Ей, Тулупи, протестирате ли?

Ама защо директно БСП, кой казва, че бсп ще дойде след борисов? Защо слагаш това равенство автоматично?

А кой ще дойде според теб?

Според мен няма друга партия с шанс за мнозинство освен ГЕРБ и БСП към днешна дата...
 
Демек, ако някой не харесва БСП, обезателно е от ГЕРБ.

Обаче ако някой не харесва ГЕРБ няма как да е от БСП....

Като цяло за потребителите на тоя фарум - няма нужда да смятаме, че са от БСП, те сами се издават.
Все пак това е форум за предприемачи и бизнес
Политиката си е бизнес - а тук в тази тема е пълно с бизнесмени, които продават един и същ продукт, но с различна опаковка
 
При масирано гласуване бсп не могат да хванат 20%, как точно ще дойдат. Не разбираш ли че ви работят с тая простотия?

А кой ще дойде според теб?

Според мен няма друга партия с шанс за мнозинство освен ГЕРБ и БСП към днешна дата...
 
А кой ще дойде според теб?

Според мен няма друга партия с шанс за мнозинство освен ГЕРБ и БСП към днешна дата...
Много е възможно в следващия парламент БСП да са трети :)
 
например твоята опорка не беше ли, че са ти взели бизнеса?
Ама ти верно ли не можеш да схванеш едно просто и елементарно изречение? Стига, бе!

Покажи ми къде съм казала, че са ми го взели, ама веднага!

Казах (ако не можеш да схванеш пак, ходи оня главун да ти го набие): че фалирах при управлението на гроб, заради лошия бизнес климат, който създадоха. Фалираха много, много други хора - справка ТР.
В селото ни преди гроб имаше 7 (седем) хранителни магазина, за всеки от които си имаше потребители. В момента са 3, като единия си смени собственика. Тоест, само два още функционират, ама не си мислете, че и при тях са ок нещата. Следващата смяна на касови апарати ще ги отвее и тях.
 
Ама що не каза, че тая свиня е седяла там часове наред, като ги е псувала, удряла с бастуна и им е късала плакатите, а телевизията на домуса е седяла през цялото време там в засада, че да хване точните кадри? Много сте лесни бе, то като да вземеш от дете близалка....

 
Ама ти верно ли не можеш да схванеш едно просто и елементарно изречение? Стига, бе!

Покажи ми къде съм казала, че са ми го взели, ама веднага!

Казах (ако не можеш да схванеш пак, ходи оня главун да ти го набие): че фалирах при управлението на гроб, заради лошия бизнес климат, който създадоха. Фалираха много, много други хора - справка ТР.
В селото ни преди гроб имаше 7 (седем) хранителни магазина, за всеки от които си имаше потребители. В момента са 3, като единия си смени собственика. Тоест, само двама още функционират, ама не си мислете, че и при тях са ок нещата. Следващата смяна на касови апарати ще ги отвее и тях.
Виж, съжалявам, че си фалирала, наистина
Но все пак е глупаво да обвиняваш целия свят
Щом е имало 7, а са останали 3, значи не ти е виновен нито вятъра, нито дъжда, нито Бойко, нито кмета.... Виновна си си само и единствено ти

А тези, които са останали ясно са били по-умни и кадърни от теб и са успели да се задържат.
Просто е, ама за умни хора
За умния човек всичко си има обяснение
За глупави - виновник
 
Ама що не каза, че тая свиня е седяла там часове наред, като ги е псувала, удряла с бастуна и им е късала плакатите, а телевизията на домуса е седяла през цялото време там в засада, че да хване точните кадри? Много сте лесни бе, то като да вземеш от дете близалка....

А протестиращите къде са спали докато им къса плакатите, защо не са я снимали, защо непса викнали полицията да сигнализират за провокатор? Като са толкова възмишени защо си изпускат нервите по тоя просташки начин и и падат на нивото...
 
Радев да каже кои ще са служебно правителство или поне да разкрие един, двама, нали бил готов, щом е готов значи ги е измислил.
Да каже и тогава ще си говорим.
БСП с избори няма да дойде затова иска през задната врата, това и на децата вече е ясно, не мисля обаче, че плановете им ще сработят.
Дори Радев да сложи Кури в служебното(не вервам, че е толко тъп), ама другарката се е доказала а и жадува за власт, мисля, че тогава вече ще видят протест какъвто беше 91-ва от Окръжна до Орлов мост;), не мисля, че това вече ще се повтори, тогава имаше надежда времето беше наше;)
 
Последно редактирано:
Ами и ти спри с мантрата, че като не харесвам Радев и Кукундрела, харесвам Бойко
Ом падме хур ги пеете тримата от запаса.
Постоянно натяквате, че ако не Баце мамата си ебало. Следователно го подкрепяте.

