Ей, Тулупи, протестирате ли?

Бе я не се излагайте, лумпени! Той така ги омайва...


И на български:

 
Чекмеджендер - хахааааааааааааааааааа
 
Гледат с презрение, насмешка и снисхождение, как иначе.... Ама то ние сме го пратили там да ни излага, не някой друг.... Верно да те е срам да кажеш, че си българин по света вече.... Само като го видях, как седи с преводачката между всичките европейски лидери и се узърта, като тулуп, докато онези си говорят.... ах, ах, срааам... а като се загледаш в поведението на другите и на нашия .... още по-голям срам ....


Ами там има хора завършили Кеймбридж, елитни университети, като цяло как мислиш, че гледат на бойко, който не може една дума да проговори на английски, и е учил за пожарникар?
 
Испания, Гърция и Италия са галеници на ЕС. Винаги ще получават повече отколкото ние, а немския данъкоплатец ще им плаща масрафа.

България е твърде малка страна и ЕС няма никакъв интерес ние да сме богати, напротив, имат желание да ни експлоатират. Единственото за което сме в този съюз е това, че сме на границата с Турция и ЕС иска да има буфер при евентуални ситуации като бежанска върлна, нападение на турция и т.н. Видя се обаче, че при бежанска вълна бежанците нямат интерес да влизат тук. В момента не и без помощтта на това, че Турция и Гърция са в конфликт бежанци няма. Иначе при малко по-кофти обстойтелства и политики на ЕС щяхме да сме 7 милиона българи и 7 милиона бежанци.

Сегакато дойде правителството на Радев и 7-те милиарда безвъзмездна помощ ще ни спрат, спокойни бъдете. Гледали сме го този филм 2 пъти. ЕС не обича Русия и няма как да позволи част от парите да бъдат пренасочени към руски интереси.

Иначе бог да ни е на помощ ако се случи промяна и станем президентско република начело с Радев или някой такъв подобен гнусен комунист държащ се като незадоволена стара мома.
 
Четох оня ден, че само област Ломбардия има БВП по-голям от целия на Гърция, а този на Каталуня е по-голям от този на Ломбардия, тъй че не ги слагай тия в тая групичка. Ако питаш Борисов, ние сме много по напред от .... от фалиралата Гърция :D

Останалото е малко вероятен сценарии, ама ако се поиска от по-голямата част от популацията, ще трябва да се съобразиш.


Испания, Гърция и Италия са голеници на ЕС. Винаги ще получават повече отколкото ние, а немския данъкоплатец ще им плаща масрафа.

Сегакато дойде правителството на Радев и 7-те милиарда ще ни спрат, спокойно.

Иначе бог да ни е на помощ ако се случи промяна и станем президентско република начело с Радев или някой такъв подобен гнусен комунист държащ се като незадоволена стара мома.
 
Вотът не мина, както се очакваше... На ход е народът!

Biaaro, ходиш ли на шествията във Варна? :)
 
Искам, но нямам желание. :) Опитвам се да помагам на тези, които ходят, не ме питай как.... :) Няма как да ме видиш, като част от тълпата, при никакви обстоятелства, без значение от повода, но правя каквото мога....

Вотът не мина, както се очакваше... На ход е народът!

Biaaro, ходиш ли на шествията във Варна? :)
 
Аз пък имам огромното желание, въпреки че от годините на рипане по площадите срещу БСП развих нещо като фобия от тълпи. :)

Трябва да намерим начин да противодействаме на мутренската групировка, макар и от дистанция. Дайте идеи!
 
Някой нещо нередно да види тука? Този вот дали е редовен?

vot_nedoverie23.jpg

Това е от вота на недоверие от днес!
 
