигра.
 
Има надежда за теб, в момента в който започнем да виждаме нещата в реалните им форми, нещата стават други. Можеш ли, с ръката на сърцето, да кажеш, че Радев не е светлинни години пред Борисов. В личностни качества говоря, не в политически. Даже не чете бе деба, както постоянно твърди Борисов, че друг му пише речите. Човека се е подготвял солидно, преди това още.... Който казва на черното бяло, значи е гаден трол. Вярвам че не си такъв....


стига де, и аз не го харесвам но тук много добре го изигра.
 
Последно редактирано:
Според мен не е от полза за България да се надуваш без покритие, имаме два изтребителя и един танк и говорим като някакъв фактор в европейския, иначе добре го засече, хубава реч, аз затова казах адмирации, но не виждам смисъл от това перчене, като петел без перушина.

Трябва да умееш да влизаш под кожата на големите и да печелиш дивиденти за България нали затова си сложен в крайна сметка, каква полза че си изнесъл хубава реч и си затапил Путин...
 
Последно редактирано:
Айде пак кусури.... На това перчене му се вика достойнство. Знам че за герберите тази дума нищо не значи, но за някой хора, все още, тази дума има своето значение.


Според мен не е от полза за България да се надуваш без покритие, имаме два изтребителя и един танк и говорим като някакъв фактор в европейския, иначе добре го засече, хубава реч, аз затова казах адмирации, но не виждам смисъл от това перчене, като петел без перушина.
 
В личностни качества говоря, не в политически.
Не знам защо ги разделяш, като едното обуславя другото.

В лицето на Радев аз най-после имам президент, заради когото не изпитвам национален срам и дискомфорт. Гласувах за него с ясното съзнание, че няма да ме разочарова и не сгреших. От такъв държавник се нуждаем. Жалко че позицията му е с крайно орязани от конституцията правомощия.

Относно вота днес: Як шамар за феновете на Магарешки. Ако тук е имало наивници (разбирай глупаци), които са се вързали на популистките му предизборни речи, ще ми бъде интересно да чуя какво е мнението им за него днес? Биха ли гласували отново за тая жалка форма на "подпорна стена" на мафиотското статукво?
 
Принципно е така, но аз винаги се водя от личностните качества на човека, нищо друго не ме интересува.

Магарешки и обединените идиоти са най-голямото разочарование в историята на прехода. Как е възможно да си такова тъпо копеле, като далавери. Гледай го какво е казал дебила:

Далавери: "Хората, които работят, имат свой бизнес, не ги виждам на тия протест. Виждам хора с политически амбиции, другата група са хора, които се управляват от Дубай, третата група са хората, които са недоволни от живота си, т.нар. лузъри. Четвъртата група е студентите, които са се върнали, защото университетите им са затворени. Правят си селфита", посочи той.

Като гледам лидерите на тая тройна коалиция, направо свят ми се завива. Баце, Каракачантичка, Далавери.... Как е възможни тези да са на върха на държавата, как!?

Не знам защо ги разделяш, като едното обуславя другото.

В лицето на Радев аз най-после имам президент, заради когото не изпитвам национален срам и дискомфорт. Гласувах за него с ясното съзнание, че няма да ме разочарова и не сгреших. От такъв държавник се нуждаем. Жалко че позицията му е с крайно орязани от конституцията правомощия.

Относно вота днес: Як шамар за феновете на Магарешки. Ако тук е имало наивници (разбирай глупаци), които са се вързали на популистките му предизборни речи, ще ми бъде интересно да чуя какво е мнението им за него днес? Биха ли гласували отново за тая жалка форма на "подпорна стена" на мафиотското статукво?
 
Айде пак кусури.... На това перчене му се вика достойнство. Знам че за герберите тази дума нищо не значи, но за някой хора, все още, тази дума има своето значение.
Според мен с едно голо достойнство до никъде няма да стигнем.
Примерно дръж се достойно колкото искаш докато ти го набиват в г....
Кой подписа дългосрочния договор за газа не бяха ли БСП?
 
Преклонена главица, сабя не я сече, така ли. Почвам да разбирам как мислиш..... Човек, достойнството е най-важно от всичко, поне за мен. Само най-долните твари продават достойнство за илюзорен хубав живот. Точно на достойния човек не можеш да го набиеш в гъза, защото достойнството е това, което не позволява на човека да го допусне. Точно обратното е! Набиват го на тези без достойнство, защото те предпочитат пари, пред всичко останало.

Борисов е живия пример за това. Лапна големия кур на меркел, а на курц го пое в устата, само и само да се застъпят за него и да му дадът пари, които после да краде с Доган и Пеевски. Еманация на мекотело....


Според мен с едно голо достойнство до никъде няма да стигнем.
Примерно дръж се достойно колкото искаш докато ти го набиват в г....
Кой подписа дългосрочния договор за газа не бяха ли БСП?
 
Договора който БСП подписаха за газа, не е ли същата работа, демек до вчера правим свирки на Путин, днес се правим, че имаме достойнство.
Радев е БСП, той не е независим президент и той го е показал не един и два пъти, за какво достойнство изобщо говорим.
 
Според мен не е от полза за България да се надуваш без покритие, имаме два изтребителя и един танк и говорим като някакъв фактор в европейския, иначе добре го засече, хубава реч, аз затова казах адмирации, но не виждам смисъл от това перчене, като петел без перушина.

Трябва да умееш да влизаш под кожата на големите и да печелиш дивиденти за България нали затова си сложен в крайна сметка, каква полза че си изнесъл хубава реч и си затапил Путин...
Забравяш, че сме в НАТО
 
Има надежда за теб, в момента в който започнем да виждаме нещата в реалните им форми, нещата стават други. Можеш ли, с ръката на сърцето, да кажеш, че Радев не е светлинни години пред Борисов. В личностни качества говоря, не в политически. Даже не чете бе деба, както постоянно твърди Борисов, че друг му пише речите. Човека се е подготвял солидно, преди това още.... Който казва на черното бяло, значи е гаден трол. Вярвам че не си такъв....
Аз кучето си не мога да сравня с борисов...
 
Как е възможни тези да са на върха на държавата, как!?
Ми погледни някои от мненията в темата и ще разбереш как. :) Въртят, сучат, наливат глупости с бетоновоз (представяйки ги като аргументи), за да защитят едно невиждано в съвременната история на Европа безумие.

Радев бил на БСП - Да, ама въпреки това показва, че е личност, а не марионетка, каквато беше гувернантката на баце, която в свободното си време бродираше гоблени и правеше любителски хороскопи.
Докато Радев има способността да изрази собствена позиция, оня, на бас, че и днес пикае само ако Ганьо му заповяда.

И бъдете уверени, че ако Корнелия по някакъв начин влезе във властта по време на неговия мандат, ще срещне съпротива по много принципни въпроси. Има твърде много хора в България, които са родени бездушни и овчеглави - Румен Радев не е от тях. Точка! :)
 

Горе