Ей, Тулупи, протестирате ли?

<Линк към саята ПИКня>

Оставям тук тази словесна диария на нИдялко, за да си оправите настроението малко. Междувременно нИдялко все още се опитва да си измъкне езика от задника на Паяка, казват, че бил сериозно заседнал там.

Недейте им създава живи връзки към тоя ужасно гнусен жълт сайт.
 
Последно редактирано:
Недейте им създава живи връзки към тоя ужасно гнусен жълт сайт.

И ти си прав, но вече няма закога - Нидялко отдавна е милионер, благодарение на всичките свирки, които извъртя на властта по времето на Баце.
 
Свинята още ли е в кочината?!

Слаба ракия сте там у Софийски окръг.
Пък сега да хващам автобуса и да идвам... Някой пак ще каже нещо.
 
Свинята още ли е в кочината?!

Слаба ракия сте там у Софийски окръг.
Пък сега да хващам автобуса и да идвам... Някой пак ще каже нещо.
Няма. Идвай. Понеделник ще е още по силно. И няма да се откажат. Откажем да съм по честен. ;)
 
Аз не разбирам протестиращите какво искате точно, Радев да състави служебно правителство или долу мутрите?
Щото ако е първото мутрите няма да си отидат, дори напротив някой ще се завърнат.

Не ме разбирайте погрешно, Аз съм за искането на протеста "Мутрите Вън", но на практика ще се получи нещо друго.
Хайде тези където са прекалено млади или идват от чужбина и не знаят за какво иде реч ги разбирам, но тези които са били на протестите заради Шиши и преди това са наясно как се случват нещата и какви циркове се играят и как се яхат протести, как се взима власт и как се назначават наши хора на ключови позиции, как се подписват бързо договори за по 20 - 100 години и как се прибират едни пари и то не малки...

После пак народа изригва, оправдания кой е виновен кой може- Тиквата, той ни остави държавата в плачевно състояние, тая гад мръсна...
Е аре стига де, толко прости не сме в крайна сметака...

Сценария е един и същ геройте са същите, ако искате резултат сменете режисьора ма..а му мр..на;)
 
Аз не разбирам ...
Аз пък не разбирам защо за енти път пишеш едно и също след като на няколко пъти ги уточнихме тия въпроси - и на локално форумно ниво, и на национално-медийно.

Въртиш се в кръг от известно време и все се опитваш да върнеш темата на 1-ва страница.

И освен това ми е трудно да те взема насериозно преди да научиш що е това "и кратко" и къде се слага.
 
Стига с тая мантра. Исканията са повече от ясни - Оставка на цялото правителство и главния прокурор. Въвеждане на електронно и дистанционно гласуване. Служебно правителство е нужно, за да се избегне организирането на избори от същите тези, които искаме да свалим. После ще видим.... Вероятно ще има различни обединения с конкретни програми и на изборите ще се реши. Супер елементарно е, 2-3 неща са....


Аз не разбирам протестиращите какво искате точно, Радев да състави служебно правителство или долу мутрите?
Щото ако е първото мутрите няма да си отидат, дори напротив някой ще се завърнат.

Не ме разбирайте погрешно, Аз съм за искането на протеста "Мутрите Вън", но на практика ще се получи нещо друго.
Хайде тези където са прекалено млади или идват от чужбина и не знаят за какво иде реч ги разбирам, но тези които са били на протестите заради Шиши и преди това са наясно как се случват нещата и какви циркове се играят и как се яхат протести, как се взима власт и как се назначават наши хора на ключови позиции, как се подписват бързо договори за по 20 - 100 години и как се прибират едни пари и то не малки...

После пак народа изригва, оправдания кой е виновен кой може- Тиквата, той ни остави държавата в плачевно състояние, тая гад мръсна...
Е аре стига де, толко прости не сме в крайна сметака...

Сценария е един и същ геройте са същите, ако искате резултат сменете режисьора ма..а му мр..на;)
 
Ноки Чеша си езика не ми обръщай внимание, гледай правописа да е ок.
Въртя се в кръг защото самия протест е въртене в кръг, заблудени са повечето хора, заблудени, че от тях нещо зависи...ама това не всеки го разбира де или по-точно не иска да повярва.
 
