Ей, Тулупи, протестирате ли?

Сега и двамата прочетете в оная книжка за сламения човек, да се видите какви сте балъци и какво правите всъщоснт. После прочетете кой участва в сделката за виваком и кой я реализира... Не е като четене на винету, ама все пак..
 
Тази е по-добра
Виж файлът 19756

Да, тайният агент на Русия в НАТО. Ей, нема тайни за тебе, бе.

Тия шегични кой ви ги измисля - Дани Кирилов? Много са яки.
 
В книжката пише ли за отбягване на неудобни въпроси?
В наръчник на трола със сигурност го има?
По тази точка отлично 6?
Кой бе другари кой?
Въпроса е същия отговора е различен, но няма кой да го даде.

Кой ще замени Боко?
 
Истината е, че нема кой!
Защо да нема кой, ще си го изберем.
Ок нема проблем дайте хора, само не пилота.
Или айде пилота + кой?
 
Последно редактирано:
В книжката пише ли за отбягване на неудобни въпроси?
В наръчник на трола със сигурност го има?
По тази точка отлично 6?
Кой бе другари кой?
Въпроса е същия отговора е различен, но няма кой да го даде.

Кой ще замени Боко?

Не си хабете времето с тоя, безнадежден е. Няма да ви даде отговор на нищо, защото няма. Важното е, че Радев и Корналея ще ни “спасят от мафията”
 
Коя истина, на Бойко ли?
Това не е отговор а въпрос, бате на по- високо интелектуално ниво си недей да падаш толкова.
Дай хора разсъждавай.
 
Добре, ето ти констатация. Тези точно може всеки да ги замени и ще е в пъти по-добър от тях, всеки!



Това не е отговор а въпрос, бате на по- високо интелектуално ниво си недей да падаш толкова.
Дай хора разсъждавай.
 
Уклончив отговор, какво да кажа и аз не знам, добър си, тре да се кандидатираш за депутат с което няма да промениш статуквото.
За това говоря, просто няма маТрял.
 
Добре, ето ти констатация. Тези точно може всеки да ги замени и ще е в пъти по-добър от тях, всеки!
Изинявай, ама не се сдържах
Под всеки визираш Курнела, Доган, Мая ... или кой?
 
Не знам, аз нямам опит в словесните двубой, но мисля, че нивото тук е малко ниско или просто липсват аргументи, мисля, че се набляга на социалките, тук е онлайн бизнес форум, а те са малко демоде, въпреки, че аз ги предпочитам, защото обединяват хора с еднакви интереси, но очевидно с различни възгледи, няма лошо само да не се обиждаме.
 
Това казвам, щом тези могат, значи всеки може. Кучето си да вържа в министерски съвет, по добре ще се справи от тея некадърните бастуни. Това имам да кажа относно незаменимите ти управляващи.

А и т всеки над една, две годинки може.
Ето ти отговор като по учебник;)
 

Горе