Ей, Тулупи, протестирате ли?

Нанди е със садомазохистични наклонности хаха.
Не според мен тя е от заблудените, а защо не и от платените, едните мутри са и съсипали бизнеса, а другите дават кинти.

Ами честно казано не знам кой какъв е, но ме е яд, че тези мърши така умело манипулират народа. Той и Буда дойде на власт с обещания да ги вкарва в затвора, но са в множество фирми съдружници и от "Сълза и смях" им завиждат за театъра. И царя щеше да ги оправя за 800 дни... "Мафията вън", "Оставка-съд-затвор" в момента означава да не крадете вие, а ние...
 
Твърде наивно за да го коментирам...
По-близо е до истината, нима твърдението ти, че Баце и Кури са еднакви едва ли не , не е наивно.
 

Ебахти гнусотията.Това също е от инструктажа, но нарочно не го написах, защото е жнусно и много долнопробно... Сравнение с освободителната дейност на настоящите протести...

Отвратително е да сравнявате една такава свята за Българите борба с тия платени и смешни протести. Не ви е срам! Тези хора не ги е било страх да умрат за родината. Тези смешни либерали на орлов мост реват като малки деца, за това че са ги привикали в районното за обяснения или че полицая го бутнал леко...

Пълна гнусотия... Ясно ми е че повечето протестъри нямат историческа памет и познания и са забравили събития от преди 6 години, а тези от преди 140 никога не са ги разбирали, ама по този начин да сравнявате е направо ми се повръща...
 
Сравнението си е съвсем точно. Пак султан, пак безправие, пак едни българи предатели, управляват с турците. Пак турчина е в палата, а хората в мизерията, без значение от етнос и религия... Къде е разликата?


Ебахти гнусотията.Това също е от инструктажа, но нарочно не го написах, защото е жнусно и много долнопробно... Сравнение с освободителната дейност на настоящите протести...

Отвратително е да сравнявате една такава свята за Българите борба с тия платени и смешни протести. Не ви е срам! Тези хора не ги е било страх да умрат за родината. Тези смешни либерали на орлов мост реват като малки деца, за това че са ги привикали в районното за обяснения или че полицая го бутнал леко...

Пълна гнусотия... Ясно ми е че повечето протестъри нямат историческа памет и познания и са забравили събития от преди 6 години, а тези от преди 140 никога не са ги разбирали, ама по този начин да сравнявате е направо ми се повръща...
 
Сравнението си е съвсем точно. Пак султан, пак безправие, пак едни българи предатели, управляват с турците. Пак турчина е в палата, а хората в мизерията, без значение от етнос и религия... Къде е разликата?

Той и 2013 турчина беше във властта, ама тогава не беше проблем, щото беше с “нашите хора”, нали... Смешна работа...

Те онзи ден на Росенец протестиращите му се примолиха да махне Бойко и да сложи друг. Т.е Доган не им е проблема. Проблема е само Бойко. Защо - и те не знаят...

Днеска сутринта по телевизията един протестирВащ се оплака, че снощи полицията не ги пазела и се притеснявал народът да не дойде и да си отвоюва площада. Аз отдавна казах - полицията спира да ги пази тези и ако са толкова силни и подкрепени от гражданите, ще си запазят обсадата. С полицията и баба знае да прави блокади... Оставете ги на гневните граждани, за да видим наистина колко ще ги търпи някой. Шайка безделници...

Днеска ми се налага да отида до офиса, направо се изприщвам при тази мисъл, че като видях задръстването по Ситняково и Данаил Николаев - лоша работа... Другите ми 3 алтернативи са запушени отбезделниците.
 
И сам знаеш какъв е проблема, жалко за тези които не го осъзнават, ама като се събудят някой сутрин и Кури е до тях в леглото
А може и до Кирил Добрев да се събудят. :) Не знаем кой ще стане лидер през септември. Много се бавите с прозрението, че biaaro всъщност иска насилствено въвеждане на гей-браковете, и затова подкрепя протестите. :D :D

Честно няма да се изненадам ако стигнете и до там.
Опорките на баци(фи)лите ги пише Дани Кирилов или някой на неговото ниво, така че... не очакваме повече.
 
