Ей, Тулупи, протестирате ли?

nandibandi

Well-Known Member
Е ама ние не сме европа, ние сме границата на европа, заднио двор;)
При нас и КОлата не е кОла, Милката шоколада не е милка, изобщо за нас някой работи се произвеждат специално като за нас, даже и немското масло не е с немско качество изобщо всичко немско е китайско.
Добре краде се, некачествени ремонти, нали затова са гаранциите за пътищата и ремонтите специално, как да се контролират по друг начин, като са крадливи и некадърници.
Ами, докато оправдаваме кражбите, ще бъдем втора ръка хора, консумиращи трето качество стоки на цени по-високи от тези в Европа. Разбираш ли къде е проблемът? В нашето бездействие и малодушие. Извадихте 100000 оправдания на престъпления, които истинските европейци няма да и да си помислят да извършат. Ми няма да искате и европейски права, тогава. Заобикаляйте барикадите и си трайте. :)

biaaro

Well-Known Member
Вече те попитах веднъж - кога точно дубаеца е осъден за убийство, че не си спомням? Ако стъпваш на показанията на единствения свидетел по делото, който е пристрастен, припомням ти, че той също не е съвсем чист. Което компрометира всичко останало.

Казах го няколко пъти вече, участвал съм пряко в два избора за парламент и един местен. Знам как правят избори герб, знам и как бсп. Точно затова е жизненоважно изборите да се проведат от служебен кабинет. Това е...

Пари не съм взел от никого, даже точно обратното на вземане на пари правя в момента! Колкото и да ти е странно, правя каквото правя, по лични убеждения и за отмъщение. Имам си причини, но не са свързани с дубаеца, нито със сърбина... каквито внушения се мъчиш да правиш.

А в темата съм за кеф, просто изпитвам невероятно удоволствие да се гъбаркам с герберите. Много ниска летва са и е забавно :) Принципно обичам споровете, както е видно и от други теми...

Ако мнозинството от хората не го иска, има избори след няколко месеца и може да го прати да почива. Аз няма да гласувам за ГЕРБ и никога не съм гласувал, както е видно от мненията ми във форума през годините, но в никакъв случай не бих жертвал демокрацията, за да се смени властта с 2-3 месеца по-рано. Ако тези протести бяха преди една година щях да съм с две ръце ЗА и да ги подкрепям като единствен изход. Сега обаче виждам една жалка пиеса, в която няколко души взимат пари от укриващ се убиец, за да убедят още 2-3 хиляди случайни граждани да правят простотии.

В този ред на мисли, biaaro, колко ти е хонорарът от Дубай? Знам, че старите чанти си е просто откачена и го прави безплатно, но ти не си и няма да живееш един месец в тая тема за без пари и да отклоняваш майсторски разговора от Дубаеца всеки път, когато някой го спомене по какъвто и да е повод.

Websolut

Well-Known Member
Ами, докато оправдаваме кражбите, ще бъдем втора ръка хора, консумиращи трето качество стоки на цени по-високи от тези в Европа. Разбираш ли къде е проблемът? В нашето бездействие и малодушие. Извадихте 100000 оправдания на престъпления, които истинските европейци няма да и да си помислят да извършат. Ми няма да искате и европейски права, тогава. Заобикаляйте барикадите и си трайте. :)
Сменете си водачите и няма да ви заобикалят, а и като сте се курдисали насред орлов мост какво очаквате да ви заобичат ли.
"Трябва да ни чуят, да ни забележат"- кое на Бабикян дупарата ли трябва да забележат, видяхме я отдавна:)?

nandibandi

Well-Known Member
Сменете си водачите и няма да ви заобикалят, а и като сте се курдисали насред орлов мост какво очаквате да ви заобичат ли.
"Трябва да ни чуят, да ни забележат", кое на Бабикян дупарата ли трябва да забележат, видяхме я отдавна:)?
Аз лично водач нямам и нямам нужда от такъв, за да искам народът (Luftwaffe, а?!) да се вдигне и да помете тая крадлива и нагла измет. Искам да го прави с всички след тях, ако управляват по същия начин. Абе, идеалист съм общо взето. Искам да имаме гражданско общество, а не популация от мишки.

Последно редактирано:

Noke

Well-Known Member
Дубаецо пусна сайт дето може се регистрирате за членове на партията му.
Сигурен съм че @biaaro беше зает да попълва формата и затва се забави с отговора...
Все пак тва е идолът му, ни е кой да е....

