Ей, Тулупи, протестирате ли?

Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, весдесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.
Простакът не чака, не знае предел
и стига простакът до своята цел,
Защото простаци край него вървят
и дават му знаци и правят му път
Надкласов, безкласов, без род и съюз,
но винаги касов, но винаги в плюс
Без ден да протакаш, дори да кърви
война на простака до смърт обяви
За срам на Европа, на всичките нас,
когато докопа в ръцете си власт
По страшен от спина, по-жилав от рака,
сега за сега се оказа простака.

Радой Ралин

@Luftwaffe, и Радой не винаги е пълнил члена. ;)
 
e39XKUM.png
 
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, весдесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.
Простакът не чака, не знае предел
и стига простакът до своята цел,
Защото простаци край него вървят
и дават му знаци и правят му път
Надкласов, безкласов, без род и съюз,
но винаги касов, но винаги в плюс
Без ден да протакаш, дори да кърви
война на простака до смърт обяви
За срам на Европа, на всичките нас,
когато докопа в ръцете си власт
По страшен от спина, по-жилав от рака,
сега за сега се оказа простака.

Радой Ралин

@Luftwaffe, и Радой не винаги е пълнил члена. ;)
Само да вметна, че ако беше жив Радой нямаше никога да гласува за Корнелия.
 
Да, но щеше да е интересно какво ще напише за сикаджийската мутра с четири мозъчни клетки. Това щеше да е някакъв хайлайт на цялата му дейност като сатирик, някакъв събирателен образ на всичките му произведения.
 
Той всъщност е писал доста за нега :)


Да, но щеше да е интересно какво ще напише за сикаджийската мутра с четири мозъчни клетки. Това щеше да е някакъв хайлайт на цялата му дейност като сатирик, някакъв събирателен образ на всичките му произведения.
 
Не му е болно за Бацето, болно му е, щото идват червените другари.
Именно, а хич не искам да ги виждам, защото основната им цел ще бъде да се налапат като патки с горещи лайна, щото касата празна, те и бюджет за 2020 още не са приели червените другари!!!
 
защото основната им цел ще бъде да се налапат като патки с горещи лайна
А, то щото тия кусат с лъжичка, съобразно етикета вече 10 години. Ама дайте нещо, което поне привидно звучи логично, бе хора. То само с едното местожителство не става, Николайчо. Една - една, ама няма да се счупи ако я напънеш малко. - За мозъчната гънка говоря. ;)
 
Някой фен на Баце, може ли да обясни, на база кои данни смята, че комунистите ще дойдат на власт, ако не е гроб? Всяко проучване излязло до момента им дава не повече от 15%. При висока активност, каквато се очаква, този процент ще пада още. Даже и да се коалират с дпс, които при висока активност ще вземат 7-8%, пак не излизат сметките. Въпреки че да направят коалиция с дпс, за тях ще е смъртна присъда, ама да кажем, че е възможно.

Кой ще обясни, как точно ще дойдат комунистите, ако не е гроб!?
 
Тея герберски номерца ги пробутвай другаде, за 80 страници не разбра, че тоя номер не минава! Който е за това управление е фен на Баце, край на въпроса.

Абе ти да не си от патреотите бе?

тоя и след 80 страници още не разбрал, че няма фенове на "баце" тук...
 
Тея герберски номерца ги пробутвай другаде, за 80 страници не разбра, че тоя номер не минава! Който е за това управление е фен на Баце, край на въпроса.
Абе тея курнелски номера нямат край. Пробутвай ги някъде другаде. Който иска да свали Баце е комунист. Платен трол и протестър на курнела. Точка
 
Само няколко от антипротестърите тук са просто глупави и ги е страх от комунистите.
Останалите са си бацевисти.

Да си изяснят първо въпроса "Кой аджеба плаща за протестите??"
... Понеже нито БСП нито Слави изглеждат подготвени да кешаутнат.
Изглеждат и се държат като зайци в небрано лозе.
 
Последно редактирано:
Що тъй отговаряш избирателно.

