Ей, Тулупи, протестирате ли?

"фигурантът" отново им би контра. Я да помислим - кой се грижи за интересите на страната ни и кой си прокарва закончета, които са унищожителни за природата и ресурсите ни?
п.с. Ходихте ли днес да ви го набие, че се опасявам, че пак няма да разберете? :)

 
Няма как да изметеш гроб, като им следваш плътно опорните точки, най-много да ги закрепиш още по-добре във властта. Другото няма да го коментирам, че е несвързано, а и 100 пъти си заявих позицията, ти пак ми казваш какво Аз мисля.... Даже не разбираш какво точно ти пиша.... от там нататък коментарите ти са неадекватни.

Пак прадължаваш с тезата, че всеки който не харесва БСП е гербаджия. Ами живей си с тая мисъл, аз съм безсилен. Може би 20 страници по-рано публикувах снимка на жан виденов, банкнотата от 50к лева, снимка от клетвата на шиши за шеф на ДАНС и пазни други и т.н и ти казах, че не искам това да се повтаря, защото съм го изживял лично, на явно за теб личните убиждения на човек са по-трудни за асимилиране от някаква изтъркана теза и внушения ти за двупартийност на политическата система н страната... ОК добре. Пожелавам ти много щастие когато корнела дойде на власт. Аз лично тогава няма да пиша, а ще съм на първа линия на протеста в София, защото всеки един техен ден на власт ще бъде пагубен за страната.
 
Остави ги да се избият взаимно.
Помогни им ако трябва.
После довърши оцелелите.

Да речеш че е някаква иновативна стратегия, разбирам, ама то датира от древността тва.
 
В момента Борисов допълнително дразни хората с пренебрежителното си отношение, с тази демонстрация с обиколки с джипове и рязане на ленти. Протестите продължават вече три седмици и е показателно, че са всеки ден, защото има голяма разлика между протести в делничен и почивен ден. Последните два-три дни хората се умножават, вместо да намалят. Започнаха да излизат и по други градове, включително в чужбина, което мисля, че не се е случвало от началото на 90-те.

Борисов са го погнали поне два геополитически блока извън България. Разхвърчаха се записи до които могат да имат достъп само специалните служби.

Христо Иванов и компания са в кръга Ройтерс, което също е показателно.

Румен Радев има афинитет към Русия, но той е до-голяма степен американски възпитаник и е завършил военновъздушната им академия като един от отличниците на випуска си. Според американските му колеги е един от най-добрите пилоти с които са летяли. Това са пълни глупости да се плюе по Радев. Всъщност Борисов го наеха, когато започна да плюе по Радев.

Колкото до протестите - сами може да прецените колко са, специално в София. Така-голу горе изглежда като един средно до голям стадион хора, поне 50-60 хиляди.

Дали има алтернатива? Ами зависи какво се разбира. Не, като цяло няма субекти с потенциал да направят нещо свястно, нито от преди управляващите, нитоп от сега управляващите, нито от евентуално управляващите в бъдеще. От това което се вижда на хоризонта.

В България трябва да бъде установен модел донякъде подобен на американския. С европейски отенък, т.е. трите власти да могат да се контролират взаимно. И съм за две камари на Парламента.

В момента, който е против Радев, сигурно ще не е съгласен, но след Радев ще дойде друг, след него друг и т.н. Президентското вето би трябвало да има поне силата да не може да бъде отвърлено без квалифицирано мнозинство. Манталитета на хората в България и за "поданниците" и за политиците не е подходящо за еднолично управление, което у нас е еднолично независимо дали ще е парламентарна или президенстка република.
 
Проблема ти е, че ти не си виждал друго, освен Борисов. Целия ти съзнателен живот е минал под тежка пропаганда за злите комунисти и култ към личноста. Ако едното не сработи, сработва другото... не си виновен. При тебе е сработил антикомунизма явно. Истинските комунисти прилагаха това с антифашизма и загнилия запад, герб го направи с антикомунизма, путин и русия. Лошото е че не осъзнаваш, че разлика между бкп, герб и национал социалистите почти няма.... За щастие не е отишло цялото ви поколение по дяволите, вижда се по протестите....

Пак прадължаваш с тезата, че всеки който не харесва БСП е гербаджия. Ами живей си с тая мисъл, аз съм безсилен. Може би 20 страници по-рано публикувах снимка на жан виденов, банкнотата от 50к лева, снимка от клетвата на шиши за шеф на ДАНС и пазни други и т.н и ти казах, че не искам това да се повтаря, защото съм го изживял лично, на явно за теб личните убиждения на човек са по-трудни за асимилиране от някаква изтъркана теза и внушения ти за двупартийност на политическата система н страната... ОК добре. Пожелавам ти много щастие когато корнела дойде на власт. Аз лично тогава няма да пиша, а ще съм на първа линия на протеста в София, защото всеки един техен ден на власт ще бъде пагубен за страната.
 
