Ей, Тулупи, протестирате ли?

Ангеле, тоя "премиерски" изказ да вземеш да си го запазиш за следващата конференция на бацевистите.

Ето едно мнение за скандала Маджо - Христо Иванов:


п.с. твърди се, че следващите избори ще са Маджо-ритарни. :)
Ти се появи?
Да не ти удариха финансовата инжекция за деня?
 
Леле това нещо съвсем откачи, ти виждаш ли се какво правиш бе :D :hankey:
Рестартирай се и иди на ъпгрейд при кури
Следващото ниво е лизане на задник - от днес си квалифициран да й ядеш задника
 
А ха ха ха... Замете лайната под килима, ама аз ги видях... Доманстрацията, която правиш е красноречива за нивото на гербавите, излагаш и колегите си по кауза по тоя начин, ама какво да ти обяснявам. Радвам се че няма чак такъв дебил в нашия лагер,



Рестартирай се и иди на ъпгрейд при кури
Следващото ниво е лизане на задник - от днес си квалифициран да й ядеш задника
 
А ха ха ха... Замете лайната под килима, ама аз ги видях... Доманстрацията, която правиш е красноречива за нивото на гербавите, излагаш и колегите си по кауза по тоя начин, ама какво да ти обяснявам. Радвам се че няма чак такъв дебил в нашия лагер,
Нещо в инструкциите за дебилни тролове не пише ли как се процедира, като някой излезе от контекста, в който се опитваш да го вкараш?
Кури не ти ли е обяснявала?
Или с нея сте само до ниво да и ядеш задника и да си излезеш?
 
Опитвам се да те вкарам в контекста на темата, в която пишеш бе идиот! Явно не знаеш къде се намираш даже. Както е казал класикът - Акъл не можеш да набиеш насила, но кур може :) Познай кой е автора на тази крилата фраза?

Нещо в инструкциите за дебилни тролове не пише ли как се процедира, като някой излезе от контекста, в който се опитваш да го вкараш?
Кури не ти ли е обяснявала?
Или с нея сте само до ниво да и ядеш задника и да си излезеш?
 
Опитвам се да те вкарам в контекста на темата, в която пишеш бе идиот! Явно не знаеш къде се намираш даже. Както е казал класикът - Акъл не можеш да набиеш насила, но кур може :) Познай кой е автора на тази крилата фраза?
Явно доста курове са ти набивали, щом си наясно
Само не разбрах сега тея 20 семейства и на тях ли им наби куровете?
Или ги нахрани с лайната на кури?
 
Познай кой е автора на тази крилата фраза?
Аристотел??? :)
Ти се появи?
Да не ти удариха финансовата инжекция за деня?
Ама ти верно имаш проблем с краткосрочната памет. Върни назад и виж колко пъти сме си хортували днес. :)
Иначе - да. Дадоха 60лв + командировъчни и сандвичи със суджук. Тях (сандвичите) ги обявявам на търг с цел благотворителност. Ето къде ще отидат приходите от търга:

 
Аристотел??? :)

Ама ти верно имаш проблем с краткосрочната памет. Върни назад и виж колко пъти сме си хортували днес. :)
Иначе - да. Дадоха 60лв + командировъчни и сандвичи със суджук. Тях (сандвичите) ги обявявам на търг с цел благотворителност. Ето къде ще отидат приходите от търга:

ХУбаво е и по една свирка да им правиш, от време на време, че те горките само на къра седят...
 
Тъпо, ангеле. Много тъпо. Не общувам с тъпанари с тиквунски език. Смени стилистиката, ако искаш да ти обърна внимание от сега нататък.
 
Тъпо, ангеле. Много тъпо. Не общувам с тъпанари с тиквунски език. Смени стилистиката, ако искаш да ти обърна внимание от сега нататък.
Хахахаха, ама ти и внимание ли ми обръщаш?
Ти кво очакваш?
На тролски тикви как да говоря?
 
Я да дойде оня морж @nikolai.mt да обясни тоя нов казус по обществени поръчки и да коментира кой как лапа

Пак ти повтарям да отвориш сайта на общината, да изтеглиш поръчката и да прочетеш техническото задание, а не да говориш като патка, която току що се е налапала с горещи лайна :)
 
Въпроса ми е напълно сериозен! Отговори ми на конкретния въпрос, не ми отговаряй с опорки, отговори обосновано, като стъпваш на конкретни данни! На база кои данни смяташ, че комунистите ще дойдат на власт, ако не е гроб? Всяко проучване излязло до момента им дава не повече от 15%. При висока активност, каквато се очаква, този процент ще пада още. Даже и да се коалират с дпс, които при висока активност ще вземат 7-8%, пак не излизат сметките. Въпреки че да направят коалиция с дпс, за тях ще е смъртна присъда, ама да кажем, че е възможно.
Добре, айде ти кажи кой ще дойде на власт? То е ясно, че няма да са само комунягите, то и сега Боко затова го боли главата, заради коалиционни партньори, ама това е положението, та кажи сега как виждаш нещата от твоя мегдан погледнато?
 
Добре, айде ти кажи кой ще дойде на власт? То е ясно, че няма да са само комунягите, то и сега Боко затова го боли главата, заради коалиционни партньори, ама това е положението, та кажи сега как виждаш нещата от твоя мегдан погледнато?
Той биаро, ако имаше акъл поне на пиле, нямаше да яде путката на кури и да работи като трол
 

Горе