Стига с тая мантра. Исканията са повече от ясни - Оставка на цялото правителство и главния прокурор. Въвеждане на електронно и дистанционно гласуване. Служебно правителство е нужно, за да се избегне организирането на избори от същите тези, които искаме да свалим. После ще видим.... Вероятно ще има различни обединения с конкретни програми и на изборите ще се реши. Супер елементарно е, 2-3 неща са....
Е ами самия митинг не повтаря ли една и съща мантра.
Електронно гласуване ще има на куково лято, те позволят ли го това трее да си наемат хакери да им оправят изборите, а те са по-скъпи от кебапчетата.
 
Пред 2013 имаше явни искания и очаквания на хората. Имаше лица на протестите.

Масово лицата от 2013 днес не са навън. Чудно защо ли... На тоя протест единственото искане е оставка на борисов. Да допуснем че я подаде, какво правим.


Всъщност аз в един друг форум питах, но да питам и тук. Кои са лицата на новия протест. Кои са лидерите и кои са хората с най-изявена позиция, които биха поели отговорност след падането на борисов да се явят на избори.

В момента лицата са Бабикян, протежето на Прокопиев и адвоката на Божков. Тия тримата сме ги видели. Не са едната мафия, ами са другата.. Същата работа...

Дайте новите лица.. Нито един от интервюираните на протестите от медиите не застана с името с професията сш с авторитета си.. Всеки шикалкави мафията вън и толкова... Без обяснения какво иска какъв е той и т.н. Ако си честен и искрен с явни намерения ще ги заявиш, няма да се моткаш.
 
Голям сеир ще е на изборите.
Лумпените дето скачат по площадите ще са в шог като видят между кои трябва да избират :D
 
Всичко по реда си. Аз не искам да виждам "лица на протеста" на тоя етап. Това обикновено са някакви жалки опортюнистчета.

В момента има нужда от всенароден гняв плюс подобаващо наказание за прасчовците.

Всъщност, дайте наказанието да е със солиден бонус към "подобаващо"-то.
 
Всичко по реда си. Аз не искам да виждам "лица на протеста" на тоя етап. Това обикновено са някакви жалки опортюнистчета.

В момента има нужда от всенароден гняв плюс подобаващо наказание за прасчовците.

Всъщност, дайте наказанието да е със солиден бонус към "подобаващо"-то.
И кой ще ги накаже?
Гарван гарвану око не вади .
Народа ли ще ги линчува, понеже аз друга възможност не виждам?
 
Последно редактирано:
Логиката ви е като на тея тъпите курви, дето ги шибаш анално, разбиваш й мутрата всеки ден, а тя не само, че не прави нищо, а пита за още, щото те обича, а и всички мъже са такива. Стокхолмски синдром ли е, какво е.... Тея задници са ви отвлекли бъдещето, настоящето и парите, а вие ги защитавате .... чак гнусно. Даже не могат да го правят красиво и с финес, както се прави в нормалните държави....

По протестите са хора, които знаят как може да бъде и как е в момента. Отделно, както казахме няколко пъти - управлението на Борисов е престъпление срещу интелекта!
 
Ето какво казва Идола, на който се кланяте за зверски пребитото момче, оня лумпен от протестите, дето учи право в Хага.

Въпроса е как ще коментира случилото се:

Неговият дядо комунист не е дал възможност някога ние да отидем да учим в Брюксел, в Хага, в Лондон, или където и да било. На тяхната възраст, когато имаше авария в Чернобил и се стелеше радиоактивен прах, ни караха да маршируваме на манифестации с червени връзки.

Някой погнусен!? Както казах - обида срещу интелекта....
 
Абе вие живеете с някакви илюзии, тука мафията командва, какви честни избори, какви пет лв, какви промени в гласуването, трябва да стане революция за да се промени нещо, с тия мирни протести нищо няма да стане, просто едните мутри ще се сменят с другите мутри.

