Ей, Тулупи, протестирате ли?

Понеже не виждам при нови избори коя партия ще има достатъчно гласове, за да състави правителство, предлагам да не харчим пари за глупости, а да караме само на служебни/експертни правителства.
 
Понеже не виждам при нови избори коя партия ще има достатъчно гласове, за да състави правителство, предлагам да не харчим пари за глупости, а да караме само на служебни/експертни правителства.
То и аз щех нещо такова да предлагам оня ден.
През неколко месеца да ги сменяме, че да нямат време да окрадът много.
И за довиждане по един хубав бой + обезчестяване с ботилка от мастика.
Щото нема как да да не са сътвориле некой зулум м/увременно.
 
И за довиждане по един хубав бой + обезчестяване с ботилка от мастика.
Не вервам ние баш да сме обезчестителите. За да влезнат в управлението. отдавна са си дали седалището на нЕкой мераклия.

Ноке, умишлено ли написа така "бутилка" или пишеш от телефона? :)
 
Да разбирам ли, че никой не ходи на протеста? Не са го били или дърпали по паветата? Аз не мога да разбера колко души са нужни да се вдигат всеки ден пред парламента, за да може управляващите да се чатнат, че нещо не е Ок. И най накрая да предадат тази така желана баница на следващия.
 
Да разбирам ли, че никой не ходи на протеста? Не са го били или дърпали по паветата? Аз не мога да разбера колко души са нужни да се вдигат всеки ден пред парламента, за да може управляващите да се чатнат, че нещо не е Ок. И най накрая да предадат тази така желана баница на следващия.
След малко отивам и Аз. Да търся 'парите' на черепа според Гешеф
 
Да разбирам ли, че никой не ходи на протеста? Не са го били или дърпали по паветата? Аз не мога да разбера колко души са нужни да се вдигат всеки ден пред парламента, за да може управляващите да се чатнат, че нещо не е Ок. И най накрая да предадат тази така желана баница на следващия.
Ми сега още не му е дало зор на тиквоча да сменя коалиционния партньор. Когато тетката на нацията не стана президент, я даде, без никой да му я иска. Сега - Не, ще ми счупят държавата. Все едно е любимата играчка на глезено дете, а не държава. Собственик, бе!
 
И кво следва служебно правителство на Радев и власта у БСП, сменяме техните хора с наши за да може сега да гушиме па ние малко, не власта а системата на избирането им трее да се смени, а те това няма да го позволят никога.

Славчо каза некой истини, но всичко е популизъм при него, той играе с Майчето, демек индиректно с БСП и важното е да влезне в парламента.

Абе оправия няма да знаете, ходете викайте колкото искате и аз съм викал файда никва, пак са си същите.
 
Само нещо, което не прави на много хора впечатление, във връзка със записите. Гешев логика - Божков казва - Дадох милиони на Борисов и Горанов, не, не му вярвайте, лъже, защото има 18 обвинения! Божков Казва - дадох пари на протестиращите, да, дава, защото има 18 обвинения :)
 
https://bit.ly/30aGndF

Новия вожд говори по телефона за едни овце, които командва от плажа. :) А между другото журналиста е собственика на "Фрогнюз", че някой беше питал от къде да се информира.
 
Мммм, очевидно не са. Ония са по-лицемерни и по-малко нагли.

И не знам какво сте ревнали срещу Орешарски. Беше си много добро правителство, но не му се даде шанс. 1000000000000 пъти по-добро от всяко на ГРОБ.
След това изказване вече не се съмнявам, че си крайно лява. Ужас...
 
Викаш да се информираме от Нова Телевизия. Що маскира линка, а не го пусна както е? Репортажа е всичко друго, но не и безспристрастно отразяване. Само ГЕРБ може да плаща и кара протестъри с рейсове от цяла България, другите не може?

https://bit.ly/30aGndF

Новия вожд говори по телефона за едни овце, които командва от плажа. :) А между другото журналиста е собственика на "Фрогнюз", че някой беше питал от къде да се информира.
 
