Ей, Тулупи, протестирате ли?

Е ама ние не сме европа, ние сме границата на европа, заднио двор;)
При нас и КОлата не е кОла, Милката шоколада не е милка, изобщо за нас някой работи се произвеждат специално като за нас, даже и немското масло не е с немско качество изобщо всичко немско е китайско.
Добре краде се, некачествени ремонти, нали затова са гаранциите за пътищата и ремонтите специално, как да се контролират по друг начин, като са крадливи и некадърници.
Ами, докато оправдаваме кражбите, ще бъдем втора ръка хора, консумиращи трето качество стоки на цени по-високи от тези в Европа. Разбираш ли къде е проблемът? В нашето бездействие и малодушие. Извадихте 100000 оправдания на престъпления, които истинските европейци няма да и да си помислят да извършат. Ми няма да искате и европейски права, тогава. Заобикаляйте барикадите и си трайте. :)
 
Вече те попитах веднъж - кога точно дубаеца е осъден за убийство, че не си спомням? Ако стъпваш на показанията на единствения свидетел по делото, който е пристрастен, припомням ти, че той също не е съвсем чист. Което компрометира всичко останало.

Казах го няколко пъти вече, участвал съм пряко в два избора за парламент и един местен. Знам как правят избори герб, знам и как бсп. Точно затова е жизненоважно изборите да се проведат от служебен кабинет. Това е...

Пари не съм взел от никого, даже точно обратното на вземане на пари правя в момента! Колкото и да ти е странно, правя каквото правя, по лични убеждения и за отмъщение. Имам си причини, но не са свързани с дубаеца, нито със сърбина... каквито внушения се мъчиш да правиш.

А в темата съм за кеф, просто изпитвам невероятно удоволствие да се гъбаркам с герберите. Много ниска летва са и е забавно :) Принципно обичам споровете, както е видно и от други теми...

Ако мнозинството от хората не го иска, има избори след няколко месеца и може да го прати да почива. Аз няма да гласувам за ГЕРБ и никога не съм гласувал, както е видно от мненията ми във форума през годините, но в никакъв случай не бих жертвал демокрацията, за да се смени властта с 2-3 месеца по-рано. Ако тези протести бяха преди една година щях да съм с две ръце ЗА и да ги подкрепям като единствен изход. Сега обаче виждам една жалка пиеса, в която няколко души взимат пари от укриващ се убиец, за да убедят още 2-3 хиляди случайни граждани да правят простотии.

В този ред на мисли, biaaro, колко ти е хонорарът от Дубай? Знам, че старите чанти си е просто откачена и го прави безплатно, но ти не си и няма да живееш един месец в тая тема за без пари и да отклоняваш майсторски разговора от Дубаеца всеки път, когато някой го спомене по какъвто и да е повод.
 
Ами, докато оправдаваме кражбите, ще бъдем втора ръка хора, консумиращи трето качество стоки на цени по-високи от тези в Европа. Разбираш ли къде е проблемът? В нашето бездействие и малодушие. Извадихте 100000 оправдания на престъпления, които истинските европейци няма да и да си помислят да извършат. Ми няма да искате и европейски права, тогава. Заобикаляйте барикадите и си трайте. :)
Сменете си водачите и няма да ви заобикалят, а и като сте се курдисали насред орлов мост какво очаквате да ви заобичат ли.
"Трябва да ни чуят, да ни забележат"- кое на Бабикян дупарата ли трябва да забележат, видяхме я отдавна:)?
 
Сменете си водачите и няма да ви заобикалят, а и като сте се курдисали насред орлов мост какво очаквате да ви заобичат ли.
"Трябва да ни чуят, да ни забележат", кое на Бабикян дупарата ли трябва да забележат, видяхме я отдавна:)?
Аз лично водач нямам и нямам нужда от такъв, за да искам народът (Luftwaffe, а?!) да се вдигне и да помете тая крадлива и нагла измет. Искам да го прави с всички след тях, ако управляват по същия начин. Абе, идеалист съм общо взето. Искам да имаме гражданско общество, а не популация от мишки.
 
Последно редактирано:
Дубаецо пусна сайт дето може се регистрирате за членове на партията му.
Сигурен съм че @biaaro беше зает да попълва формата и затва се забави с отговора...
Все пак тва е идолът му, ни е кой да е....

Аз таман мислех да си подновявам членството у БСП, пък сега излезе тва.
Ех дилеми, дилеми....
 
Дубаецо пусна сайт дето може се регистрирате за членове на партията му.
Сигурен съм че @biaaro беше зает да попълва формата и затва се забави с отговора...
Все пак тва е идолът му, ни е кой да е....

