Ей, Тулупи, протестирате ли?

Добре де да изчакаме изборите, защо се пънете да бутате властта?
Какво народа ли се пъне, едва ли, народа е овчедушен и не бърза чак толкова, вие вкарахте инжекции за да го възбудите с измислени схеми, снимки и така нататък.
Толкова голяма медиина и всякаква атака към определен човек аз не помня след скандала с Пеевски който ВИЕ се опитахте да качите на стратегически пост и тогава стана спонтанно от само себе си.
Защо е тази атака и злоба към Боко, ами защото ядоса черепа, а той има и парите и ресурсите дори да затрие и държавата.
Питате кой плаща, ами Дубаеца, Сърбина и то плащат с наще пари.

Добре де ами Баневи и тех ги подпукаха, кой стои зад това Шиши си разчиства територия ли, ок дори и така да е да остане само шиши поне ще знаем, че е останал само той;), нека се самоонищожат, което едва ли е толкова просто, но да помечтаем малко:)
 
Ама не можеш да отговаряш на съвсем конкретен въпрос с подобна тъпотия, която няма нищо общо със зададения въпрос.

Защо не искаш да отговориш?

Моя също
Кажи сега на килограм тъпотия ли ти плащат, на пост, на час?
 
Ама не можеш да отговаряш на съвсем конкретен въпрос с подобна тъпотия, която няма нищо общо със зададения въпрос.

Защо не искаш да отговориш?
Имаш ли някаква афилиейт програма?
Или МЛМ?
Че имам да храня едни котки пред блока ...
 
Питам и теб! На база кои данни смяташ, че комунистите ще дойдат на власт, ако не е гроб? Всяко проучване излязло до момента им дава не повече от 15%. При висока активност, каквато се очаква, този процент ще пада още. Даже и да се коалират с дпс, които при висока активност ще вземат 7-8%, пак не излизат сметките. Въпреки че да направят коалиция с дпс, за тях ще е смъртна присъда, ама да кажем, че е възможно.


Добре де да изчакаме изборите, защо се пънете да бутате властта?
Какво народа ли се пъне, едва ли, народа е овчедушен и не бърза чак толкова, вие вкарахте инжекции за да го възбудите с измислени схеми, снимки и така нататък.
Толкова голяма медиина и всякаква атака към определен човек аз не помня след скандала с Пеевски който ВИЕ се опитахте да качите на стратегически пост и тогава стана спонтанно от само себе си.
Защо е тази атака и злоба към Боко, ами защото ядоса черепа, а той има и парите и ресурсите дори да затрие и държавата.
Питате кой плаща, ами Дубаеца, Сърбина и то плащат с наще пари.

Добре де ами Баневи и тех ги подпукаха, кой стои зад това Шиши си разчиства територия ли, ок дори и така да е да остане само шиши поне ще знаем, че е останал само той;), нека се самоонищожат, което едва ли е толкова просто, но да помечтаем малко:)
 
тоя и след 80 страници още не разбрал, че няма фенове на "баце" тук...
Разбрахме, всички са само по чистотата, а Ангелчо е групенфюрер на метлите.
 
Ясно, не можеш да си защитиш опорната точка. Слаб 2....
Къде ви се намира касата, дето ви изпащат хонорарите?
Може ли да ми дадеш адреса, да отида да ми дадат някой лев, че се появиха и 2-3 кученца пред блока, покрай котките ...
 
IQ.... отрицатленo...

Къде ви се намира касата, дето ви изпащат хонорарите?
Може ли да ми дадеш адреса, да отида да ми дадат някой лев, че се появиха и 2-3 кученца пред блока, покрай котките ...
 
Много ти ходи картинката ... Освен че си як като това на картинката, си и почти толкова умен
Кухата ти герберска тиква не можа ли да роди нещо по-умно? Пределно ясно ми е, че не можеш да схванеш сарказма в ника и аватара ми, но поне потърси нещо по интелигентно в наръчника.
 
Надявам се си даваш сметка, колко тъп изглеждаш отстрани. Защо не искаш да си защитиш тезата, която лансираш вече един месец?

как да се включа към афилиейт програмата на протестърите?
На кой адрес да отида?
 
Кухата ти герберска тиква не можа ли да роди нещо по-умно? Пределно ясно ми е, че не можеш да схванеш сарказма в ника и аватара ми, но поне потърси нещо по интелигентно в наръчника.
Така и не казвате с твоя колега трол къде да дойда да се запиша
 
Надявам се си даваш сметка, колко тъп изглеждаш отстрани. Защо не искаш да си защитиш тезата, която лансираш вече един месец?
Ако докарам 10 човека да викат "долу боко" колко ще ми плати другарката нинова?
 
Надявам се си даваш сметка, колко тъп изглеждаш отстрани. Защо не искаш да си защитиш тезата, която лансираш вече един месец?
Нарича се групов интелект. :)

117229108_1575096932661274_5840349666941850597_n.jpg
 

Горе