Ей, Тулупи, протестирате ли?

Много ще се смея, като ДПС станат втори на изборите. Тогава протестиращите ше разберат каква беля са направили, ама късно. После ще трябва и аз да скачам.

Аз лично се готвя и за такъв сценарий.

Управление на ДПС с БСП с абсолютно мнозинство, излизане от чакалнята на еврозоната, увеличаване на външен дълг, разрастване на кризата с коронавируса, спиране на еврофондове, масови протести, вече с ясна цел, които този път може и да ескалират в безредици, насилие и военно положение.
 
Много сте активни...Но когато чашата прелее , по скоро отговорите са Не!
 
Не ми обяснявай какво ще стане, щото си много малък да знаеш каквото и да било. Правил съм бизнеси при СДС, НДСВ, БСП и ГРОБ, трябва ли да ти казвам при кого е било и е най тегаво?

Добре, изгаряй си бизнеса. Само че ти беше първия който ревна, че направил загуби от коронавируса. Ще ревнеш ли като дойдат комунистите и фалират не само тебе, ами и цялата държава.

Не, защото си им фен. Успех!
 
Не ми обяснявай какво ще стане, щото си много малък да знаеш каквото и да било. Правил съм бизнеси при СДС, НДСВ, БСП и ГРОБ, трябва ли да ти казвам при кого е било и е най тегаво?

Е така де, ако си в обръчите от фирми на БСП нормално там да ти е най-ленно...
 
Нова опорка?

Много ще се смея, като ДПС станат втори на изборите. Тогава протестиращите ше разберат каква беля са направили, ама късно. После ще трябва и аз да скачам.
 
Ако съм, ама не съм.... Най тежко беше при Бойко 1, питай който искаш. За 1 година стотици хиляди фирми ги фалираха съвсем умишлено с нечовешки натиск и изнудване на фона на тежка финансова криза. Ама ти тея неща от къде да ги знаеш....

Е така де, ако си в обръчите от фирми на БСП нормално там да ти е най-ленно...
 
Тия са на ротационен принцип - един ден Ангелчо, на следващия Каменчо е на дежурство. Добре, че си почиват поединично, че в дует ще ни спукат от смях.
 
един ден Ангелчо, на следващия Каменчо е на дежурство
Отчитат се на групенотговорника колко са изкарали
 
Аз дажи подозирам, че са на точно определено работно време. Както са свръх активни, изведнъж спират да пишат и тримата, на следващия ден, към девет и нещо пак почват с невижадана ярост :)

Тия са на ротационен принцип - един ден Ангелчо, на следващия Каменчо е на дежурство. Добре, че си почиват поединично, че в дует ще ни спукат от смях.
 
Последно редактирано:
Аз дажи подозирам, че са на точно определено работно време. Както са свръх активни, изведнъж спират да пишат и тримата, на следващия ден, към девет и нещо пак почват с невижадана ярост :)

Важното е, че ти си тук и бълваш червена пропаганда денонощно :)
 
  • Like
Реакции: Sky
Аз дажи подозирам, че са на точно определено работно време. Както са свръх активни, изведнъж спират да пишат и тримата, на следващия ден, към девет и нещо пак почват с невижадана ярост :)
гасим компа след работа, не сме като лумпените да стоим и презареждаме цял ден темата...
 
Вие тримата сте за 1000 тъпаци, няма страшно
Аз влизам да ви чета тъпотиите и да се забавлявам тука
Хич не ми дреме дали ме четете или не
Пък и след като сте банкрутирали, все пак трябва да изкарате поне по една заплата като тролове, иначе ще умрете от глад.
 
  • Like
Реакции: Sky
Явно трябва повече да ти се повтаря или ти е трудно четенето с разбиране. Къде точно я видя тая червена пропаганда, че нещо не я виждам. Можеш ли да ми цитираш пост, в който съм агитирал за БСП?

Важното е, че ти си тук и бълваш червена пропаганда денонощно :)
 
Последно редактирано:
Че ти имаш 1000 поста в темата, нито имам времето, нито желанието. То си личи от километри. Според теб:

Всеки който е против БСП е от Герб,
Защитата за президента
Защитата за кабинета Орешарски

Това ми е достатъчно да разбера какви са ти убежденията. В това няма нищо лошо, лошото е в настойчивия начин по който представяш убежденията си.
 
Последно редактирано:
Вие тримата сте за 1000 тъпаци, няма страшно
Аз влизам да ви чета тъпотиите и да се забавлявам тука
Хич не ми дреме дали ме четете или не
Пък и след като сте банкрутирали, все пак трябва да изкарате поне по една заплата като тролове, иначе ще умрете от глад.
Я кажи кои са по-пилоти - тия от гражданската авиация, нали?

Funny%20guy%20laughing%20hysterically.gif
 
Ох не се търпи, това твоето. Заболяха ме пръстите да ти повтарям едно и също, все едно с .... айде да не вземеш да се обидиш ...

Ще ти го НАПИША ТАКА, И ТО БАВНО, ЗА ДА ГО РАЗБЕРЕШ. - ТРЯБВА БОРИСОВ ДА УПРАВЛЯВА, ЗАЩОТО ИНАЧЕ ИДВАТ КОМУНИСТИТЕ ОТ БСП И ЩЕ СЧУПЯТ ДЪРЖАВАТА. НАЧЕЛО Е ПРЕЗИДЕНТА РАДЕВ, КОЙТО СЪЩО Е КОМУНИСТ. Това младежо е основната опорна точка на ГРОБ, ОПОРНА ТОЧКА, КОЯТО ТИ НЕ СПИРАШ ДА ПОВТАРЯШ ВЕЧЕ 3О И КУСУР СТРАНИЦИ. Почваш ли да схващаш или да го напиша още два пъти?

Как не си подлога на гроб, като защитаваш яростно ОСНОВНАТА ИМ ОПОРКА.?



Че ти имаш 1000 поста в темата, нито имам времето, нито желанието. То си личи от километри. Според теб:

Всеки който е против БСП е от Герб, Защитата за президента
Защитата за качинета Орешарски

Това ми е достатъчно да разбера какви са ти убежденият. В това няма нищо лошо, лошото е в настойчивия начин по който представяш убежденията си.
 

Горе