Ей, Тулупи, протестирате ли?

Тоя па! С колко профила ще пускаш плоските си опорки, бе тъпиро??? :) Ще ни извадят от ЕС - СМЕХ! Щото не могат и те да крадат парите от еврофондовете, та ще се прострелят в крака...
лелче, не си губи времето да ме цитираш.
толкова низшо създание си, че няма как да ти отговоря.
 
Има и много заблудени млади хора разбира се които ще бъдат използвани, употребени и изплюти, не дай си боже въведени в кървави инциденти, не е само Ганя на протеста.
При всички положения те(претендентите за властта) са готови на всичко де, мисля, че без ексцесии и то по-сериозни няма да мине.
 
няма как да ти отговоря.
Това не е отговор? Ок. :D

Тъп си, тъпироооо. Ако ще на ландшафт да се прекръстиш, същия тъпанар си.
 
А защо му е на бай ганя да връща комунистите на власт, да ни извадят от ЕС?
Спри да пишеш тука че още 1-2 поста и ще ти трябва нов тъпомер.
 
Надушиха Майчето хаха, е далеч съм от абсолютизиране на нещата, има и хора които са на ясно, че нищо не могат да променят и са дошли да се позабавляват с "предводителите" на протеста да отворят малко очите на хората.
 
мисля, че без ексцесии и то по-сериозни няма да мине.
Нали разбираш, че ако на паветата бяха французи, а не бай-ганьовци, сега щеше да е погром/пожар/вулкан. Дори в протестите сме мижитурки, а вие за размирици говорите. Румънците убиха сем. Чаушеско и продължиха прехода по правилния начин. Ние и до днес чакаме някой отвън да ни спаси и освободи.

Кръв трябва, за да се случат по-бързо и ефективно нещата. :)
 
Ейш бе, топ вирусолозите на форума от преди 2 месеца, впоследствие станали анализатори на кризата, вече са се преориентирали към политика. :hankey:
Годжи, на кого ни остави...
 
а това, че протеста не е спонтанен.
Мнението на човек от населено място чието население не може да напълни и 1/4 от ларгото разбира се е единственото меродавно ...
или червените отрепки печелят и става страшно
Стига с тая мантра, ако не е Баце комунистите мамата ще й ебат на тая държава.

Къде са днес всички защитници на “невинните” протестиращи, когато днес същите биха полицаите и вандализираха държавна собственост?
То се очакваше. В сряда се внася вот и от понеделник се започва "Дано да няма агресия итн итн".
А на беце му е мъчно за полицаите ...
 
А, ти жив ли си бе. Всички ще умрем, ко стана :D Ама то вече е друг вирус, не е толкова страшен ... Стига си седял затворен, можеш да излизаш, вече е безопасно :)

Ейш бе, топ вирусолозите на форума от преди 2 месеца, впоследствие станали анализатори на кризата, вече са се преориентирали към политика. :hankey:
Годжи, на кого ни остави...
 
Жив съм аз, ама се надявах да си се научил поне как се цитира. :D
Иначе Ибаси кризата, чуек... Всички заведения пълни, дискотеките и те, тежко понася този трус клетият българин. :( Стадният мангъритет и той продължава, ма нещо е забравил, че вождът му беше дал ултиматум да си развява коня до юни месец, пък шо тЕй стана... !?! :confused:

ПС: Отабонирам се автоматик от тази тема, че политиката е гнус нещо по дифолт, а и да не ви разводнявам седянката, че току-що виж сте станали вирусолози обратно и застрашавате на доктора белия лебец.. :hankey:
 
Нали разбираш, че ако на паветата бяха французи, а не бай-ганьовци, сега щеше да е погром/пожар/вулкан. Дори в протестите сме мижитурки, а вие за размирици говорите. Румънците убиха сем. Чаушеско и продължиха прехода по правилния начин. Ние и до днес чакаме някой отвън да ни спаси и освободи.

Кръв трябва, за да се случат по-бързо и ефективно нещата. :)
Французите обаче не трошат това което ще го плащат от собствените си джобове, палят коли, чупят витрини, ама всичко е застраховано боли ги фара, а ние си трошим как се вика в задния двор, що трошат стъклата на партииния, кой ше ги плаща мислиш.

