Ей, Тулупи, протестирате ли?

Мислиш и не мислиш в едно изречение. Как да приемем мнението ти насериозно? :)
Ей за всяка дума се хващате, неправилно изразяване - мисля, но не вярвам.
И всички едно и също повтаряте "как да приемам мнението ти за сериозно" единия намира правописни грешки, другия неточности в изразяването, така е като нямате други аргументи.
После как да вярва човек, че не сте платени, вие денонощно няколко човека сте в темата?
Кури да не ви е провеждала уроци? :D
То ясно, че парата идва от Дубай, много му е ядосано нащо момче на Боко и ще го свали от власт няма как, ще си назначи Радев щото той слушка.
 
Понеже само от сексуални метафори разбираш...

Твоята (политическа, социална и т.н.) позиция е надупен, на четири крака, с един дебел чичко дето е е яхнал отзад.
Докато той работи, ти чатиш с яка мацка, която те кандърдисва да дойде у вас и да те ощастливи на място...

Обаче ти се дърпаш понеже отказва да измие купчината ти от мръсни чинии в мивката след тва.
Е кажи ми с тъпанари като теб какво по-добро очакваш да се случи ...
 
Пускам ти моите аргументи и на теб. Можеш ли да ги коментираш без да споменаваш Радев, Корнелия, БСП и комунистите?

Борисов управлява през последните 10 години, като има пълната власт и всички възможни власти работят само за него, включително четвъртата. В резултат на това "феноменално" управление България е на последно място по всичко и първа по корупция, бедност, неграмотност, заболеваемост и смъртност? На върха на всички негативни класации, и на дъното на всички положителни, не само в Европа. И на 111 място по свобода на словото, след повечето африкаски бананови републики.

Кой прави забележки за правопис? Не мисля че някой активен в темата има някакво право да го прави!



Ей за всяка дума се хващате, неправилно изразяване - мисля, но не вярвам.
И всички едно и също повтаряте "как да приемам мнението ти за сериозно" единия намира правописни грешки, другия неточности в изразяването, така е като нямате други аргументи.
После как да вярва човек, че не сте платени, вие денонощно няколко човека сте в темата?
 
При тебе всичко се върти около анала
Кажи си че не си ебана последните 100 години, че да разберем какъв е проблема и да го решим :)
Ако те нарека мазохистичен гъзолизец по-добре ли ще го приемеш?

Ти си ебания, мишо. Аз правя секс по взаимно съгласие. ;)
 
Пускам ти моите аргументи и на теб. Можеш ли да ги коментираш без да споменаваш Радев, Корнелия, БСП и комунистите?

Борисов управлява през последните 10 години, като има пълната власт и всички възможни власти работят само за него, включително четвъртата.
Значи ти си мислиш, че Борисов дърпа конците на всички и каквото каже това става, да ама не?
Аз не защитавам Борисов, просто мисля, че той не е виновен за всичко.
Значи представи си глутница хиени около теб, а ти си лъвът, ако си сам ще те разкъсат, трябва да се съюзиш с някой, ако не даваш мръвка от време на време също ще те разкъсат....
Не мутри вън, а ВСИЧКИ ВЪН!
Но най-лошото е, че не виждам честни хора които ще поведат държавата в правилната посока, а дори и да се яви някой как да останеш, честен в тази глутница, трее да ги изтрепеш до крак.
Това мисля, демек не виждам изход поне за сега, може би бих гласувал за Славчо, но той мисля, че ще играе също на сигурно щото всеки се страхува за живота си все пак.
 
Много съм далеч от мисълта, че Борисов сам дърпа конците. В тая връзка, забравихме Шиши и ДПС да споменаваме по често в темата, щото той е много повече замесен в лайната от Радев, който присъства във всеки втори пост, че и по-често... Тая чума също е продукт на комунистите.

Значи ти си мислиш, че Борисов дърпа конците на всички и каквото каже това става, да ама не?
Аз не защитавам Борисов, просто мисля, че той не е виновен за всичко.
Значи представи си глутница хиени около теб, а ти си лъвът, ако си сам ще те разкъсат, трябва да се съюзиш с някой, ако не даваш мръвка от време на време също ще те разкъсат....
Не мутри вън, а ВСИЧКИ ВЪН!
Но най-лошото е, че не виждам честни хора които ще поведат държавата в правилната посока, а дори и да се яви някой как да останеш, честен в тази глутница, трее да ги изтрепеш до крак.
Това мисля, демек не виждам изход поне за сега, може би бих гласувал за Славчо, но той мисля, че ще играе също на сигурно щото всеки се страхува за живота си все пак.
 