След това изказване вече не се съмнявам, че си крайно лява. Ужас...
Ама не се съмнявай изобщо - в момента съм. :)

Ако се появи адекватна алтернатива на мутрата, па била тя и диагонална, ще стана мигом крайно диагонална. ;)
 
Викаш да се информираме от Нова Телевизия. Що маскира линка, а не го пусна както е? Репортажа е всичко друго, но не и безспристрастно отразяване. Само ГЕРБ може да плаща и кара протестъри с рейсове от цяла България, другите не може?

Защото линка е много дълъг. Не съм казал нищо подобно, че трябва да се информираме от "Нова". Там са качени просто всички записи накуп. Това са срс-та, които дори участниците в тях не успорват за достоверност. Протести трябва да има, но необвързаните политически трябва да са наясно, че всеячески искат да ги яхнат хора като Божков. Да се смени една мутра с друга не е вариант.
 
Извинявай, ама не пускат целите записи и правят много манипулативни преразкази на казаното, което си е чиста манипулация.

Всеки участник в тая война против тулупа е добре дошъл, според мен. Както е казал Чърчил, малко преди да се споразумее със Сталин - Може да съм най-големия антикомунист на света, но с този ще се разберем, за да премахнем заедно по-голямото зло. После ще видим... Логиката на всички, които се забъркват с Божков е тази, и правилно!

Защото линка е много дълъг. Не съм казал нищо подобно, че трябва да се информираме от "Нова". Там са качени просто всички записи накуп. Това са срс-та, които дори участниците в тях не успорват за достоверност. Протести трябва да има, но необвързаните политически трябва да са наясно, че всеячески искат да ги яхнат хора като Божков. Да се смени една мутра с друга не е вариант.
 
След това изказване вече не се съмнявам, че си крайно лява. Ужас...

По принцип и за едните и за другите (ГЕРБ и БСП) мнението ми е едно и също - дано престанат да съществуват, заедно с всичките им поддръжници, ама това са само част от нещата, които ГЕРБ направиха в последно време:

- създаване на държавно ВИК дружество (срещу 1 милиард, ако не се лъжа, смятай колко пари са отишли верно за това и колко са окрадени)
- създаване на държавни бензиностанции
- заграбване на частен бизнес за милиарди левове, при което Вожда излиза пред медиите и казва, че го прави "за народа"

ти сигурен ли си кои точно са левите в случая?
 
Последно редактирано:
Извинявай, ама не пускат целите записи и правят много манипулативни преразкази на казаното, което си е чиста манипулация.

Всеки участник в тая война против тулупа е добре дошъл, според мен. Както е казал Чърчил, малко преди да се споразумее със Сталин - Може да съм най-големия антикомунист на света, но с този ще се разберем, за да премахнем заедно по-голямото зло. После ще видим... Логиката на всички, които се забъркват с Божков е тази, и правилно!

Ако беше манипулация дубайската мутра да е извадил оригинала. Слави се, че всичко записва. За другото не съм съгласен. Да не стане като 89 година? Урааа, свалихме червените комунисти, за да дойдат сините комунисти и да стане още по-зле. Народа трябва да е наясно с тези неща от задкулисието. Сега червените олигарси чакат Б.Б да падне за да си разделят "постната пица". Нека си вадят компроматите да се види ясно, че всички са мърши и обокновенните хора да са обединени срещу които и да са на власт. Обединени за по-добър живот в държавата като цяло, а не да чакат на държавна хранилка. На площада всички срещу политическата мафия. И тогава управляващите ще се замислят преди да предприемат каквото и да е било във вреда на гражданите. С Мая Манолова, (която тича като нестинарка по паветата), Божков, Трифонов, Х.Иванов ще видим само подмяна, но не и промяна. Развръзката е скоро и ще се види какво ще стане. И все пак има разлика от първите два мандата на Буда. Червен президент ще прави евентуално временно правителство, та няма да подаде този път оставка лесно.
 
Къде са днес всички защитници на “невинните” протестиращи, когато днес същите биха полицаите и вандализираха държавна собственост?

Изобщо масово протестиращите поне в София са употребили сериозни количества алкохол, съди се по снимкте около кошчетата за боклук които се разпространяват из социалните мрежи.. Това ли е будната българска младеж? Почерпени с бира лумпени и гамени хвърлящи бомби и шишета по живи хора... Жалко за хората които наистина вярват, че този протест е спонтанен и целите на всички са добри...
 
