Ей, Тулупи, протестирате ли?

Аз не чух нищо ново в тея записи. Не видях и къде е заговора срещу държавата. Ама едно става ясно. Тая кочина си плаче за изриване из основи!
Публичното оповестяване на доказателствен материал, докато тече следствие не е ли престъпление? Гешев очевидно е тъп, ама чак толкова ли?
 
Изявлението на кака Сийка по-скоро приличаше на изявление от Пресцентъра на министерски съвет, вместо на прокуратура. Става ясно, че чл. 1 - КОЙТО РАЗКРИВА СХЕМИТЕ НА БОРИСОВ ГО ГРОЗИ ОТ 10-20 Г ЗАТВОР ,освен това е незаконно да искаш да сваляш правителството и да нехаресваш бат бойко и ще те гонят от специализираната прокуратура докрай. #osemtedjudjeta. Някакъв нескопосан опит да намалят протестите и броя им, но не разбират, че специализираната прокуратура е пълен позор, и сигурно има 5-6 процента доверие.

@nandibandi ако си СПЕЦпроКУРор не. Ще ми се да се броят обвиненията, които отпадат в съда за всеки един прокурор, и след това на базата на отхвърлени обвинения, да и пишат черни точки за скалъпени обвинения и да им се иска равносметка. Но пък най-добре целия специализиран съд да се закрива.
 

хайде още един изгоря :) Шефчето на киберсигурност бай бай
 
О, не. Тея записи са наистина криминални: https://prb.bg/upload/41261/09.07.2...xztk8VGQEoUddg49OPxqaCwV1sW1f-yKo_Ap76GKdsLzo

За не специалист е видно, че не им е чиста работата. Единия се чува само на едните колони, другия на другите, не съм специалист, но това не може да е запис от телефон с такова стерео. Всеки може да си ги пусне и да чуе. Ако това се окаже фалшификат, а аз съм убеден, че е такъв, то положението е наистина трагично.

Моля, ако има някой, който се занимава със звуци да ги погледне и да каже.
 
На мен тези протести са ми като дежавю - схемата е същата, Борисов като хвърли оставката и той ще я хвърли щото ще се стигне до кръв няма начин и предишния път се стигна, ще дойдат пак комунистите на власт в лицето на Радев, те отново ще си назначат на ключови места техни хора, след известно време хората ще си кажат абе ние протестирахме срещу мутрите, а вие пак сте същите крадливи к.....та и тралала така до края на света;)
 
На мен тези протести са ми като дежавю - схемата е същата, Борисов като хвърли оставката и той ще я хвърли щото ще се стигне до кръв няма начин и предишния път се стигна, ще дойдат пак комунистите на власт в лицето на Радев, те отново ще си назначат на ключови места техни хора, след известно време хората ще си кажат абе ние протестирахме срещу мутрите, а вие пак сте същите крадливи к.....та и тралала така до края на света;)

Аз съм окей с това. ГЕРБ мислиш ли, че не си назначават тулупи навсякъде? Като не ги сменяме с по 10 години, такива хора се самозабравят. Я да подаде една оставка, пък да се ходи на избори, ако трябва всяка година ще се ходи на избори, докато не спрат да се оливат. Няма проблем да се протестира и срещу другите. Ако не дойдат други тулупи, които да назначат техни тулупи, и да покажат далаверите на сегашните тулупи, как ще разберем за далаверите на сегашните тулупи? от Гешеф ли? момченцето на пеефски - съмнявам се.
 
Аз съм окей с това. ГЕРБ мислиш ли, че не си назначават тулупи навсякъде? Като не ги сменяме с по 10 години, такива хора се самозабравят. Я да подаде една оставка, пък да се ходи на избори, ако трябва всяка година ще се ходи на избори, докато не спрат да се оливат.
Е като сменим самозабравили с се огладнели ква е ползата, трябва генерално да се смени системата, а това без да се пролее кръв няма как да стане, тук става въпрос за сериозни мафиотски интереси и от двете страни, в момента наблюдаваме борба за територии, демек презпределение, а наивниците си мислят, че ще свалят мутрите, ха ха ха
 
Последно редактирано:
ще дойдат пак комунистите на власт в лицето на Радев,
Ако са в лицето на Радев - аз съм ЗА! В негово лице имаме най-достойния президент до момента.

И тая мантра "комунистите ще счупят държавата" е много смешна. Няма държава в момента - няма нищо за чупене. Дори прословутите магистрали са счупени вече. Оттук пътят е само нагоре, та ако ще и ИДИЛ да дойдат след токвоча.
 
Впрочем тая прокуратура, се изявява вече като някаква частна армия в държавата. Подчинени на каскета, който май не може да се смени 6 години?

Навремето Христо Иванов се опита да промени закона, когато жената на петьо еврото от #осемтеджуджета правеше протести срещу него. Герб обещаваха да му приемат промените, и накрая не ги приеха, си хвърли оставката 10 минути по-късно.
 
Не мога да проумея как може да има зрял човек, който да има и най-малка симпатия към каквото и да е докоснато от червената, крадлива ръка на комунистите.
 
Ако са в лицето на Радев - аз съм ЗА! В негово лице имаме най-достойния президент до момента.

И тая мантра "комунистите ще счупят държавата" е много смешна. Няма държава в момента - няма нищо за чупене. Дори прословутите магистрали са счупени вече. Оттук пътят е само нагоре, та ако ще и ИДИЛ да дойдат след токвоча.
Нема за чупене ама има за крадене парадоксално а?
Комунистите са го доказали, че не стават за тая работа затова, спомням си Орешака какъв гняв народен предизвика предишния път, защо си мислиш, че сега няма да е същото.
И какво му е достойното на Радев, че изпълнява чинно заповедите на партията?
 