Ако те нарека мазохистичен гъзолизец по-добре ли ще го приемеш?

Ти си ебания, мишо. Аз правя секс по взаимно съгласие. ;)
Днес коя ръка ще е в съгласие?
лявата или дясната?
;)
 
Не мутри вън, а ВСИЧКИ ВЪН!
Добре бе, дай един по един.
То не може точно както си го представяш в най-розовите сънища.
Всички наведнъж... божееее, това само с nuke from orbit може да стане.

Ужким си голям човек а не ламав тинейджър.
 
Днес коя ръка ще е в съгласие?
лявата или дясната?
;)
Не ме мисли мене. Ти си на четири крака под мазното туловище. ;)
 
Не ме мисли мене. Ти си на четири крака под мазното туловище. ;)
Усещам завист...
Знаех си, че злобата ти е породена от липсата на уважение от страна на Бойко ;)
 
Добре бе, дай един по един.
То не може точно както си го представяш в най-розовите сънища.
Всички наведнъж... божееее, това само с nuke from orbit може да стане.

Ужким си голям човек а не ламав тинейджър.
Добре, значи сега половин година ще говорим как ще сваляме бойко, после още 4 години ще се чудим как да махнем Курнела + Доган...
След това ще се появи някой ала Царя, дето щв ви оправи за 800 дни, след това пак ще дойдат Курнела и Доган... и ще се въртим в кръг
 
Добре бе, дай един по един.
То не може точно както си го представяш в най-розовите сънища.
Всички наведнъж... божееее, това само с nuke from orbit може да стане.

Ужким си голям човек а не ламав тинейджър.
Точно това е, че не става.
Тея са като рак, ако оставиш нещо то заразява и здравата тъкан.
И в основата на всичко е парата разбира се.

Ти също си достатъчно голям и може да разсъждаваш, тоя цирк го играем 30 години...
 
Ако обичате по-възпитано. За мандръсанье си причайте приватно.

Тук сериозни неща си говорим. Предлагам да се започне с масова лустрация, кастрация и дератизация.

Който остане после ще го оправяме
 
Добре, значи сега половин година ще говорим как ще сваляме бойко, после още 4 години ще се чудим как да махнем Курнела + Доган...
След това ще се появи някой ала Царя, дето щв ви оправи за 800 дни, след това пак ще дойдат Курнела и Доган... и ще се въртим в кръг
Е ми стой си така с уйо у гъзо, че ако шавнеш може повечко да влезе
 
Усещам завист...
Знаех си, че злобата ти е породена от липсата на уважение от страна на Бойко
Е, завистта ми е благородна. Радвам се, че си уважаван редовно и то точно по тоя начин.

Биарро ще потвърди, че съм анти хомофоб (карали сме се по темата с него), така че имаш моята благословия. ;)
 
Е ми стой си така с уйо у гъзо, че ако шавнеш може повечко да влезе
Е дайте да видим вие като мърдате от уя на Баце на Уя на Кури :D какво ще постигнете?
Разчитате на пилота да оправи нещата, добре, късмет!
Само той да не се окаже "по-надарен";)
 
Е дайте да видим вие като мърдате от уя на Баце на Уя на Кури :D какво ще постигнете?
Разчитате на пилота да оправи нещата, добре, късмет!
Само той да не се окаже "по-надарен";)
За нанди няма значение - все ще е хуй :)
Ние да му мислим
Аз лично предпочитам да не ме ебе хуй с дистанционно :)
 
Е, завистта ми е благородна. Радвам се, че си уважаван редовно и то точно по тоя начин.

Биарро ще потвърди, че съм анти хомофоб (карали сме се по темата с него), така че имаш моята благословия. ;)
като стана въпрос за ебан си забрави опорките и мина в нисък старт
 
Аз лично предпочитам да не ме ебе хуй с дистанционно
Е, освен ако дистанционното не се управлява от шиши. Тогава нямаш нищо против. ;)

bb63cf4daa967f2c996786c0cf8b52ea.jpg
 

Горе