Е ние си обичахме Тошко що да го убиваме, а и за мен цялата история с Чаушеско е варварска работа, ние не сме такива не сме варвари и идиоти и това е добре според мен, но сме си балъци и дупедавци затова сме така.
 
ДПС е чумата на прехода, отровното си влияние тая етническа партия е налагала на абсолютно всички партии през последните 30 години, може би без едно правителство на СДС през 90-те години. Факт е обаче, че Борисов се обяви за борец против ДПС, а направи точно обратното. Шиши стана най-силен през управлението на Борисов, безспорен факт.

Абсолютно съм съгласен с теб. Обаче
с демонизирането на Борисов и Гешев и идването на власт на коалиционния партньор на ДПС нещата няма да се променят автоматически. И това е проблема, много хора вярват че това ще се случи. А реално това които се очаква да стане с идването на БСП е единствено забатачване на външната политика, затруднени отношения с ЕС и съседите, прокарване на руски влияния и забатачване на поне малкото стартирали проекти в инфраструктурен план.

Поправи ме, ако греша, но ти беше от Варна, предполагам не искаш строителството на Хемус да спира, тъй като тази магистрала е голяма мечта на вече поколения варненци, поне повечето които познавам. И Борисов е единствения дръзнал да работи по нея в последните 20+ години, макар и с много бавен темп. Поне нещо се случва. Това е просто един пример какви неща ще настъпят с идването на БСП на власт.


Не ме разбирай погрешно, не съм фен на тиквата, не съм и против протестите. Просто смятам, че на този етап няма политическа готовност за истинска промяна и ще отидем към още по-лошо. Може би тези протести ще катализират създаване на нови политически проекти от по-качествени хора, които да имат време да се организират, да участват в дебати, да покажат умения и желание за справяне със статуквото, но на този етап такива няма или не са разпознати.
 
Вързал си се на най-тъпия номер на Борисов, че ако не е той, свършва всичко, щото идват БСП. Не, това не е така. Не, това не може да е така! Градим светлото бъдеще, ние сме единствените, които могат да спасят народа от класовия враг. Звучи ли ти познато? Това в момента е комунизъм, една партия е овладяла всички власи, включително 4-та и се обявява за единствената възможност. Това е комунизъм. Сигурен съм, че в Северна Корея мислят, че партията е единствената възможност, друга няма.

Относно инфраструктурните проект. Никое правителство досега не е разполагало с еврофондове, както борисов. Той нищо не е направил, просто може да го плати с чужди пари. Отделно така се краде най-добре.

Не ми пука за Хемус, ако трябва да избирам, избирам да го няма тоя боклук, ще си пътуваме както досега. Ами свинщината бул. Левски!? Най-голямата глупост, която можеше да направят тея дебили. Магистрала през целия град., а околомръсните двулентови. От където и да подходиш към гордостта на гроб във Варна, задръстване. Преди всяко кръгово задръстване. Какъв беше смисъла!?. Да оставиш всички останали пътища в окаяно състояние, и да направиш един. Да, минаваш през целия град за 10 минути, ама докато чакаш да се включиш, чакаш като диво прасе. С тея пари можеше да разширят всички околовръстни и да оправят всички второстепенни пътища в града. Имаме три големи булеварда, който пресичат целия град. Проекта е от 71-ва година, комунистите са го отхвърлили като безмислен. Дълга тема....

Това че няма алтернатива в момента, не значи, че трябва да търпим комунизъм през 21 век.

Абсолютно съм съгласен с теб. Обаче
с демонизирането на Борисов и Гешев и идването на власт на коалиционния партньор на ДПС нещата няма да се променят автоматически. И това е проблема, много хора вярват че това ще се случи. А реално това които се очаква да стане с идването на БСП е единствено забатачване на външната политика, затруднени отношения с ЕС и съседите, прокарване на руски влияния и забатачване на поне малкото стартирали проекти в инфраструктурен план.

Поправи ме, ако греша, но ти беше от Варна, предполагам не искаш строителството на Хемус да спира, тъй като тази магистрала е голяма мечта на вече поколения варненци, поне повечето които познавам. И Борисов е единствения дръзнал да работи по нея в последните 20+ години, макар и с много бавен темп. Поне нещо се случва. Това е просто един пример какви неща ще настъпят с идването на БСП на власт.


