Ей, Тулупи, протестирате ли?

biaaro

Well-Known Member
Е ти от две крави ли сучеш? Бахти добрия, това и аз не го мога!

Аз бях на среща с Курнела за разпределяне на кинтите за троловете
За съжаление за теб не останаха
Сега ще трябва да се гръмнеш

biaaro

Well-Known Member
Една картинка, която казва всичко.. FB_IMG_1596882034443.jpg

tedkata_m

Well-Known Member
Абе какво го дъвчете, ти е ясно накрая какво ще стане. Радев подава оставка като президент, Йотова става президент, а Радев прави партия и печели над 50% като царя. ГЕРБ, Слави и БСП остават назад. Ето затова е цялата работа. А ако случайно Радев не успее, взима БСП и евентуално Манолова ако влезе и готово. Ама после не искам никой да мрънка! Очаква ни светло бъдеще. Амин!

biaaro

Well-Known Member
Дано така стане, ама едва ли. Ако Радев се откъсне от БСП и направи собствена партия, с която да участва на избори, ще вземе около 60%. Ще обедини всички, на които им е писнало от политически игрички, корупция и простотия.

Баце го каза най-добре - "С тоя никой не може да се оправи! Нито Нинова, нито аз, нито никой, той си прави каквото си знае, не слуша никой!" Това за мен е най-добрата оценка, давана на политическа фигура някога. Такъв човек ни трябва.

От сега казвам, че ако има такава развръзка, аз участвам с всичките си ресурси! Да няма изненадани.

И да, след тъмнината, винаги идва светлина...

Абе какво го дъвчете, ти е ясно накрая какво ще стане. Радев подава оставка като президент, Йотова става президент, а Радев прави партия и печели над 50% като царя. ГЕРБ, Слави и БСП остават назад. Ето затова е цялата работа. А ако случайно Радев не успее, взима БСП и евентуално Манолова ако влезе и готово. Ама после не искам никой да мрънка! Очаква ни светло бъдеще. Амин!

biaaro

Well-Known Member
Колкото и да не ви се вярва на герберите, тоя път сте в кофата. Никакъв шанс. Радев ви мрази в червата, Манолова ви мрази в червата, Слави ще ви отреже главите, само да му застанете на гюме, за дето му съсипахте предаването.... Добрата новина е, че представителя на либерастите е по-назад.

Ето ги фактите
7575.jpg

Noke

Well-Known Member
Смесени чувства:
  1. Много хубаво.
  2. По принцип не вервайте на агенциите за проучвания (бил съм в такава) и на телевизиите.
  3. Абе Гешев откога е политик?

biaaro

Well-Known Member
Значи знаеш, че могат да лъжат в определени граници, не изцяло :) А и зависи кой поръчва музиката, нали така.

Смесени чувства:
  1. Много хубаво.
  2. По принцип не вервайте на агенциите за проучвания (бил съм в такава) и на телевизиите.
  3. Абе Гешев откога е политик?

Websolut

Well-Known Member
Ако Радев се откъсне от партията майка ще вземе 4-5 %, в проучването процентите са завишени поне 10 пъти, аз не знам как му се връзват на тоя мушморок.
Аз ще гласувам за дългия, поне като е чалга да е чалга.

deffnews

Active Member
Нищо лично, но според мен Радев ако скъса всякакви допирни точки от Столетницата, като електорат нито ще спечели, нито ще загуби, но като реноме ще спечели. Славчо 38%? Одобрение? Това е абсурд.

Ноо много ме съмнява Радев да започне да прави партия, не ми изглежда на такъв човек.

biaaro

Well-Known Member
Верно ли написа тая глупост? Че то това е единственото, което има като кусур. Той всъщност няма какво да къса, просто трябва да се разграничи с изявление, нищо повече.

Ако Радев се откъсне от партията майка ще вземе 4-5 %, в проучването процентите са завишени поне 10 пъти, аз не знам как му се връзват на тоя мушморок.
Аз ще гласувам за дългия, поне като е чалга да е чалга.

Websolut

Well-Known Member
Преди малко бях свидетел как един бус с младежи спира слизат и им бяха раздадени папки с инструкции предполагам, мислех да спирам колата да ги снимам ама си викам 20 човека са ми много да ме подпукат:).
Гледката беше странна, но ясно си личеше, че не е летен лагер:)
Божката не жали средства, решен е да махне тиквата като не го слуша.
На Майчето и на Радев поне може да се разчита.

Мисля, че тази вечер ще има сблъсъци на Орлов мост, на това ми мирише, тече подготовка и от двете страни.

biaaro

Well-Known Member
Баце каза, че на Радев не може да се разчита, за Майчето не знам, ама я има на камерите на Божков :)

Преди малко бях свидетел как един бус с младежи спира слизат и им бяха раздадени папки с инструкции предполагам, мислех да спирам колата да ги снимам ама си викам 20 човека са ми много да ме подпукат:).
Гледката беше странна, но ясно си личеше, че не е летен лагер:)
Божката не жали средства, решен е да махне тиквата като не го слуша.
На Майчето и на Радев поне може да се разчита.

Мисля, че тази вечер ще има сблъсъци на Орлов мост, на това ми мирише, тече подготовка и от двете страни.

tedkata_m

Well-Known Member
Скоро червените се връщат. И то с мнозинство. Това искате, нали? Е, после не се чудете защо ще се върнем светлинни години назад...Вие си го искате това. Нарича се мазохизъм.

biaaro

Well-Known Member
Глупостите ти край нямат... 12% не са мнозинство.

Скоро червените се връщат. И то с мнозинство. Това искате, нали? Е, после не се чудете защо ще се върнем светлинни години назад...Вие си го искате това. Нарича се мазохизъм.

nandibandi

Well-Known Member
Мен сега ми е дерт, нанди я няма ... Да не се е заразила от някой вирус, дето не съществува ...
Ах, умилих се от дерта ти по мене, Геле.

Споко, здрава съм като бик. Имам гости и цял ден не съм поглеждала ни лаптоп, ни телефон.
Та по тоя случай - кво стана? Наште победиха ли?

ОСТАВКА - СЪД - ЗАТВОР!

МУТРИ ВЪН!

Горе