Не мога да проумея как може да има зрял човек, който да има и най-малка симпатия към каквото и да е докоснато от червената, крадлива ръка на комунистите.
Като този ли?

0145e2731cdf2a807ec71473417d192b.jpg


Ще ми обясните ли какво трябва да уча, за да съм могъл на 21 години да стана директор на земеделието? Ама не бе, КОМУНИСТИТЕ ЩЕ СЧУПЯТ ДЪРЖАВАТА!


Владислав Горанов е роден на 30 април 1977 г. в Плевен. До осми клас живее и учи в Долни Дъбник. Завършва Математическа гимназия „Гео Милев“ в Плевен. В периода 1994 – 1999 г. завършва икономика в Стопанската академия „Димитър Апостолов Ценов“ в Свищов с магистърска степен по счетоводство и контрол, след което започва кариерата си в държавната администрация. Обучавал се е в докторска програма в УНСС[4], но не успява да защити докторат.

От 1998 до 2001 г. е специалист Извънбюджетни сметки и фондове експерт и директор на дирекция „Финансова политика“ към Министерство на земеделието, горите и аграрната реформа. През 2001 г. заема длъжността главен експерт в дирекция „Финансиране на държавни органи, програми и осигурителни фондове" към Министерството на финансите. От 2001 до 2009 г. е началник на отдел „Социални разходи“ към Министерството на финансите, Управление на публичните финанси. От месец август 2009 г. до месец април 2013 г. заема поста на заместник-министър на финансите. Народен представител в 42-то Народно събрание, което напуска по собствено желание през месец февруари 2014 година. След това Горанов е назначен за изпълнителен директор и член на управителния съвет на Общинска банка.[3]

Започва политическата си кариера от плевенската организация на ДПС и БСП.[източник? (Поискан преди 42 дни)] После се ориентира към членство в ПП ГЕРБ. От ноември 2014 г. до януари 2017 г. – Министър на финансите на Република България. След кратко отсъствие от май 2017 г. отново заема длъжността министър на финансите.[3] В качеството си на министър е също така член на Борда на гуверньорите в Европейската инвестиционна банка от 17 май 2017 г. [5]По време на първото българско председателство на Съвета на ЕС през първата половина на 2018 г. Горанов е и първият български финансов министър, който председателства Икономическия и финансов съвет (Екофин).[6]
 
@ReminD на всеки с повече от 2 грама мозък е ясно, че и едните, и другите са същите.
Само, че някои виждат спасението в БСП на власт, а тия крадат тройно по-бързо от всички останали.
 
@ReminD на всеки с повече от 2 грама мозък е ясно, че и едните, и другите са същите.
Само, че някои виждат спасението в БСП на власт, а тия крадат тройно по-бързо от всички останали.
Напротив, ти се опитваш да насложиш някаква теза, че видиш ли нямало кой друг, значи тулупа трябва да бъде. Ми и срещу онези ще се протестира бе, дай направо да назначим Бойко за вечен министър председател, щото те е страх от комунистите? И какво значи краде се тройно? Навсякъде се краде, идват едните, слагат си техни фирми, идват други, слагат си други фирми или пък притискат фирмите на предишните. Как може за такъв кратък период от време всеки нормален човек като чуе за ПРОКУРАТУРА, да се сеща единствено за мутри с маски и позорни акции и изнасяне на смс-и, чатове, и защита и слугинаж на управляващите.
 
@ReminD на всеки с повече от 2 грама мозък е ясно, че и едните, и другите са същите.
Само, че някои виждат спасението в БСП на власт, а тия крадат тройно по-бързо от всички останали.
Мммм, очевидно не са. Ония са по-лицемерни и по-малко нагли.

И не знам какво сте ревнали срещу Орешарски. Беше си много добро правителство, но не му се даде шанс. 1000000000000 пъти по-добро от всяко на ГРОБ.
 
Мммм, очевидно не са. Ония са по-лицемерни и по-малко нагли.

И не знам какво сте ревнали срещу Орешарски. Беше си много добро правителство, но не му се даде шанс. 1000000000000 пъти по-добро от всяко на ГРОБ.

Кое пък им беше доброто? Пеевски шеф на ДАНС? Моля ти се. И БСП им намаля електората, тях изобщо не ги броя вмомента за последващи избори да имат кой знае каква роля.
 
Напротив, ти се опитваш да насложиш някаква теза, че видиш ли нямало кой друг, значи тулупа трябва да бъде. Ми и срещу онези ще се протестира бе, дай направо да назначим Бойко за вечен министър председател, щото те е страх от комунистите?
Опитваш се по много елементарен начин да ме направиш привърженик на Бойко, не съм, спокойно.
 
Опитваш се по много елементарен начин да ме направиш привърженик на Бойко, не съм, спокойно.
Но му помагаш, защото това е неговата теза също, че ако не бил той, държавата щяла да се счупи. Няма да се счупи държавата, той ще се счупи.
 
Не мога да проумея как може да има зрял човек, който да има и най-малка симпатия към каквото и да е докоснато от червената, крадлива ръка на комунистите.

ами то се видя комунистите от ГЕРБ как потопиха държавата, няма как да ги търпим повече да са на власт!
 
Моля, ако има някой, който се занимава със звуци да ги погледне и да каже.
Линиите на двете разговарящи страни се записват на различни канали, за да може после при нужда да се изолират гласовете и да е ясно кой какво е казал, ако в даден момент са говорили едновременно. Това е особено полезно ако разговарящите се карат или по някаква друга причина говорят един през друг. Намалява вероятността за грешка при стенографирането на разговора.
 

Горе