Някъде да да съм казал, че подкрепям който и да е политик? Айде stfu
 
Ом падме хур ги пеете тримата от запаса.
Постоянно натяквате, че ако не Баце мамата си ебало. Следователно го подкрепяте.

Някъде да да съм казал, че подкрепям който и да е политик? Айде stfu
Ти верно правилно си си избрал ника ...
 
Виж, съжалявам, че си фалирала, наистина
Но все пак е глупаво да обвиняваш целия свят
Щом е имало 7, а са останали 3, значи не ти е виновен нито вятъра, нито дъжда, нито Бойко, нито кмета.... Виновна си си само и единствено ти

А тези, които са останали ясно са били по-умни и кадърни от теб и са успели да се задържат.
Просто е, ама за умни хора
За умния човек всичко си има обяснение
За глупави - виновник

По тая логика, вие що ревете срещу партията майка? Ми при тях наистина беше 1000000000000000000 пъти по-добре, отколкото при гроб. По тяхно време се откриваха нови фирми, а старите си функционираха спокойно.
Дебелогъзото говедо изгони инвеститорите, унищожи стотици хиляди малки фирми, ама за платените тролове, баце е винаги невинен. Честно, имам чувството, че всички сте приплод на кръвни брат и сестра. :)
 
Ми не е като да не са снимали. Момчето което говори каза, че не пие и е програмист, като го слушам ми изглежда достоверно. А тея си личи от 100 километра защо са там. Направи си изводите от коя страна си застанал. На страната на изкуфялата фенка на тулупа или на младежа програмист. Това видео казва всички, изгледай го....





А протестиращите къде са спали докато им къса плакатите, защо не са я снимали, защо непса викнали полицията да сигнализират за провокатор? Като са толкова възмишени защо си изпускат нервите по тоя просташки начин и и падат на нивото...
 
мисля, че тогава вече ще видят протест какъвто беше 91-ва от Окръжна до Орлов мост;), не мисля, че това вече ще се повтори, тогава имаше надежда времето беше наше
Мислиш и не мислиш в едно изречение. Как да приемем мнението ти насериозно? :)
 
По тая логика, вие що ревете срещу партията майка? Ми при тях наистина беше 1000000000000000000 пъти по-добре, отколкото при гроб. По тяхно време се откриваха нови фирми, а старите си функционираха спокойно.
Дебелогъзото говедо изгони инвеститорите, унищожи стотици хиляди малки фирми, ама за платените тролове, баце е винаги невинен. Честно, имам чувството, че всички сте приплод на кръвни брат и сестра. :)
Ето, продължаваш да злобееш...
Просто трябва да осъзнаеш, че когато грешиш, трябва да се научиш да си носиш отговорността, а не да обвиняваш света за глупостта си
 
От 9 сутринта пишат като бесни.... и по обяд всички заедно спират.... край на работното време :)
 
От 9 сутринта пишат като бесни.... и по обяд всички заедно спират.... край на работното време :)
Ти не ядеш ли, не почиваш ли?
Дори и троловете трябва да ядат и да отделят време да прескочат до спонсора си да им плати заработката за деня...
Ето например, @nandibandi се изключи, защото трябва да прескочи да си вземе заплатката :)
 
След всичко показано и чуто до момента, или трябва да си парадоксално тъпо мазохистично копеле, или да имаш някаква твърде специална причина, та да продължаваш си против смяна на властта.

Доскоро да речем - айде, дай ше си уважааме мненията понеже нали тва субективно, оня вижда нещата другояче...

Ама тоя момент попремина и остава само една от тежките диагнози горе.
 
От 9 сутринта пишат като бесни.... и по обяд всички заедно спират.... край на работното време :)

Много си жалък. Опорките свършиха явно и остана последната, че всички са тролове...
 
В интерес на истината не мога да си обясня поведението ви по друг начин. Нормален човек не може да е на такава позиция...




Много си жалък. Опорките свършиха явно и остана последната, че всички са тролове...
 

Горе