Ей, Тулупи, протестирате ли?

Noke

Well-Known Member
Ами поне като спорите си казвайте всички кой за какво се бори. Аз си казах. ..
Дойдохме си на думата.

Повечето спорещи в темата са мотивирани от политически пристрастия или интереси, обаче се опитват да се изкарат просто разумни моралисти и борци против комунизма.

kamentk

Well-Known Member
Току що мой познат ми изпрати наръчник на протестърите с разписани заучени отговори и реплики за пред журналисти, за фейсбук и за пред полицията. 1:1 с мненията на биаро, нереално е просто. Автор можете да се сетите кой е. Не е Корнела. С удоволствие бих го публикувал на секундата, но човекът който ми го даде, за сега не ми е дал разрешение. Работя по въпроса да го убедя.

Основните точки вътре са:

Който е не протестира е “долен ГЕРБер”, без значение дали е заявил някаква политическа позиция.

Всяко мнение против протеста е “опорка” на властта

Протеста няма лидер.

Ни ви пречи, че се краде, пречи ви, че не можете да отидете на работа спокойно.

Политическа криза е по-добър вариант от крадливо управление.

Ако дойдат още по-крадливи ще свалим и тях.

И други подобни...

Всяка прилика с действителни лица и събития

biaro, може ли да паднеш толкова ниско...

Noke

Well-Known Member
...
biaro, може ли да паднеш толкова ниско...
Разбра се че си тъпо, няма нужда да прибягваш и до курвенски номерца.

Прочети си поста и анализирай, белким ти светне колко дебилно нелогично звучи.

Websolut

Well-Known Member
Абе аз се побазиках, ама двамата верно са повикани някъде те да не реагират на пост в темата, това трябва действително някой да ги е свикал по важни дела, не вервам да са на пикник в планината:)

Torbalan Trolski

Well-Known Member
Май като си преправял наръчника, по който работиш тази точка си я забравил.

biaaro

Well-Known Member
Еми и аз имам работа по някога бе, може да е един път в седмицата, ама има неща, които изискват и моето време.

Честно да ти кажа, мен никой не ме свиква, по принцип аз свиквам хората, не те мен. Ей сега ви почвам всичките ботове....

Абе аз се побазиках, ама двамата верно са повикани някъде те да не реагират на пост в темата, това трябва действително някой да ги е свикал по важни дела, не вервам да са на пикник в планината:)

biaaro

Well-Known Member
Баце поиска бизнеса на Божков, целия, не само 10% от него. Толкова ли е трудно за схващане?

Ааа ясно защо инвестира Божков в протесите - баце го предаде и той сега иска да сложи другите на власт, нормално няма да споря може и така да е.
Сндански, торбика, нещо не разбирам какво искаш да кажеш дай линк да видим, че не съм запознат не следя всички далавери на Баце,това е баце все пак:)?

biaaro

Well-Known Member
Промит мозък такъв, кои коментари четеш? Защо не коментираш самопризнанието на тулупа, че има активна пиар акция за демонизиране на Радев. Ти на тая поста ли си? Колко ти плащат? Пиши на лично, аз плащам повече, каузата е справедлива и няма да се излагаш като кифладжия постоянно!!

Мунчо призовава за бунт във фейсбук, четейки коментарите обаче надеждата че има и разумен живот в тая държава се връща.
Не всички са бяровци и миндита заблудени бесепари.

biaaro

Well-Known Member
Четеш ли си постовете изобщо? Аз такива тъпизми не пиша. Каквото напиша, е обосновано и подплатено с някакъв факти и доказателства, не опорки и твърдения.

Това дето съм го оставил, какво е? Олигофрен ли си?

biaaro

Well-Known Member
Не пич, никой няма над мен, само господ и жена ми :D .... Ставам когато си искам, лягам когато си искам, ходя където си искам, харча колкото искам, правя каквото си искам. Цял живот съм така....

хаха, винаги има някой над теб, съвещанието свърши може да ги почваш

Websolut

Well-Known Member
Не пич, никой няма над мен, само господ и жена ми :D .... Ставам когато си искам, лягам когато си искам, ходя където си искам, харча колкото искам, правя каквото си искам. Цял живот съм така....
Е да де това имах предвид:)
Това да правиш каквото си искаш е малко относително когато първите двама са над теб

biaaro

Well-Known Member
Термин от PR-a. Опорна точка е цялото. Базови тези и фундаменти... такива неща...

Абе а кой измисли тая дума "опорки"?
Такава дума няма в Българския език, много ми е смешна опорка та опорка :D

Angell

Active Member
Мен сега ми е дерт, нанди я няма ... Да не се е заразила от някой вирус, дето не съществува ...

biaaro

Well-Known Member
Тебе те нямаше 2 дена, докато беше зает да биеш хората на пленума на гроб, ама не липсваше на никого :)

Мен сега ми е дерт, нанди я няма ... Да не се е заразила от някой вирус, дето не съществува ...

Angell

Active Member
Тебе те нямаше 2 дена, докато беше зает да биеш хората на пленума на гроб, ама не липсваше на никого :)
Аз бях на среща с Курнела за разпределяне на кинтите за троловете
За съжаление за теб не останаха
Сега ще трябва да се гръмнеш

Websolut

Well-Known Member
Опорка се използва с цел омаловажаване на казаното от опонента и е приом в Троленологията, шегувам се.
Аре приятно тролене опс спорене, че и аз трябва да работя.

Горе