А в същото време се възмущаваш, че им нямам доверие... Странни сте. :)

Изобщо не се възмущавам, че им нямаш доверие. Възмощавам се, че гласуваш доверие на Курни. От едно тесто са замесени. Докато се подкрепя по-малкото зло все така ще е. Няма по малко зло! Следващите ще грабят по същите схеми като тези в момента. Управляват хората, които държат капитала. Това по площадите в момента е продукт на олигарсите с капитал, на които им се спря кранчето от държавните пари чрез еврофондове, обществени поръчки, заменки и.т.н. Тепърва ще се разделят на два лагера на площадите - червен и син. Даже вече започнаха това. "Да България" с техните протежета "БОЕЦ" изгониха Маямито и започнаха да плюят Радев в публични изяви. Ти кой протест подкрепяш? Или по-скоро на кой олигарх протеста? Усещат, че вече Баце няма ход и правят преразпределение в търсене на рейтинг и чакат да захапят властта. Аз лично не виждам каква промяна ще има с подобна замяна, а ти?
 
Нанди на кои точно имаш и на кои нямаш доверие не разбрах, само на Пилота верваш така ли?
Ма той не е случаен на този пост и не случайно ги прави тези неща не ти ли стана ясно не мога да разбера.

Така ми се иска организаторите на протеста да си го набият сами, защото излизат и мислещи хора и да не се окаже, че сами са си заложили капан:)
 
Последно редактирано:
Изобщо не се възмущавам, че им нямаш доверие. Възмощавам се, че гласуваш доверие на Курни. От едно тесто са замесени. Докато се подкрепя по-малкото зло все така ще е. Няма по малко зло! Следващите ще грабят по същите схеми като тези в момента. Управляват хората, които държат капитала. Това по площадите в момента е продукт на олигарсите с капитал, на които им се спря кранчето от държавните пари чрез еврофондове, обществени поръчки, заменки и.т.н. Тепърва ще се разделят на два лагера на площадите - червен и син. Даже вече започнаха това. "Да България" с техните протежета "БОЕЦ" изгониха Маямито и започнаха да плюят Радев в публични изяви. Ти кой протест подкрепяш? Или по-скоро на кой олигарх протеста? Усещат, че вече Баце няма ход и правят преразпределение в търсене на рейтинг и чакат да захапят властта. Аз лично не виждам каква промяна ще има с подобна замяна, а ти?
Хората имат аргументи по-горе, не искаме да участваме в Априлското въстание, да им имам базата за сравнение.
Кой от всички можете да сравните с Левски бе?
 
Последно редактирано:
Хората имат аргументи по-горе, не искаме да участваме в Априлското въстание, да им имам базата за сравнение.
Кой от всички можете да сравните с Левски бе?

Аз не съм сравнявал никой с Левски. Май обърка цитата...
 
Ти що си мислиш, че когато е "работил" Левски, делото му е било добре прието? Напротив, повечето са си искали Султана, същото както е в момента. Друг е въпроса, че тогава е било малко по-лесно. Смъртните присъди са се издавали и изпълнявали на момента.

Я да си припомним:

За такива злоупотребяващи с народни пари, наказанието е само едно Смърт , смърт и пак смърт, както гласи и уставът ни. За тези, които петнят името на отечеството ни наказанието е Смърт, смърт и пак смърт. За тези, които се възползват от непросветеността на народа ни и го грабят, уж били по-умни и учени, а всъщност лукави и хитри наказанието е Смърт, смърт и пак смърт. За тези, които насаждат омраза между хората живеещи в нашето мило Отечество, било на етническа или верска основа, с цел докато се избивате по-между си, те да трупат богатства, наказанието е Смърт, смърт и пак смърт. За тези, които обещават много, само и само да ги изберете да ви управляват, а после се отметнат от думите си, като кажат, че времената били трудни и те видите ли не предполагали че такова е положението, наказанието е конфискуване на имуществото и изгнание извън пределите на Отечеството ни. За тези, които под булото на родолюбието, градят закони, а самите те не ги спазват или пък ги използват с цел своето облагодетелстване, наказанието е Смърт, смърт и пак смърт.

