Ей, Тулупи, протестирате ли?

Той биаро, ако имаше акъл поне на пиле, нямаше да яде путката на кури и да работи като трол
Така е, но още се чудя колко малоумен трябва да си да последваш тия от отровното трио дето се водят? Погледнете само Бабикян в цялата му прелест, представяте ли си тоя да дава съвети за каквото и да било, ами те още повече ще ни се смеят само отвънка ...
 
още се чудя колко малоумен трябва да си да последваш тия от отровното трио дето се водят?
Отговорът е:
Трябва да си безгранично малоумен и да ти плащат, иначе не виждам какво може да е ...
 
Пак ти повтарям да отвориш сайта на общината, да изтеглиш поръчката и да прочетеш техническото задание, а не да говориш като патка, която току що се е налапала с горещи лайна :)
Абе, вие не можете ли да комуникирате като нормални хора, бе? Баси тъпите говеда сте!

Айде като си толкова умен, ти отвори сайта на общината и ми обясни какво точно включва техническото задание, на каква стойност е целия "проект" и кое точно му струва толкова? Аз съм тъпа, не споря. Сега е времето, ти умният да се изявиш. Всички тръпнем в очакване.
 
Следващата стъпка е да си признаеш че си трол на кури и да закриваме темата
Не, аз съм бял хакер...

15b7a4b3a81e8c6806e67a264ff0f632_XL.jpg
 
Ако телефонът ви е топъл – значи сте хакнат
Внимание - Бял хакер броди във форума
 
Това е много показателно и е представителна извадка за това колко хора поддържат т.н. протест
От 2700 учени в БАН, 170 "протестират ...

Общо взето толкова е и общият процент на "поддръжниците" от цялата страна

И общо взето трябва да си много прост да се хвалиш с тоя процент ...
 
Класически трольо!
Понеже не може да оспори изнесените в декларацията факти, се хвана за бройката.
Интелектуалната импотентност е по-страшна от сексуалната, защото мигом става обществено достояние. :)
 
Интелектуалната импотентност е по-страшна от сексуалната, защото мигом става обществено достояние. :)
Това от личен опит ли го знаеш?
Да не си имала проблеми като малка?

И общо взето наистина трябва да си много тъпа, че да се радваш на 6-7 процента поддръжка
 
За пореден път доказваш къв тъп трол си
Screenshot_2.png
 
Моя грешка, която обаче показва, че още от преди 2 години болшинството хора не искат този кабинет. Мнооого преди черепа да почне да плаща за протестите. ;)

Днес ситуацията не е по-различна:

Колко трябва да си прост, за да пренебрегваш мнението на гласоподавателя? Ние сме тези, които им дават властта, и ние имаме правото да ги изритаме по дебелите гъзове, когато видим, че не стават.

Да се запиняш като тъпир е супер нахалство. Поканили са те да свършиш обещаната работа - изложил си се - гонят те. Правилният ход е да си тръгнеш веднага, запазвайки поне малка част от личното си достойнство. Грешният е, да останеш в историята като натирен, изпъден, наритан... Така да бъде!
 
Аз пък искам да се върнем малоко на Радев :)


Подполковник Румен Радев се дипломира през юни 2003 година с академично отличие като магистър ”Стратегически проучвания” след 44-седмично обучение във Военновъздушния колеж ”Максуел” в Алабама. Радев завършва като № 1 сред чуждестранните студенти и № 13 сред всички общо 260 обучаващи се.

Това пише в дипломата на държавния глава на България от американското военно училище, подписана от генерал-майор Бентли Рейбърн, съобщава Дарик Радио.

"Румен Радев е бъдещ стратегически лидер, воин от ХХI век, готов да печели и да въздейства на стратегическо ниво", пише още в дипломата на българския държавен глава, издадена от Военновъздушния колеж " Максуел" в САЩ.

Припомняме, че в последния изтекъл запис глас, силно наподобяващ този на премиера Бойко Борисов, определя президента Румен Радев като "прост летец".

В периода юли 2002 - юни 2003 година настоящият български президент завършва успешно във военновъздушния американски колеж десетмесечен курс по "Стратегия, доктрина и военновъздушни сили", "Въоръжена борба", "Проучвания по международна сигурност" и "Лидерство и етика", които развиват умения за критичен анализ и стратегическо мислене, става ясно от документа.

По време на учебната програма Радев е избран да ръководи тренировъчния Военновъздушен оперативен център, където също показва отлични резултати, пише още в дипломата.

По-рано през 1992 година в същото учебно заведение Румен Радев завършва ескадрилен офицерски курс. Името му е изписано в Алеята на славата на Военновъздушния колеж "Максуел".

Само припомням, че по същото време, баце е крал коли в Чехия :)
 
Аз пък искам да се върнем малоко на Радев :)


Подполковник Румен Радев се дипломира през юни 2003 година с академично отличие като магистър ”Стратегически проучвания” след 44-седмично обучение във Военновъздушния колеж ”Максуел” в Алабама. Радев завършва като № 1 сред чуждестранните студенти и № 13 сред всички общо 260 обучаващи се.

Това пише в дипломата на държавния глава на България от американското военно училище, подписана от генерал-майор Бентли Рейбърн, съобщава Дарик Радио.

"Румен Радев е бъдещ стратегически лидер, воин от ХХI век, готов да печели и да въздейства на стратегическо ниво", пише още в дипломата на българския държавен глава, издадена от Военновъздушния колеж " Максуел" в САЩ.

Припомняме, че в последния изтекъл запис глас, силно наподобяващ този на премиера Бойко Борисов, определя президента Румен Радев като "прост летец".

В периода юли 2002 - юни 2003 година настоящият български президент завършва успешно във военновъздушния американски колеж десетмесечен курс по "Стратегия, доктрина и военновъздушни сили", "Въоръжена борба", "Проучвания по международна сигурност" и "Лидерство и етика", които развиват умения за критичен анализ и стратегическо мислене, става ясно от документа.

По време на учебната програма Радев е избран да ръководи тренировъчния Военновъздушен оперативен център, където също показва отлични резултати, пише още в дипломата.

По-рано през 1992 година в същото учебно заведение Румен Радев завършва ескадрилен офицерски курс. Името му е изписано в Алеята на славата на Военновъздушния колеж "Максуел".

Само припомням, че по същото време, баце е крал коли в Чехия :)
Ох ... тоя се върна от позитано с новите опорки
 
Не е грешка
Просто си си тъп трол
Не, тъпият трол не вижда какво ми очертава с червено. ;)

Виц на деня: След като разговарял с внуците си, баце взел решение - да поиска оставката на Радев.
Държавник!
 
Казахме за Радев, сега да видим какво прави Борисов, че нандито ме подсети. Въпроса е колко ниско може да падне един човек, за да се задържи във властта и да вдигне малко рейтинг. Не че използва за пръв път внуците си, ползва ги по Великден, като се кръсти наобратно, правейки се на по християнин от папата. За финал духна свещичката, все едно е на рожден ден :) Общо взето .... въпроса е колко трябва да си тъп, че да се вързваш на подобни тъпотии... ааа ... забравих ... няма алтернатива!

DECA25.jpg
 

Горе