Ей, Тулупи, протестирате ли?

Това са тролове, не ги ли виждаш, че само повтарят едно и също, каквото там са им спуснали.


Толкова ли сте прости, че не можете да пуснете един рисърч в Гугъл кой точно е Б.Б :)
 
Нека и аз да изкажа мнение, защото следя обстановката от години и протестите ми се виждат безсмислени и ще обясня с няколко въпроса защо.

Вариант 1: Борисов подава оставка, идват избори, отново избираме между ББ, БСП, ДПС, Да България, Цветанов и вече новия на сцената - Слави. Какво се случва? ББ, БСП и Да, България/ЦвЦв се коалират и избутват Слави в ъгъла.

Вариант 2: Борисов не подава оставка и се случва сценария от Вариант 1, но догодина.

Държавния апарат е много добре смазана машина, която позволява на партиите, които управляват през целия преход да се самоизбират чрез купен, корпоративен и фалшифициран вот. Въпросните партии колкото и да се мразят и хулят - гарантирано ще се обединят след изборите, за да притиснат Слави и да не му дават възможност за каквито и да е промени. Той ще си внася всякакви промени, а те ще ги отхвърлят или ще ги протакват във времето, ще ги заглушават медийно и тн.

Има само един единствен вариант за промяна и той е масата да излезе и да гласува. При сегашната конфигурация - най-добре е за Слави и да се надяват наистина на промяна. Ако спечели и има над 51% депутати, ще може наистина да прави промени, в противен случай не виждам как ще се получат нещата. И това е, ако приемем, че е момина сълза. :)

Иначе на протестите ги гледам - протестирали, за да свалят Бойко, за да изринели #хунтата, за ново начало... слушам ги тия глупости и наистина не мога да разбера толкова ли са наивни хората или са глупави... не знам.
Никой не изкоментира моята теза. Защо така?
 
Никой не коментира, защото варианти, при които Баце не е главно действащо лице, не се коментират от троловете. Няма алтернатива, нали знаеш, ще счупят държавата...

Към Слави подхода е също много долен, Радев се демонизира и пришива към злите комунисти, а Слави се игнорира тотално. Въпреки големия процент, който му дават социолозите.

Честно казано, аз го предпочитам за балансьор, пред далавери и каракачантичката....


Никой не изкоментира моята теза. Защо така?
 
Аз споменах в темата, че Слави се въртеше около мутрите, дори самия той се държи като такъв, мисля, че един от тях му помогна да изплува по времето на хъшове което предполага, обвързаност пак с тези кръгове, но в БГ знаем , че искаш ли да вървиш нагоре не става по друг начин трее да имаш контактите с определени хора.

Модела му на поведение е малко тираничен, в смисъл малко като Борисов той коли и беси.
Върти се около Маямито което не е много ок.
Но да предположим, че намеренията му са искрени, има друг проблем страх го е от властта понеже няма понятие от политика и затова толкова време се върти като обрана мома.

Имаше и много проблеми със здравето да кажем, че заради това се е двоумил.

Ще бута сценаристите напред най-вероятно, представям си Кулеков министър на просветата, а Ванката на транспорта примерно:)(да той не е сценарист но ми е интересно)

Чул съм , че шмърка и бело(не знам колко е вярно), но в днешно време всеки се друса с нещо стрес няма как.
Айде да зарежем всичките му недостатъци, никой не е светец.

Аз съм за точките от референдума, но те едва ли ще минат в парламента, защото Славчо ще вземе гласове но не достатъчно.
И ДА, да гласуваме масово е начина да ги накажем, като е гарга да е рошава.
Славчо премиер!
 
Не знам защо изобщо броите учиндолския в полииката. Едва ли разумен човек бе гласувал за него. Ака влезе в парламента ще е еднократно изключение. Нито ема хората, нето капацитета за каквато и да е политическа дейност.

@биаро, значи борисов и гешев може да се демонизират, но марионетката радев - не? Така ли? Радев може и да не е член на БСП но се държи като типично комунде... Не знам изобщо къде го намесвате. Освен незадоволените бабки във фейсбук много малко хора му симпатизират в реалния свят.
 
Мандигранди зае обичайната тактика да застане на страната на непопулярната позиция абудалите вече 30 страници и се връзват...
 
Ще ти издам нещо, което много хора не знаят. Слави няма да бута сценаристите напред. Слави ще бута момчетата от кастинга за политици, който направи преди няколко години. Млади много образовани на запад хора. Областния координатор на партията му за Варна е Кирил Симеонов. Вероятно сценаристите ще седят в сянка, като някакъв тинк танк, младежите като този напред....

Кирил Симеонов е икономист, завършил с отличие икономика в университета Уеслиън в Охайо (САЩ) и магистратура в един от най-престижните икономически университети в Европа - Университет Бокони в Милано.



Аз споменах в темата, че Слави се въртеше около мутрите, дори самия той се държи като такъв, мисля, че един от тях му помогна да изплува по времето на хъшове което предполага, обвързаност пак с тези кръгове, но в БГ знаем , че искаш ли да вървиш нагоре не става по друг начин трее да имаш контактите с определени хора.