Къде са днес всички защитници на “невинните” протестиращи, когато днес същите биха полицаите и вандализираха държавна собственост?

Изобщо масово протестиращите поне в София са употребили сериозни количества алкохол, съди се по снимкте около кошчетата за боклук които се разпространяват из социалните мрежи.. Това ли е будната българска младеж? Почерпени с бира лумпени и гамени хвърлящи бомби и шишета по живи хора... Жалко за хората които наистина вярват, че този протест е спонтанен и целите на всички са добри...
Бях там, сега се прибирам, стига си говорил глупости. По времето на Орешака нямаше проблеми за тиквата да се трошат автобуси, коли, изобщо всичко, сега 5 стъкла се счупиха и тея от МВР утре ще изкарат, че целия протест сме били лумпени и олигофрени. Това им е цялата работа, милиционерска. На някои хора явно им писва от олигофрени, ама не, БОЖКОВ ще е виновен пак, БОЖКОВ ще е платил, утре чакам ГЕШЕФ с нова порция ЧАТОВЕ, защото прокуратурата явно така работи, с чатове пред медиите и записи. Ще чуем и МВР-то да се жалва и да се обяснява как видиш ли голямо нещо станало, счупиха се 5 стъкла и се хвърли кофа с боя, на шибаната сграда. Ама по времето на Орешака не беше проблем за медиите и за тулупа това. И кво правим като на хората и писне и почнат да вандалстват? Щото някои хора не издържат, метеж май им трябва на тея олигофрени, така ми се вижда, с друго не разбират явно. Червената боя им е повече от заслужена на тези. Но да си знаете, каквото и да стане оттук нататък, БОЖКОВ ще е виновен, защото по някое време хората като видят, че тоя олигофрен и тулуп не разбира от друго, ще се стигне до метеж и тея олигофрени дето бият хората ( милиционерите ) , като ги карат зад колоните, ще видят за какво става въпрос.
 
Последно редактирано:
Добре, оставяме държавата на Шиши, Доган и тулупа...

Къде са днес всички защитници на “невинните” протестиращи, когато днес същите биха полицаите и вандализираха държавна собственост?

Изобщо масово протестиращите поне в София са употребили сериозни количества алкохол, съди се по снимкте около кошчетата за боклук които се разпространяват из социалните мрежи.. Това ли е будната българска младеж? Почерпени с бира лумпени и гамени хвърлящи бомби и шишета по живи хора... Жалко за хората които наистина вярват, че този протест е спонтанен и целите на всички са добри...
 
Добре, оставяме държавата на Шиши, Доган и тулупа...

Остави го тоя, по времето на Орешака каквото и да ставаше там, беше "ВОЛЯТА НА НАРОДА", какво друго, беше " НАРОДНАТА ЛЮБОВ", но видиш ли сега -> БОЖКОВ Е ВИНОВЕН, БОЖКОВ ПЛАЩА, БОЖКОВ е платил, платени провокатори трябва да са, не е просто възможно това да е народната любов, задето тея олигофрени бият хора зад колоните.
Протеста иска оставката на тулупите, а тулупите казват оставка няма, не било на дневен ред > после се сърдят, защо можело да има размирици, ами одоволетворете желанието на протестиращите , че да не се чудите защо има размирици.

И са пуснали жени на първа линия, браво БОЙКО ти си МЪЖ, после да може да се оплакваш как са били ЖЕНИТЕ ченгета ако стане нещо. По същата схема действат терористите от Палестина -> строят си военните обекти и ги ограждат с детски градини, че Израел като ги думне, после да реват пред ООН, че Израел убивали ДЕЦА. PallyWood.

От утре очаквайте опорните точки, че протестите са платени изцяло от божков, че всички тук прибират пари, че всички са доволни от бойко, и ако някой направи нещо, то със сигурност е платен провокатор, не е възможно да и е писнало от тулупа ( всички сме щастливи ), и ще бъде осъден за измяна против републиката , по член1: който, не харесва и не одобрява управлението на тулупа, се наказва с лишаване от свобода от 10 до 20 години, а делото ще се води в специализираният съд , където Гешеф ще пуска предварително смсите ви и чат кореспонденцията ви пред медиите и ще обяснява как се бори с олигарсите и защитава народа.
 
Последно редактирано:

Горе