Вярвам обаче, че след 50-100 години ще стигнем европейците :p(е..чак да сме джендър френдли не :D) , ако не ни попречи балканския манталитет, казвам го и в добрия смисъл на думата понеже сме по-умни в много отношения от така наречените европейци, обаче не обичаме да спазваме правила и обичаме да заобикаляме закона когато сгазим лука, така че - заслужаваме си управниците и тези и ония след тях които ще дойдат, а те най-вероятно ще са същите;).
 
Всъщност целия протест и начина на случването му е обида за интелекта. Обида за интелекта е и опорката, че ако някой не подкрепя тумбата пияни хипстъри на площада в съответния град е фен на борисов и го защитава. Обида за интелекта е изобщо избирането на радев за президент. Обида за интелекта ще е и да му се даде право на служебно правителство. Обида за интелекта е и да гласуваш за БСП- партия която за 30 години 2 пъти фалира страната и се коалира многократно със същите мутри срищу които се протестира. Обида за интелекта е липсата на възможност на хората от протеста да кажат 3-4 смислени приказки - за какво се борят и как трябварда се постигне.

Добре бе хора, махаме борисов. Ок, супер. След това кой ще дойде. Ще трябва да се направят избори, ама като няма алтернатива ще изберем същите кратуни...

И точно понеже няма лица, тези които в момента скачат ще гласуват за БСП, за да не е демонизирания бойко. Нямам против да се скача, хубаво е, ама трябва да има човек с амбиции. В момента такъв е само радев. А той е по-нискокачествен и от Борисов...

Вместо да се ходи по площадите и да се пие бера и да се крякат цинизми по адрес на управляващите, тези които смятат че нещо трябва да се промени трябва да насочат енергията си към създаване/участие или подкрепа на политически проекти, които смятат, че изповядват техните политики. В този си вид протеста е безполезна загуба на време. Уж интелигентните протестират а пък не го осъзнават...
 
Радев по-нискокачествен от Борисов!? Е човек, ти преби тъпомера, то верно не останаха здрави в тоя форум.... Генерал, истински при това, с езици, специализации в щатите, знаеш ли изобщо как се става генерал и пилот на изтребител? Официално те обявявам за луд.... пък може и други да са ти мотивите, де да знам. Радев бил по-зле от Борисов.... леле, леле .... Както стана ясно, тоя и Винету не е чел, гледал е само филма....

Страхотни глупости пишеш и си личи колко си подплатен и мотивиран. Колкото и да викате герберастите на черното бяло, балъците свършиха.

Всъщност целия протест и начина на случването му е обида за интелекта. Обида за интелекта е и опорката, че ако някой не подкрепя тумбата пияни хипстъри на площада в съответния град е фен на борисов и го защитава. Обида за интелекта е изобщо избирането на радев за президент. Обида за интелекта ще е и да му се даде право на служебно правителство. Обида за интелекта е и да гласуваш за БСП- партия която за 30 години 2 пъти фалира страната и се коалира многократно със същите мутри срищу които се протестира. Обида за интелекта е липсата на възможност на хората от протеста да кажат 3-4 смислени приказки - за какво се борят и как трябварда се постигне.

Добре бе хора, махаме борисов. Ок, супер. След това кой ще дойде. Ще трябва да се направят избори, ама като няма алтернатива ще изберем същите кратуни...

И точно понеже няма лица, тези които в момента скачат ще гласуват за БСП, за да не е демонизирания бойко. Нямам против да се скача, хубаво е, ама трябва да има човек с амбиции. В момента такъв е само радев. А той е по-нискокачествен и от Борисов...

Вместо да се ходи по площадите и да се пие бера и да се крякат цинизми по адрес на управляващите, тези които смятат че нещо трябва да се промени трябва да насочат енергията си към създаване/участие или подкрепа на политически проекти, които смятат, че изповядват техните политики. В този си вид протеста е безполезна загуба на време. Уж интелигентните протестират а пък не го осъзнават...
 
Е па те и по новините го казаха;) може да е добър като пилот, но в политиката е на първото стъпало, човек не може да става за всичко и това е нормално.

Първо не е независим, насажда омраза и не на последно място незаконно прониква с дронове;) на някой места, като демонстрира по този начин, че на президента всичко е позволено...
 

Горе