Между другото, да сравняваш гражданска авиация с изтребител е смешно. Пилот на изтребител понася докъм 9g на всяка по-рязка смяна на посоката. Представете си какво ще стане, ако това се случи на пилот на пътнически самолет. А после се замислете и за пътниците....


Чакай да го куотна тва че остана на дъното на предната страница, пък ми стана интересно...

Все аз трябва да ви уча къде и кога да поствате важно инфо.
 
Лошото е че не осъзнаваш, че разлика между бкп, герб и национал социалистите почти няма....

Като гледам изразните средства на другаря Радев за обединяване на нацията...
OBEDINITELITE.jpg
 
Чакай да го куотна тва че остана на дъното на предната страница, пък ми стана интересно...

Все аз трябва да ви уча къде и кога да поствате важно инфо.
Добре ти се получи, пък те не му обърнаха Фнимание. Аз го лайкнах. :)
 
Като гледам изразните средства на другаря Радев за обединяване на нацията...
Виж файлът 19672
Ама верно сте много тъпи, без никакво извинение. Толкова стриктно повтаряте дебилските тълкувания, че чак ви виждам и визуално същите тупани.

Вдигнатият юмрук е знак за обединение, а не призив за бой, както си мисли дребния апаш. Стиснатите в юмрук пръсти казват "заедно ще победим".

Ти на тва какво тълкувание му праскаш?

images
 
Ама верно сте много тъпи, без никакво извинение. Толкова стриктно повтаряте дебилските тълкувания, че чак ви виждам и визуално същите тупани.

Вдигнатият юмрук е знак за обединение, а не призив за бой, както си мисли дребния апаш. Стиснатите в юмрук пръсти казват "заедно ще победим".
Ама така де ... Всички на снимката са все "Ибединители"
 
Понеже май си доста малка, да ти припомня историята:
Единия "Обединител" се опита да "обедини" Европа, като я завладее, ама другия му я взе под носа, като успя да "обедини" само половината
Другите двама са локални играчи :)
 
Понеже май си доста малка, да ти припомня историята:
Единия "Обединител" се опита да "обедини" Европа, като я завладее, ама другия му я взе под носа, като успя да "обедини" само половината
Другите двама са локални играчи :)


Мерси! :)
 
Добре ти се получи, пък те не му обърнаха Фнимание. Аз го лайкнах. :)
Мислех да отговарям на неделикатния ти намек, ама засега няма че е много забавно...

Понеже май си доста малка
Моля ти са, първо си удряй по една в банята и тогава отваряй форума, че много ти бега мисълта и не можеш да се съсредоточиш върху темата.
 
Без да имам познания по темата се забелязва, че записите са вероятно от подслушвателни устройства, който дори може да са в самия Борисов, или на сантиметри от него, а не са от телефона на Борисов, нито от телефона на този, който говори с него, нито от подслушвателно устройство поставено у този, който говори с него.

И това като го калкулирам е май само някакво гъделичкане, понеже щом могат, които и да са да поставят подслушвателни устройства в Борисов, само мога да си представя какви още записи имат.

Нека някой да ме поправи.
 
Без да имам познания по темата се забелязва, че записите са вероятно от подслушвателни устройства, който дори може да са в самия Борисов, или на сантиметри от него, а не са от телефона на Борисов, нито от телефона на този, който говори с него, нито от подслушвателно устройство поставено у този, който говори с него.

И това като го калкулирам е май само някакво гъделичкане, понеже щом могат, които и да са да поставят подслушвателни устройства в Борисов, само мога да си представя какви още записи имат.

Нека някой да ме поправи.
Тотално неадекватен е вече и очевидно е избрал тактиката "караме си (жипката) как си знаеме и не се нервим".
 
Без да имам познания по темата се забелязва, че записите са вероятно от подслушвателни устройства, който дори може да са в самия Борисов, или на сантиметри от него, а не са от телефона на Борисов, нито от телефона на този, който говори с него, нито от подслушвателно устройство поставено у този, който говори с него.

И това като го калкулирам е май само някакво гъделичкане, понеже щом могат, които и да са да поставят подслушвателни устройства в Борисов, само мога да си представя какви още записи имат.

Нека някой да ме поправи.
Севда пиарката е - на бас. Тя денонщно виси до него и записва с телефона. ;)
 
Как не ви е срам. Вие сте против енергийната независимост на България щом искате оставката на султана.
 

Горе