Ей, Тулупи, протестирате ли?

Аха, а как назначихме брата на на вътрешния министър за личен шофьор на мъжа на тая - пепи еврото?
Много скапан длъжност сте му дали:)
Имате си методи, замислено е добре, тук печелите оскар, но с тоя контрапротест просто...
 
Мисля, че Баце поръча на господ и дъжд за да разкара палатките:)
И господ е с баце ей;)

Аре Лека, че утре пак трее рано по звената, неделя е , ама няма начин.
 
Слави щял да коалиция с БСП :D :D :D :D :D
Гледай само, те и патриотите щяха да са независими, да не стават министри.
Абе и аз дългия преди го мислех за искрен, но парата е преди всичко.
Може и да греша, затова казах, че е възможно да го подкрепа на избори, да пробваме да видим може учиндолския чалгар както му викат да ни е на късмет:)
 
Ами Дългия от много години бие в левия сектор на партиите. Най-вече залита към маяма. Достатъчно пъти се е обявил срещу ГЕРБ, че едните и другите да не търсят коалиция.

Ще е интересно, ако наистина събере толкова много гласове, най-вероятно ще се коалира с БСП, което може и да стигне за мнозинство и без ДПС, които пак да са част от коалицията, но в сянка. Но все пак най-вероятно ще има нова тройна коалиция.

Трифонов е отявлен популист, по този начин взима част от гласовете на ГЕРБ, които също имат популистки клон.

Като цяло според мен Трифонов няма достатно хора по места с които да проведе качествена кампания и това ще доведе по-лоши резултати от обявените.

Имам едно съмнение, че ще направи коалиция с маяма и така ще се яви на тези избори през март, докато опипа почвата как точно се участва на избори, тъй като тя има богат опит в това. Освен това, тя не е сигурна, че ще мине 4-те процента, та сигурно ще се радва да сподели опита си за известен брой места в НС.
 
Аз имам един малък въпрос, като не твърдя че съм супер запознат. Та Биаро казва, че протестът не е финансиран. Аз също твърдя, че не целия протест е платен, защото познавам хора които ходят почти всеки ден. И със сигурност тези хора не са платени. Мисълта ми е следната- преди няколко дни имаше палатки на кръстовище в София. В последствие бяха премахнати от полицията. Направи ми впечатление, че палатките са доста нови, бусовете също. Въпросът ми е следният- тези платени ли са или не?

Също така @biaaro , @nandibandi подкрепяте ли този метод на протест? Блокиране на пътища и крастовища?
 
Ако протестиращите искат да се чуе гласа им, то единствения начин е с неподчинение, блокиране на възлови кръстовища и магистрали, бунтове, безредици. С тези мирни и интелигентни протести няма как да се получи. Баце е дърт и обръгнал... няма да пусне кокъла лесно. Няма значение дали са правилни или грешни грубите действия, защото само така може да се получи.
Поне според мен.
 
Разбира се, че има хора, които дават пари. Богатия с парите, беният с трудът... Тоя цитат помниш ли го? Всеки помага с каквото може.

Подкрепям всяка форма на протест, включително коктейли молотов и павета.



Аз имам един малък въпрос, като не твърдя че съм супер запознат. Та Биаро казва, че протестът не е финансиран. Аз също твърдя, че не целия протест е платен, защото познавам хора които ходят почти всеки ден. И със сигурност тези хора не са платени. Мисълта ми е следната- преди няколко дни имаше палатки на кръстовище в София. В последствие бяха премахнати от полицията. Направи ми впечатление, че палатките са доста нови, бусовете също. Въпросът ми е следният- тези платени ли са или не?

Също така @biaaro , @nandibandi подкрепяте ли този метод на протест? Блокиране на пътища и крастовища?
 
Ама като излязаха социологиите, как местите фокуса бързо.


Ами Дългия от много години бие в левия сектор на партиите. Най-вече залита към маяма. Достатъчно пъти се е обявил срещу ГЕРБ, че едните и другите да не търсят коалиция.

Ще е интересно, ако наистина събере толкова много гласове, най-вероятно ще се коалира с БСП, което може и да стигне за мнозинство и без ДПС, които пак да са част от коалицията, но в сянка. Но все пак най-вероятно ще има нова тройна коалиция.

Трифонов е отявлен популист, по този начин взима част от гласовете на ГЕРБ, които също имат популистки клон.

Като цяло според мен Трифонов няма достатно хора по места с които да проведе качествена кампания и това ще доведе по-лоши резултати от обявените.

Имам едно съмнение, че ще направи коалиция с маяма и така ще се яви на тези избори през март, докато опипа почвата как точно се участва на избори, тъй като тя има богат опит в това. Освен това, тя не е сигурна, че ще мине 4-те процента, та сигурно ще се радва да сподели опита си за известен брой места в НС.
 
