Ей, Тулупи, протестирате ли?

Спомням си бяха ми откраднали една кола на времето и баща ми наивно беше отишъл за съдействие при Софиянски по това време, а той му казал - "абе ти за ти за една кола ли си" и после дъщеря му стана снаха на Черепа, та всички които ги избираме са такива мърши, не виждам алтернатива и не виждам от къде ще се появи, щото тук не трее само образование, а и да си играч иначе ще те опукат.
Сплели са се като свински черва, власт и мафия...и то не само баце, а и другите къдет се правят на социални.
Тцъ - това не е теза, а оправдание за бездушие. Не може да позволим на един полуграмотен галош да се гаври с достойнството на родителите ни, мани ни нас. Не можем да си позволим да оставим тва недоразумение да ни представлява пред света. Ако ще ИДИЛ след него, но не и той!
 
Ся ще кажете, че и тва е монтаж, нали? :)

110080867_10217887936573754_869839344354233629_o.jpg
 
Абе ако дойдат талибаните ше търсиш баце ама нема:)
Да не се налага да стигаме до там. :)
Докато сме европейци, дайте да изритаме дерибея и да си вземем държавата.
 
Да не се налага да стигаме до там. :)
Докато сме европейци, дайте да изритаме дерибея и да си вземем държавата.
Именно.
Народът иска кръв и зрелища.

И сланина.
 
Именно.
Народът иска кръв и зрелища.

И сланина.

Обаче на перформънси го докарваме. Глей таа възстановка. Креативна нация, ама прекалено търпелива...


110145544_3106770296057988_3631487864658795416_n.jpg
 
Ей тва е най-голямата глупост който може да направи Борисов...

да смениш Горанов с Ананиев.. този не става за финансов министър.. ужс
 
Бай Киро-деменцията не става за нищо, така или иначе, но беше ясно, че малкото рекетьорче ще изпълнява функцията на някакъв бушон и ще си ходи. За жалост на чекмеджендъра, инсталацията му вече се е запалила и тия смешни рокади няма да го спасят. Проблемът е в главното табло, а не в ютията. ОСТАВКА!!!
 
да смениш Горанов с Ананиев.. този не става за финансов министър.. ужс
Виж му биографията... какво не му харесвате. Финансист е от времето на Костов, от тогава не излизал министерски съвет. Потърсете за роднинска връзка с един дето го махнаха днес за добра картина.
 
какво не му харесвате.
Ма кой е казал, че не го харесваме? Та той е много по-смешен от мистър Бийн. Аз една вечер му слушах пресконференция и признавам, че така не се бях смяла отдавна. Чичо Митко (Димитър Пенев) не може да натвори толкова глупости в едно изречение.

Апропо: бюджетът сега колко пъти на ден ще се променя? :)
 
Тея промени са изпитание за сетивата. Новия вътрешен е този дето получаваше заповеди лично от Доган, кого да пуска и кого не при Росенец. Новия финасов е чичо на стария, а на туризма секретарката на Далавери... Бах маааму :)
 
Повелителят на тулупите от Банкя, с временна месторабота на бул. "Дондуков", можеш да го уплашиш само с 3 страшни неща: детектор на лъжата, тест за интелигентност и дебела книга за четене. Приложени поотделно, ще го депресират. Приложени последователно, направо го трупират.

Дебелата книга - от мен. Приготвил съм няколко.
 
Вие виждате ремонтиран кабинет.
Аз виждам подпорна стена на свлачище.
Драго Симеонов.

Тоя тулуп ежедневно обижда интелекта на нормалния човек.
Дъртата "Мадам" сменя местата на няколко от куртизанките си и обявява, че бардакът вече е пансион за девици. Бах мааа му!
 
Според вас как ще се нареди следващият парламент при избори?

Според мен ще бъде така (подредени по най-много депутати)

1. ГЕРБ
2. БСП
3. ДПС
4. Слави Трифонов
5. ДБ
6. Патриоти евентуално?

Оттам нататък, стават пак същите свинщини :)
 
Според вас как ще се нареди следващият парламент при избори?

Според мен ще бъде така (подредени по най-много депутати)

1. ГЕРБ
2. БСП
3. ДПС
4. Слави Трифонов
5. ДБ
6. Патриоти евентуално?

Оттам нататък, стават пак същите свинщини :)

Герб
Слави
БСП
 
@nandibandi
Абе имам чувството, че си тайно влюбена в Бойко, ама той нещо не иска да ти отвърне със същото...
Я кажи сега, нещо си незадоволена ли или Бойко не те ще?
 
Докато не се направи онлайн гласуване нищо няма да се промени. Не разбрахте ли, че не е важно кой гласува, а кой брои бюлетините...
 
Докато не се направи онлайн гласуване нищо няма да се промени. Не разбрахте ли, че не е важно кой гласува, а кой брои бюлетините...

Те не могат два сайта да овардят, ще правят онлайн гласуване... От тия няма как да се очаква да произведат нещо работещо.
Там злоупотребата може да я направи един с достъп до системата, а когато са пръснати нещата координацията става по-трудна.

Ако нямаше никакво значение кой гласува, нямаше да нариват милиони за купуване на десетки хиляди гласове, а щяха да платят на 100 от "броячите". Според мен просто е важно да има активност. Вече какви са вариантите за избиране е отделен въпрос.
 
Рано или късно електронното гласуване ще е факт, няма как при тези развити технологии да си държим парите на карти, а да гласуваме с листчета които да бъдат броени на ръка, въпрос на време е.

Политиците обаче са далеч от технологиите и ги е страх, че ще загубят контрол, особено наще както са си свикнали с добрите стари кебапчета и по 20 до 50 лв на калпак...ще бавят до колкото могат.
 

Горе