Не ме разбирай погрешно, не съм фен на тиквата, не съм и против протестите. Просто смятам, че на този етап няма политическа готовност за истинска промяна и ще отидем към още по-лошо. Може би тези протести ще катализират създаване на нови политически проекти от по-качествени хора, които да имат време да се организират, да участват в дебати, да покажат умения и желание за справяне със статуквото, но на този етап такива няма или не са разпознати.
 
И какво предлагаш?
Какво ще правим бесепето като се окопаят и почнат по същия начин като бб да действат?

Ще се надяваме пак да има кой да плати и огранизира протести?
 
Болен съм от чума, обаче ако ме излекуват от нея след това може да ме хване холера ...
Желязна логика !!!
 
Не знам защо си решил, че БСП може да спечели изборите. Как си я представяш тая работа БСП с ДПС коалиция, това ще смъртна присъда за тях и те го знаят.

И какво предлагаш?
Какво ще правим бесепето като се окопаят и почнат по същия начин като бб да действат?

Ще се надяваме пак да има кой да плати и огранизира протести?
 
Ще го повтаря и пак няма да го завърши. :)

Пичове, вие защо мислите, че тиквун се дърпа толкова да даде оставка? Щото дори на тъпата му кратуна е ясно, че повече НЯМА да управлява. Да, ще се яви на избори. Да, ще има известна преднина пред по-дясната комунистическа партия, но няма да има мнозинство, за да състави кабинет, а няма да има и с кого да се коалира, щото успя да анихилира всички дребни партии, които се раграничават от БСП. При липса на мнозинство в парламента, мандатът се връчва на следващата политическа сила, която е БСП, и която ще се коалира с ДПС, възможно и с партията на Слави, ако влезе. Тиквун отива в историята, нареден до Сам Бота и Аугусто Пиночет. И, те така те!
И това ще е добре за България?!? Хахахах...
 
Вързал си се на най-тъпия номер на Борисов, че ако не е той, свършва всичко, щото идват БСП. Не, това не е така. Не, това не може да е така! Градим светлото бъдеще, ние сме единствените, които могат да спасят народа от класовия враг. Звучи ли ти познато? Това в момента е комунизъм, една партия е овладяла всички власи, включително 4-та и се обявява за единствената възможност. Това е комунизъм. Сигурен съм, че в Северна Корея мислят, че партията е единствената възможност, друга няма.

Относно инфраструктурните проект. Никое правителство досега не е разполагало с еврофондове, както борисов. Той нищо не е направил, просто може да го плати с чужди пари. Отделно така се краде най-добре.

Не ми пука за Хемус, ако трябва да избирам, избирам да го няма тоя боклук, ще си пътуваме както досега. Ами свинщината бул. Левски!? Най-голямата глупост, която можеше да направят тея дебили. Магистрала през целия град., а околомръсните двулентови. От където и да подходиш към гордостта на гроб във Варна, задръстване. Преди всяко кръгово задръстване. Какъв беше смисъла!?. Да оставиш всички останали пътища в окаяно състояние, и да направиш един. Да, минаваш през целия град за 10 минути, ама докато чакаш да се включиш, чакаш като диво прасе. С тея пари можеше да разширят всички околовръстни и да оправят всички второстепенни пътища в града. Имаме три големи булеварда, който пресичат целия град. Проекта е от 71-ва година, комунистите са го отхвърлили като безмислен. Дълга тема....

Това че няма алтернатива в момента, не значи, че трябва да търпим комунизъм през 21 век.

Не, не се връзвам на никой, напротив, спомням си правителството на Станишев и правителството на Орешарски, които също имаха достъп до същите еврофондове до които е борисов. Обаче и двамата управляваха така, че европа спираше парите директно. Каква е гаранцията, че това пак няма да го постигнат. Тиквата явно е направил каквото трябва в европа, за да не стават такива засечки. Дали се е отчел на когото трябва, дали го виждат че е прост и го използват, а покрай това му минават някои от номерата и макар и бавно някои неща си случват, как са му гласували доверие не зная. Но факт е, че се ползва с подкрепата на лидерите на ЕС и това се отразява по някакъв положителен начин на страната.

И не на последно място не забравяйте, че всяка година страната ни внася членски внос в ЕС който не е много по-малък от получените фандове. Т.е тия Х милиарда от европа са просто пари които ние сме им платили и те ни върщат малко повече. Не са се появили от нищото пари с които тиквата да оперира.
 

Горе