Ей, Тулупи, протестирате ли?

двамата палаткаджии ме цитирали и си мислят, че им чета тъпотиите :D :D
 
двамата палаткаджии ме цитирали и си мислят, че им чета тъпотиите :D :D
Четеш, четеш, ама се правиш, че си над нещата - маймунке малка, жалка ти... :) :)
 
И това доказва, че Баце трябва да е на власт още 100 години, това ли е логиката?

пп

Ей, Тулуп, що спиш до единайсе? Ние тука работим от 8 сутринта!


Кирил Добрев е договарял с Пеевски подкрепа за БСП за местния вот
Мисля, че вече се разбра кой работи с шиши и как се печелят избори от БСП
 
Кирил Добрев е договарял с Пеевски подкрепа за БСП за местния вот
Мисля, че вече се разбра кой работи с шиши и как се печелят избори от БСП
Мда, някой дирижира вътрешнопартийните битки в БСП, което показва само едно - моментните лидери на партията се страхуват от Киро Добрев и бързат да го очернят. Аз не виждам как дребните ежби в партията на Кури помагат на баце да отърве кожата, обаче? Те дори не могат да отклонят вниманието от основния проблем в момента - корупцията на държавно/правителствено ниво. МУТРИ ВЪН е първа точка от дневния ред. Всичко друго са жалки опити да се отклони вниманието. :)

Геле, можеш повече. ;)
 
И това доказва, че Баце трябва да е на власт още 100 години, това ли е логиката?

пп

Ей, Тулуп, що спиш до единайсе? Ние тука работим от 8 сутринта!
Това доказва, че вече всички знаят как БСП печелят избори
И, че всичко случващо се по площадите е театър
 
Ваща работа - на умряло куче, нож вадите с това бсп, ама айде.... Те тея и без атаките на герб са залязваща партия... Ама ви е нужния враг, това е ясно...

Това доказва, че вече всички знаят как БСП печелят избори
И, че всичко случващо се по площадите е театър
 
Тиквун е толкова, ама толкова зверски тъп, че не може да вдене, че няма правилен ход в момента, освен оставка. Аз се радвам, че се запъва. Колкото по-категорично бъде изхвърлен от хората, толкова по-малка е вероятността да опита отново да се намърда на политическата сцена. Свидетели сме на едно зрелищно политическо харакири. Браво! :)
 
Ако това се проточи, тука ще има починали лели от слънчев и топлинен удар.

_2345.jpg
 
Ако това се проточи, тука ще има починали лели от слънчев и топлинен удар.

Виж файлът 19758
Няма страшно. Разговорите за "тръби" действат освежаващо. По-рисков фактор е дъждът, който днес се очаква в София. Силно притеснена съм за провеждането на конференцията. ;)
 
Новината е ясна, Бойко заминава, ще има експертно правителство, без тулупа, в рамките на този парламент.
 
Новината е ясна, Бойко заминава, ще има експертно правителство, без тулупа, в рамките на този парламент.
А кой ще го състави това експертно правителство, щото ако е баце, знаем какви ще са експертите и как ще протекат изборите.

Това, което направо ме плаши, е че в момента всички телевизии, включително 7/8 са блокирани и излъчват конференцията на реалната комунистическа партия. На екрана пише "каналът е блокиран" - поне на булсатком Своге е така. Не знам как е при другите доставчици.
 
Естествено, че от Баце, ще се състави правителството. Вероятно Дончев ще излезе напред, той остава в сянка. Аз го гледах онлайн от сайта на гроб. Много хитър ход, при положение, че тулупа генерираше повечето харакирита.... Да видим какво следва....


А кой ще го състави това експертно правителство, щото ако е баце, знаем какви ще са експертите и как ще протекат изборите.

Това, което направо ме плаши, е че в момента всички телевизии, включително 7/8 са блокирани и излъчват конференцията на реалната комунистическа партия. На екрана пише "каналът е блокиран" - поне на булсатком Своге е така. Не знам как е при другите доставчици.
 
герб е политически труп, независимо кой ще е новото му лице. Освен това, скриването на мишока от полезрението не решава нито един проблем на това управление. Не решава и проблема с оставката на каскета, така че протестите няма да спрат с тая мазна пудра. Тя не прикрива дефектите. Ампутация на гроб от тялото на България - това е решението! МУТРИ ВЪН!
 
няма какво да се правим на улави, и от едните и от другите има идиоти.
 

Горе