Питам конкретно теб:

Някой фен на Баце, може ли да обясни, на база кои данни смята, че комунистите ще дойдат на власт, ако не е гроб? Всяко проучване излязло до момента им дава не повече от 15%. При висока активност, каквато се очаква, този процент ще пада още. Даже и да се коалират с дпс, които при висока активност ще вземат 7-8%, пак не излизат сметките. Въпреки че да направят коалиция с дпс, за тях ще е смъртна присъда, ама да кажем, че е възможно.

Кой ще обясни, как точно ще дойдат комунистите, ако не е гроб!?


Абе тея курнелски номера нямат край. Пробутвай ги някъде другаде. Който иска да свали Баце е комунист. Платен трол и протестър на курнела. Точка
 
Що тъй отговаряш избирателно.

Питам конкретно теб:

Някой фен на Баце, може ли да обясни, на база кои данни смята, че комунистите ще дойдат на власт, ако не е гроб? Всяко проучване излязло до момента им дава не повече от 15%. При висока активност, каквато се очаква, този процент ще пада още. Даже и да се коалират с дпс, които при висока активност ще вземат 7-8%, пак не излизат сметките. Въпреки че да направят коалиция с дпс, за тях ще е смъртна присъда, ама да кажем, че е възможно.

Кой ще обясни, как точно ще дойдат комунистите, ако не е гроб!?
Не ти ли омръзна да повтаряш едно и също като латерна?
Верно ли си струват парите на Курнела, че да й бъдеш верен трол цял живот?
 
Пак да попитам! Отговори ми на конкретния въпрос, не ми отговаряй с опорки, отговори обосновано, като стъпваш на конкретни данни! На база кои данни смяташ, че комунистите ще дойдат на власт, ако не е гроб? Всяко проучване излязло до момента им дава не повече от 15%. При висока активност, каквато се очаква, този процент ще пада още. Даже и да се коалират с дпс, които при висока активност ще вземат 7-8%, пак не излизат сметките. Въпреки че да направят коалиция с дпс, за тях ще е смъртна присъда, ама да кажем, че е възможно.

Не ти ли омръзна да повтаряш едно и също като латерна?
Верно ли си струват парите на Курнела, че да й бъдеш верен трол цял живот?
 
Пак да попитам! Отговори ми на конкретния въпрос, не ми отговаряй с опорки, отговори обосновано, като стъпваш на конкретни данни! На база кои данни смяташ, че комунистите ще дойдат на власт, ако не е гроб? Всяко проучване излязло до момента им дава не повече от 15%. При висока активност, каквато се очаква, този процент ще пада още. Даже и да се коалират с дпс, които при висока активност ще вземат 7-8%, пак не излизат сметките. Въпреки че да направят коалиция с дпс, за тях ще е смъртна присъда, ама да кажем, че е възможно.
На час ли ти плаща? на пост? На килограм глупост?
 
Въпроса ми е напълно сериозен! Отговори ми на конкретния въпрос, не ми отговаряй с опорки, отговори обосновано, като стъпваш на конкретни данни! На база кои данни смяташ, че комунистите ще дойдат на власт, ако не е гроб? Всяко проучване излязло до момента им дава не повече от 15%. При висока активност, каквато се очаква, този процент ще пада още. Даже и да се коалират с дпс, които при висока активност ще вземат 7-8%, пак не излизат сметките. Въпреки че да направят коалиция с дпс, за тях ще е смъртна присъда, ама да кажем, че е възможно.

На час ли ти плаща? на пост? На килограм глупост?
 
Въпроса ми е напълно сериозен! Отговори ми на конкретния въпрос, не ми отговаряй с опорки, отговори обосновано, като стъпваш на конкретни данни! На база кои данни смяташ, че комунистите ще дойдат на власт, ако не е гроб? Всяко проучване излязло до момента им дава не повече от 15%. При висока активност, каквато се очаква, този процент ще пада още. Даже и да се коалират с дпс, които при висока активност ще вземат 7-8%, пак не излизат сметките. Въпреки че да направят коалиция с дпс, за тях ще е смъртна присъда, ама да кажем, че е възможно.
Моя също
Кажи сега на килограм тъпотия ли ти плащат, на пост, на час?
 

Горе