Модела му на поведение е малко тираничен, в смисъл малко като Борисов той коли и беси.
Върти се около Маямито което не е много ок.
Но да предположим, че намеренията му са искрени, има друг проблем страх го е от властта понеже няма понятие от политика и затова толкова време се върти като обрана мома.

Имаше и много проблеми със здравето да кажем, че заради това се е двоумил.

Ще бута сценаристите напред най-вероятно, представям си Кулеков министър на просветата, а Ванката на транспорта примерно:)(да той не е сценарист но ми е интересно)

Чул съм , че шмърка и бело(не знам колко е вярно), но в днешно време всеки се друса с нещо стрес няма как.
Айде да зарежем всичките му недостатъци, никой не е светец.

Аз съм за точките от референдума, но те едва ли ще минат в парламента, защото Славчо ще вземе гласове но не достатъчно.
И ДА, да гласуваме масово е начина да ги накажем, като е гарга да е рошава.
Славчо премиер!
 
Не знам защо изобщо броите учиндолския в полииката. Едва ли разумен човек бе гласувал за него. Ака влезе в парламента ще е еднократно изключение. Нито ема хората, нето капацитета за каквато и да е политическа дейност.

@биаро, значи борисов и гешев може да се демонизират, но марионетката радев - не? Така ли? Радев може и да не е член на БСП но се държи като типично комунде... Не знам изобщо къде го намесвате. Освен незадоволените бабки във фейсбук много малко хора му симпатизират в реалния свят.
Радев се държи като военен. Ако с това се асоциират комунистите - така да е. Не виждам негативното.

Трифонов - не се сещам за нищо, в което да изглежда добър. Нито е особено интелигентен, нито има маниери, нито някакви специални таланти, на практика - нищо. Освен може би упоритостта и амбицията да успява в области, в които очевидно НЕ е добър.

Обаче може би това й трябва на България на този етап - един вид политическа почивка, пауза, и рестарт. Докато се поизчисти пейзажа от политическия боклук, трупан с десетилетия.
 
Можеш ли да се обосновеш, защо марионетка? Кой му дърпа конците и можеш ли да приведеш доказателства, индиректни, субективни, каквито и да е?

Незадоволените лели и бабки, знаем на кого се възхищават.... :)


@биаро, значи борисов и гешев може да се демонизират, но марионетката радев - не? Така ли? Радев може и да не е член на БСП но се държи като типично комунде... Не знам изобщо къде го намесвате. Освен незадоволените бабки във фейсбук много малко хора му симпатизират в реалния свят.
 
Слави ще бута момчетата от кастинга за политици, който направи преди няколко години. Млади много образовани на запад хора.

И ще стане като със Сергей Станишев, дето първата му работа в живота е министър председател :)
 
Пригответе си по 80 стотинки ако искате да гледате славиту от септември
 
Можеш ли да се обосновеш, защо марионетка? Кой му дърпа конците и можеш ли да приведеш доказателства, индиректни, субективни, каквито и да е?

Незадоволените лели и бабки, знаем на кого се възхищават.... :)
Радев се държи като мъж под чехъл. И е много вероятно да е така - да се опитва да се докаже пред жена си, след като не успя да я уреди на държавна служба :)

Пък и не забравяйте, че не му мина номера с изтребителите и не успя да си вземе комисиона... Това го накара да тръгне по тоя път ...
 
nandibandi
Хайде направи си партия и иди на избори.
Аз лично ще те подкрепя
Ах, при такава покана, как да откажа. Не планирах, но след като имам вече "твърд" електорат, ще взема да се включа в надпреварата.
 
Радев се държи като мъж под чехъл. И е много вероятно да е така - да се опитва да се докаже пред жена си, след като не успя да я уреди на държавна служба :)
Ухааааааааааааа - смееееееееех. Говориш за рошко-шивачката на гоблени, нали? Радев ви вади очите, щото е принципен, независим и толкова интелегентен, че винету изглежда като спора на плесен пред него.

МУТРИ ВЪН!!!
 
По-големи глупости не можа ли да измислиш!? Ебати доводите.....

Радев се държи като мъж под чехъл. И е много вероятно да е така - да се опитва да се докаже пред жена си, след като не успя да я уреди на държавна служба :)

Пък и не забравяйте, че не му мина номера с изтребителите и не успя да си вземе комисиона... Това го накара да тръгне по тоя път ...
 
На мен не ми се налага да измислям нищо. Тиквун дава материал ежедневно, да не кажа ежечасно. Материал за хейт по гробарите дал господ, до един достоверни и доказани.


Ами не съм достатъчно проЗ да ги измисля,
Но ти оставям това на теб - може да успееш :)
 
@biaaro Няма смисъл да измисляш нищо - достатъчно е само да повтаряш като папагал... То за това не се изисква акъл :)
 

Горе