Аз таман мислех да си подновявам членството у БСП, пък сега излезе тва.
Ех дилеми, дилеми....

nandibandi

Well-Known Member
Сигурен съм че @biaaro беше зает да попълва формата и затва се забави с отговора...

Ех дилеми, дилеми....
Колко плаща за членство? И ако да - онлайн ли се попълва формата?

biaaro

Well-Known Member
Това го направих още вчера, днес бях зает със сърбина. Кинти се треат.... Идолът ми е Баце, онея двамат са бачкали, Баце взима без да бачка и тъпче в чекмеджето... Черепчето зорлем тегли по 600 000 лв. от булбанк, да има за подкупи и не му стигат, Баце има 2 милки в юро у чекмеджето, за джоб пара. Тъй че Баце ми е идола, другите са дребни риби, сравнение с него ....

Ех дилеми, дилеми....

Noke

Well-Known Member
Какъв пък е тоя сърбин?
Пак ли отървах далаверата?!

Колко плаща за членство? И ако да - онлайн ли се попълва формата?

Сигурно е на по-следващите стъпки плащането че да не е хептен ачик...

biaaro

Well-Known Member
Цветан Василев бе, нали е в Белград. :) На едно друго място ме обвиниха, че ми пращал редовно кинти :) Ко ши ги прая толкоз пари....

Какъв пък е тоя сърбин?
Пак ли отървах далаверата?!

biaaro

Well-Known Member
Знам че не обичате графики и данни, предпочитате твърдения и лозунги, ама ще оставя тая графика тук:

Интересното е, че желаещите да се запази статуквото са 10-15%, а вият като за 150% :)

afis.jpg

Това сочат данните от национално представително проучване на агенция „АФИС“, цитирано от бТВ. То е направено в периода 3-5 август 2020 г. Интервюирани по телефона са 1200 пълнолетни български граждани.

Websolut

Well-Known Member
Липсва въпроса служебно правителство на Радев, те много хора не знаят, че се минава през такова ако Боцко подаде оставка.
Трее да им се припомни Орехчо и Пеевски който тогава беше с БСП и ДПС, сега се свързва с ДПС и Боцко.
Шиши тогава ревеше, че ще вкара Боко в затвора, сега му пълни чекмеджетата.

nandibandi

Well-Known Member
Липсва въпроса служебно правителство на Радев, те много хора не знаят, че се минава през такова ако Боцко подаде оставка.
Трее да им се припомни Орехчо и Пеевски който тогава беше с БСП и ДПС, сега се свързва с ДПС и Боцко.
Много ви е страх от Радев, с което, ако не беше тъжно, щяхте да сте много смешни. Та това е единственият порядъчен и почтен политик в страната ни. Тотално извращение - 10-годишното управление на гроб ви обърка изцяло представите за редно и нередно. Демек, превърна ви в социопати.

biaaro

Well-Known Member
Пак лозунги, вместо коментар по изложените данни. Друго не съм и очаквал...

Websolut

Well-Known Member
Пак лозунги, вместо коментар по изложените данни. Друго не съм и очаквал...
Ти знаеш ли какво е лозунг?
Кратък призив в общи линии, това на лозунг ли ти прилича?

Последно редактирано:

Sky

Well-Known Member
Тия графики и картинки по какъв начин оборват мнението ни, че протеста е платен?

Torbalan Trolski

Well-Known Member
Тия графики и картинки по какъв начин оборват мнението ни, че протеста е платен?
По какъв начин мнението ви доказва, че протеста е платен?

На всеки протест си има % платени клакьори, точно както всички купуват гласове.

Websolut

Well-Known Member
По какъв начин мнението ви доказва, че протеста е платен?

На всеки протест си има % платени клакьори, точно както всички купуват гласове.
Естествено, че не може целия протест да е платен, това е излишен разход на средства.
Плаща се в зависимост от желания резултат :
  • ако искате бой плащате на агитките
  • ако искате да подчертае колко са тъпи поддръжниците на еди кой си плащате на тумба цигани или наркомани които не знаят къде се намират внедрявате ги и плащате на на някой журналист да ги документира
  • ако искате да съсипете държавата я обявявате за мафиотска дори и самия вие да сте мафиот, бягате в чужбина и действате от там;)
....

biaaro

Well-Known Member
Малко лирическо отклонение...
FB_IMG_1597079336750.jpg

Горе