Ей, Тулупи, протестирате ли?

Ще бутнете комунягите ако ви организират протест, инак ко прайм :D :D :D
 

Браво. Сега остава и нещо от ПИК да ни споделиш.
 
Смело събаряйте тиквата! След него ще дойде някой свестен патриот като Костя Копейкин и ще оправи държавата. :D
 
Май се издаде къде са ти зависимостите. Роднини в адмистрацията, на които евентуално ще им изстине мястото. Това ли е?

Разсмя ме! Това вашето ми прилича на някаква мания. Който не е против "ГЕРБ" има някакви зависимости така ли? Няколко пъти написах, че народа трябва да е единен срещу статуквото! Имам приятели в общински съвет от няколко партии, но тях ги познавам още преди да сме знаели какво е политика и са си поели по своя път. Роднини в администрацията нямам. Помагал съм за организацията на протести, даже и на този, на който ни напръскаха със спрей пред президенството и се обгазиха. Ех, този неконтролируем от властта вятър... Но няма как да се подведа от пчеличката Мая, кака ти Курни, Бабикян (проводника на фалшиви новини), Х.Иванов и други червени и сини комунисти. С тази измет на протест няма да ида. Ти сам си казвал, че си изгорял с пари от пиар на партия. От "ГЕРБ" ли?
 
Догодина са редовните избори, тъй че който иска да идва на власт по демократичен начин би изчакал дотогава. Но целта сега е да се спаси задникът на един крадец и поръчител на убийства. Не виждам какво ми пишете за ПИК. Така или иначе всички медии в България са в някаква политическа зависимост. По тази логика не трябва да се пускат никакви линкове. Всъщност, да се говори за логика в тази тема е малко неуместно, особено след сензационното разкритие преди няколко страници, че гласуването за вота на недоверие било нелегитимно...
 
Изобщо не съм съгласна. Хората, с които общувам нямат никаква връзка с която и да е община. Изобщо общинската администрация, включително в София не може да бъде представителна извадка за настроенията на хората. В процентно отношение тези извън властта сме много повече и сме предимно недоволни от това управление. Въпросът е кой как изразява недоволствието си - директно в очите на властта или мрънкайки в кръчмата.

Ние сме зле, защото сме нацията на сеирджиите. Двама се мъчат да правят нещо, останалите люпят семки, гледат и подвикват "не така, бе глупак - по-налЕво".

Не знам с кой хора общуваш, но е показателно най-вече в последните години, че държавната, областната и общинската администрация са раздути. По-твърд електорат са те дори от братята роми, защото гласуват за да пазят работното си място. Над 500 к със семействата си. И ходят под строй на избори. За другото си права... И аз съм против властта, но как не ви вдяват главите, че освен мафията в момента няма друга легитимна алтернатива? Как си го представяш като падне ББ в момента? Идва белия рицар и всичко е точно ли?
 
Не е ГЕРБ, точно БСП е, от целия форума аз имам най-много причини да ги мразя тея лъжливи копелета, хиляди причини.... Бъди сигурен, че знам много добре какъв боклук се крие там. По същата линия знам какъв е боклука и в ГРОБ, а там е по-миризлив и повече.... Онея имат някакви принципи, при гроб няма принципи братче, всичко е далавера и наши хора. Мразя си ги безплатно от много време и едните и другите.


Разсмя ме! Това вашето ми прилича на някаква мания. Който не е против "ГЕРБ" има някакви зависимости така ли? Няколко пъти написах, че народа трябва да е единен срещу статуквото! Имам приятели в общински съвет от няколко партии, но тях ги познавам още преди да сме знаели какво е политика и са си поели по своя път. Роднини в администрацията нямам. Помагал съм за организацията на протести, даже и на този, на който ни напръскаха със спрей пред президенството и се обгазиха. Ех, този неконтролируем от властта вятър... Но няма как да се подведа от пчеличката Мая, кака ти Курни, Бабикян (проводника на фалшиви новини), Х.Иванов и други червени и сини комунисти. С тази измет на протест няма да ида. Ти сам си казвал, че си изгорял с пари от пиар на партия. От "ГЕРБ" ли?
 