Аз пък имам огромното желание, въпреки че от годините на рипане по площадите срещу БСП развих нещо като фобия от тълпи. :)

Трябва да намерим начин да противодействаме на мутренската групировка, макар и от дистанция. Дайте идеи!
Рипала си против комунягите, а сега искаш да да дойдат на власт?
Разбирам женската логика, че като чуете пилот и се подмокряте;), ама тоя пилот ше викне и още момчета като му се даде картбланш и то не по-малко надарени от сегашните;)
 
Рипала си против комунягите, а сега искаш да да дойдат на власт?
Разбирам женската логика, че като чуете пилот и се подмокряте;), ама тоя пилот ше викне и още момчета като му се даде картбланш и то не по-малко надарени от сегашните;)
Говориш нелепици. Радев изобщо не ми въздейства по този начин. ;) Той дори няма особено харизматична визия. Харесва ми, че е принципен, а това, че съм рипала по площадите в подкрепа на нещо, което се провали, съвсем не е убило ентусиазма ми. Винаги има смисъл да кажем, че сме недоволни от дадено управление - ВИНАГИ! Който и да дойде след това, ще получи същия отпор при същото поведение.

Някой нещо нередно да види тука? Този вот дали е редовен?

Виж файлът 19602

Това е от вота на недоверие от днес!
Нищо нередно. Регистрирани: 198/гласували: 237 - точна е сметката. :)
 
Някой нещо нередно да види тука? Този вот дали е редовен?

Виж файлът 19602

Това е от вота на недоверие от днес!

Вота е напълно редовен, вземете най-накрая да се запознаете с парламентарните процедури преди да пишете. Или просто изгледайте някой парламентарен контрол по телевизията, ако ви мързи да четете. Не вреди, полезно е за общата култура. Естествено абстрахирайте се от глупостите произнесени от трибуната. Тая снимка обиколи фейсбук и е еманация на протестиращите - нямат грам идея от политика, обаче коментарите се вихрят яко. После се чудим защо Радев има такова одобрение.
 
Испания, Гърция и Италия са галеници на ЕС. Винаги ще получават повече отколкото ние, а немския данъкоплатец ще им плаща масрафа.

България е твърде малка страна и ЕС няма никакъв интерес ние да сме богати, напротив, имат желание да ни експлоатират. Единственото за което сме в този съюз е това, че сме на границата с Турция и ЕС иска да има буфер при евентуални ситуации като бежанска върлна, нападение на турция и т.н. Видя се обаче, че при бежанска вълна бежанците нямат интерес да влизат тук. В момента не и без помощтта на това, че Турция и Гърция са в конфликт бежанци няма. Иначе при малко по-кофти обстойтелства и политики на ЕС щяхме да сме 7 милиона българи и 7 милиона бежанци.

Сегакато дойде правителството на Радев и 7-те милиарда безвъзмездна помощ ще ни спрат, спокойни бъдете. Гледали сме го този филм 2 пъти. ЕС не обича Русия и няма как да позволи част от парите да бъдат пренасочени към руски интереси.

Иначе бог да ни е на помощ ако се случи промяна и станем президентско република начело с Радев или някой такъв подобен гнусен комунист държащ се като незадоволена стара мома.

Все си мисля, че за 13 години сме получили немалко пари от различние еврофондове в различни отрасли. А че политическата класа е съставена от крадливи псета и тези пари са били използвани 20% по предазначение, вече е друг въпрос. ЕС с нищо не ни е виновен.
 
Все си мисля, че за 13 години сме получили немалко пари от различние еврофондове в различни отрасли. А че политическата класа е съставена от крадливи псета и тези пари са били използвани 20% по предазначение, вече е друг въпрос. ЕС с нищо не ни е виновен.

Можеше да получим и още с качествнеи политици.

Да разбирам, че нямаш против да дойде някой комунист на власт и да не получим
и стотинка, щото може да се откраднат... Желязна логика. Покрай откраднатото, каквото и да направят, все е от полза.
 
Що се правите на луди, това е първоначална регистрация която е направила възможно откриването на заседанието, минималния брой е 121.

Не се правят братче, толкова разбират, обаче нищят политиката и не се срамуват. Щяха ли да подкрепят тоя комунист, ако разбираха как стоят нещата...

По другите форуми поне подкрепят Да България...
 
Можеше да получим и още с качествнеи политици.

Да разбирам, че нямаш против да дойде някой комунист на власт и да не получим
и стотинка, щото може да се откраднат... Желязна логика. Покрай откраднатото, каквото и да направят, все е от полза.

Ха-ха-ха. Аз да искам да дойде комунист на власт :D

Иначе ако говорим за комунисти, по-комунистическо правителство от това на ГЕРБ не сме имали никога. Питай Черепа.
 

Горе