Познато нали! Така като гледам, Левски май за гроб го е писал това...

Хората имат аргументи по-горе, не искаме да участваме в Априлското въстание, да им имам базата за сравнение.
Кой от всички можете да сравните с Левски бе?
 
Аз не съм сравнявал никой с Левски. Май обърка цитата...
Не съм, исках да подкрепя това което казваш и да допълня.

Ти що си мислиш, че когато е "работил" Левски, делото му е било добре прието? Напротив, повечето са си искали Султана, същото както е в момента. Друг е въпроса, че тогава е било малко по-лесно. Смъртните присъди са се издавали и изпълнявали на момента.

Я да си припомним:..................................
Познато нали! Така като гледам, Левски май за гроб го е писал това...
И аз съм съгласен с това което цитира да, но въпроса ми кой от предводителите ни можем да сравним с Левски и неговото дело, за него отечеството е било преди всичко и като сравняваме как Левски едва ли не ни призовава, а ние си трайкаме като овчици, омърсяваме името му, да не говорим, че те изобщо не призовават за това, а призива им в превод звучи - "помогнете ни да дойдем на власт, че ни се краде повече" - какво ще кажеш, че ще дойдат не крадливи ли, от тези среди нищо добро не може да дойде.

Пак казвам, аз не съм против митинга, а против водачите им и призивите, аз съм за всички вън, нема постепенно, цялостна замяна, знам, че няма как да стане затова....
 
Последно редактирано:
Пак ще се повторя. Аз не съм за нищо конкретно. Моята идея е да влизаме от криза в криза, докато се появи новия Левски. Последно отне 500 години, надявам се сега да стане по-бързо. Докато легитимираме и едните и другите, доказани престъпници, все ще е така...


Не съм, исках да подкрепя това което казваш и да допълня.


И аз съм съгласен с това което цитира да, но въпроса ми кой от предводителите ни можем да сравним с Левски и неговото дело, за него отечеството е било преди всичко и като сравняваме как Левски едва ли не ни призовава, а ние си трайкаме като овчици, омърсяваме името му, да не говорим, че те изобщо не призовават за това, а призива им в превод звучи - "помогнете ни да дойдем на власт, че ни се краде повече" - какво ще кажеш, че ще дойдат не крадливи ли, от тези среди нищо добро не може да дойде.
 
Пак казвам, аз не съм против митинга, а против водачите им и призивите, аз съм за всички вън, нема постепенно, цялостна замяна, знам, че няма как да стане затова....
То и Скай иска нещо подобно.

Да обобщим исканията ви: ЦЯЛОСТНА ПОДМЯНА!

Уволняваме и всички държавни служители и назначаваме нови.
Чиновници, полицаи, пожарникари, съдии, прокурори, ... - ВСИЧКО!

:D
 
Пак ще се повторя. Аз не съм за нищо конкретно. Моята идея е да влизаме от криза в криза, докато се появи новия Левски. Последно отне 500 години, надявам се сега да стане по-бързо. Докато легитимираме и едните и другите, доказани престъпници, все ще е така...
Не забравяй, че и Левски не е бил светец, но е поставял отечеството и свободата на първо място, ако живееше в днешно време нямаше да е такъв ми се струва.
Е чакахме 30 години от криза в криза влизахме и кво?
Повечето хора искат нещата да се случат тук и в този живот затова и избягаха на запад да мият бабешки задници, чинии и да ги третират като втора ръка хора, с малки изключения които успяха да се уредят с по-добър живот.
Явно нещо бъркаме в подхода.
 
То и Скай иска нещо подобно.

Да обобщим исканията ви: ЦЯЛОСТНА ПОДМЯНА!

Уволняваме и всички държавни служители и назначаваме нови.
Чиновници, полицаи, пожарникари, съдии, прокурори, ... - ВСИЧКО!

:D
Абсулютизираш нещата.
Да и чистачките по входовете ще сменим:)
Главата на змията искам да сменим в случая това е парламента, стари кучета и такива доказали се или със слухове за връзка с мутри да не се допускат.
Ама как да стане като едните мутри викат на другите мутри - мутри вън, на луди ли ни правят не знам.
 

Горе