Последно редактирано:
Ако протестиращите искат да се чуе гласа им, то единствения начин е с неподчинение, блокиране на възлови кръстовища и магистрали, бунтове, безредици. С тези мирни и интелигентни протести няма как да се получи. Баце е дърт и обръгнал... няма да пусне кокъла лесно. Няма значение дали са правилни или грешни грубите действия, защото само така може да се получи.
Поне според мен.
Този начин на протест винаги е давал обратен резултат - за справка последните 10 години ...
 
За последните 10 години само силови протести са сваляли правителства.

Бойко 1 падна изключително леко. Практически имаше 2-3 протеста и той каза подавам оставка.

Олигархски го сваляхме над година по всякакви начини, но освен 2-3вечери с малко ексцесии, ала беия автобус, нищо насилствено не се е случвало. Ако не бяха го натиснали отвън, тъпакът щеше да си изкара мандата и да загроби държавата. Мишокът и до ден днешен се е покрил. Явно не се гордее от управлението си...
 
За последните 10 години само силови протести са сваляли правителства.
Интересно тогава как има борисов 1, борисов 2, борисов 3 ... Явно не сте толкова умни, за колкото се мислите
 
Интересно тогава как има борисов 1, борисов 2, борисов 3 ... Явно не сте толкова умни, за колкото се мислите
Опитваш се да ми кажеш, че не съм толкова умен или направо че съм си прост?
Аз само си изказвам мнението и дискутирам, не те ангажирам с позицията ми и не държа да си съгласен, но не обичам да ме нападат за дето си казвам какво мисля.
Пак казвам - масовост, безредици и силови мерки ще свалят баце. За справка си отворете статии от свалянето на борисов 1,2,3 и ще видите, че така става :)
 
Тези са политически неграмотни, не им обръщай внимание. Повтарят каквото им спуснат от горе, без да мислят.... Понякога доста смешно се получава....


Опитваш се да ми кажеш, че не съм толкова умен или направо че съм си прост?
Аз само си изказвам мнението и дискутирам, не те ангажирам с позицията ми и не държа да си съгласен, но не обичам да ме нападат за дето си казвам какво мисля.
Пак казвам - масовост, безредици и силови мерки ще свалят баце. За справка си отворете статии от свалянето на борисов 1,2,3 и ще видите, че така става :)
 
Тези са политически неграмотни, не им обръщай внимание. Повтарят каквото им спуснат от горе, без да мислят.... Понякога доста смешно се получава....
То по пътя на логиката “едно бебе докато не ревне - не го хранят”, пак става ясно че трябва да се изнерви мача максимално, за да има ефект.
 
Тези са политически неграмотни, не им обръщай внимание. Повтарят каквото им спуснат от горе, без да мислят.... Понякога доста смешно се получава....
Хахахах, все ти си най-умния и най-красивия
Да не забравяме, че си и последна инстанция по всички възможни теми

Понеже твоите работодатели са те научили да повтаряш по цял ден едни и същи фрази не значи, че всички сме папагали
Това, че ти си прост не значи, че всички хора на земята са прости

И все пак не ми стана ясно как се е стигнало до 3 правителства на Борисов, след като сте го свалили още първия път с бунтове и протести
 
И все пак не ми стана ясно как се е стигнало до 3 правителства на Борисов, след като сте го свалили още първия път с бунтове и протести
Оставката тогава беше ловък политически ход, и кухите лейки от БСП му се вързаха, като обраха всички негативи, включително и КТБ. Обаче този сценарий няма да мине сега. За това в момента се е вкопчил във властта като кърлеж.
 
Не знам кой прос, кой не. Ама аз не се разбирам с Борисов, а ти се разбираш много добре :) Ако ме разбираш....


Хахахах, все ти си най-умния и най-красивия
Да не забравяме, че си и последна инстанция по всички възможни теми

Понеже твоите работодатели са те научили да повтаряш по цял ден едни и същи фрази не значи, че всички сме папагали
Това, че ти си прост не значи, че всички хора на земята са прости

И все пак не ми стана ясно как се е стигнало до 3 правителства на Борисов, след като сте го свалили още първия път с бунтове и протести
 
@nandibandi подкрепяте ли този метод на протест? Блокиране на пътища и крастовища?
Категорично подкрепям всяка форма на гражданско неподчинение. :)

Блокиране на пътища и кръстовища е смешен вопъл от страна на тикволюбците - меко казано. В София от години са затворени ключови участъци за ремонт на ремонта на ремонтирания ремонт. Не ревете.

Пътищата също! Отново се ремонтира наскоро построена магистрала, заради което движението е отново отклонено през искърското дефиле. При нас пътруването е "некъв ужас некъв ат". Всеки ден има катастрофи, предимно обърнати тирове, защото пътят изобщо не е пригоден за такъв трафик. Това също е форма на блокада, която ми създава дискомфорт. Аз реално не знам близките ми, които идват и си отиват към София дали ще пристигнат и ще се приберат живи. Това, мили мишоци е реален дискомфорт. То поне да беше за доброто, а всъщност е поредната кражба на евро-фондове. Утре пак ще ремонтират...
МУТРИ ВЪН!!!
ОСТАВКА-СЪД-ЗАТВОР!!!
 

Горе