Аз таман мислех да си подновявам членството у БСП, пък сега излезе тва.
Ех дилеми, дилеми....
Колко плаща за членство? И ако да - онлайн ли се попълва формата?
 
Това го направих още вчера, днес бях зает със сърбина. Кинти се треат.... Идолът ми е Баце, онея двамат са бачкали, Баце взима без да бачка и тъпче в чекмеджето... Черепчето зорлем тегли по 600 000 лв. от булбанк, да има за подкупи и не му стигат, Баце има 2 милки в юро у чекмеджето, за джоб пара. Тъй че Баце ми е идола, другите са дребни риби, сравнение с него ....

Дубаецо пусна сайт дето може се регистрирате за членове на партията му.
Сигурен съм че @biaaro беше зает да попълва формата и затва се забави с отговора...
Все пак тва е идолът му, ни е кой да е....

Аз таман мислех да си подновявам членството у БСП, пък сега излезе тва.
Ех дилеми, дилеми....
 
Какъв пък е тоя сърбин?
Пак ли отървах далаверата?!

Колко плаща за членство? И ако да - онлайн ли се попълва формата?

Сигурно е на по-следващите стъпки плащането че да не е хептен ачик...
 
Цветан Василев бе, нали е в Белград. :) На едно друго място ме обвиниха, че ми пращал редовно кинти :) Ко ши ги прая толкоз пари....

Какъв пък е тоя сърбин?
Пак ли отървах далаверата?!
 
Знам че не обичате графики и данни, предпочитате твърдения и лозунги, ама ще оставя тая графика тук:

Интересното е, че желаещите да се запази статуквото са 10-15%, а вият като за 150% :)


afis.jpg


Това сочат данните от национално представително проучване на агенция „АФИС“, цитирано от бТВ. То е направено в периода 3-5 август 2020 г. Интервюирани по телефона са 1200 пълнолетни български граждани.
 
Липсва въпроса служебно правителство на Радев, те много хора не знаят, че се минава през такова ако Боцко подаде оставка.
Трее да им се припомни Орехчо и Пеевски който тогава беше с БСП и ДПС, сега се свързва с ДПС и Боцко.
Шиши тогава ревеше, че ще вкара Боко в затвора, сега му пълни чекмеджетата.
 
Липсва въпроса служебно правителство на Радев, те много хора не знаят, че се минава през такова ако Боцко подаде оставка.
Трее да им се припомни Орехчо и Пеевски който тогава беше с БСП и ДПС, сега се свързва с ДПС и Боцко.
Шиши тогава ревеше, че ще вкара Боко в затвора, сега му пълни чекмеджетата.
Много ви е страх от Радев, с което, ако не беше тъжно, щяхте да сте много смешни. Та това е единственият порядъчен и почтен политик в страната ни. Тотално извращение - 10-годишното управление на гроб ви обърка изцяло представите за редно и нередно. Демек, превърна ви в социопати.
 
Пак лозунги, вместо коментар по изложените данни. Друго не съм и очаквал...


Липсва въпроса служебно правителство на Радев, те много хора не знаят, че се минава през такова ако Боцко подаде оставка.
Трее да им се припомни Орехчо и Пеевски който тогава беше с БСП и ДПС, сега се свързва с ДПС и Боцко.
Шиши тогава ревеше, че ще вкара Боко в затвора, сега му пълни чекмеджетата.
 
Пак лозунги, вместо коментар по изложените данни. Друго не съм и очаквал...
Ти знаеш ли какво е лозунг?
Кратък призив в общи линии, това на лозунг ли ти прилича?
 
Последно редактирано:
Тия графики и картинки по какъв начин оборват мнението ни, че протеста е платен?
 
Тия графики и картинки по какъв начин оборват мнението ни, че протеста е платен?
По какъв начин мнението ви доказва, че протеста е платен?

На всеки протест си има % платени клакьори, точно както всички купуват гласове.
 
По какъв начин мнението ви доказва, че протеста е платен?

На всеки протест си има % платени клакьори, точно както всички купуват гласове.
Естествено, че не може целия протест да е платен, това е излишен разход на средства.
Плаща се в зависимост от желания резултат :
  • ако искате бой плащате на агитките
  • ако искате да подчертае колко са тъпи поддръжниците на еди кой си плащате на тумба цигани или наркомани които не знаят къде се намират внедрявате ги и плащате на на някой журналист да ги документира
  • ако искате да съсипете държавата я обявявате за мафиотска дори и самия вие да сте мафиот, бягате в чужбина и действате от там;)
....
 

Горе