30 милиарда докара Бойко, сигурно за тях точат зъби организаторите на протеста?

само тествам времето за реакция на лумпените
 
Тея пари изобщо няма да стигнат до България, информирай се малко вече. Дават се под условия, които ние никога няма да изпълним. Малко заеми и това е.... Нали разбра че от тея 30 милиарда 23 са заеми?

30 милиарда докара Бойко, сигурно за тях точат зъби организаторите на протеста?

само тествам времето за реакция на лумпените
 
 
Голем! Е така се прави политическо харакири.

За хората с къса памет и не-следящите управленческия "възход" на чекмеджендъра:
п.с. Като се абстрахираме от автора, когото лично не харесвам, добро напомняне за ранното, а и цялостното творчество на "месията", без който сме загубени.

 
Седесарите, по-скоро антикомунистите се разделиха на две: тези, които мразят ГЕРБ и тези, които ги подкрепят. А самата синя идея умря. За какво да скачам, като пак ще ме яхне някоя политическа уж дясна партия и ще ме клати яко после? Един път вече съм ги скачал, стига толкова.
 
Да кандидат ездачи колкото искаш, Майямито както и викат вече бръмчеше с метлата здраво, ама нещо много много не и се връзват...
Абе за чак толкова склеротични ли ни имат, не сме забравили предишните митинги, но аз ги разбирам така са ги учили на стратегии на влияние върху масите и че тълпата е с овчи мозък, ама масите вече не са толкова прости:)
 
Страшна концепция имате - да търпим, щото ще ни яхнат другите, па на нас ни е кеф баш тоя чобанин да си ни яха. Значи другите да мълчат?
Е, на нас пък не ни е кеф тоя неграмотен олигофрен, и който и да е да ни яха. Ще ни яхат всякакви дебили, докато разсъждаваме така.
 
Ами съберете се умни хора и направете партия, аз не виждам кой ще ги замести и онези са като тези даже и по-зле щото крадат и после обвиняват другия, че е крал та затова било такова положението, абе пълни кретени яли сме им попарата и на тях.
Какво имаме на хоризонта Славчо ли?
Той до вчера щъкаше между мутрите и те му дадоха пара та се оправи някога когато го бяха изритали отвсякъде...
 
и онези са като тези даже и по-зле щото крадат и после обвиняват другия, че е крал та затова било такова положението,
Аааа, недей - това е запазена марка на чекмеджендъра. Ние много обичаме да говорим на ангро, затова и премиерът ни така ни говори. Истината е, че единственият, който, поемайки управлението каза "летвата е твърде високо", след което я свали беше царят, поемайки властта от Костов. И него го мразим, но той, въпреки безобразията с приватизацията, създаде икономика, стимулирайки частната инциатива.
След него царя и станишко не правиха нищо особено - нито пречеха, нито помагаха. Виж тоя главун започчна с убийство на дребния бизнес. Казвам го от опит, защото съм в редиците на хилядите малки фирми, преустановили дейност заради управлението на мазната свиня. Така че, грешите - не са по-лоши социалистите от тоя мазен продажен комунист-мафиот.
 
Те винаги взаимно се обвиняват, но БСП задължително за нищо не са виновни и никога никой не махат, баце е друг недей така той уволнява.
Това с чекмеджетата са тъпотии не знам как се връзвате, но да не дъвчем всичко наново.

За останалото темата е дълга и широка, аз съм фалирал поне 20 пъти явно толкова ми е бил акъла в главата та не съм се приспособил към обстановката, не обвинявам никого за това.
 
Последно редактирано:
Спомням си бяха ми откраднали една кола на времето и баща ми наивно беше отишъл за съдействие при Софиянски по това време, а той му казал - "абе ти за ти за една кола ли си" и после дъщеря му стана снаха на Черепа, та всички които ги избираме са такива мърши, не виждам алтернатива и не виждам от къде ще се появи, щото тук не трее само образование, а и да си играч иначе ще те опукат.
Сплели са се като свински черва, власт и мафия...и то не само баце, а и другите къдет се правят на социални.
 

Горе