Ей, Тулупи, протестирате ли?

Всеки ще яде това, което си е надробил

Така е, всички сме си надробили едно и същи. Ние сме на 111 място по свобода на словото, най-бедната и корумпирана държава в ЕС. Това е заслуга на всички нас, защото бездействаме и сме силни на две ракии на маса или във форумите. И дори днес някой да вземе пари за да тролене или антирпротестиране, той тези пари ги взима от своето бъдеще и от това на децата си. Тези пари днес, утре ще се обезценят. Но както е казал Шарл Монтескьо, Всеки народ заслужава съдбата си...
 
...най-бедната и корумпирана държава в ЕС.
Как няма да е така, след като партиите плащат луди пари на тролове да промиват мозъците на хората
За справка - биаро и нандито
 
@Electro Казах ли ти? :)
Вече ми е ясен. Единствената му цел е да се заяжда с вас двамата и да пише празни приказки. Всъщност, това може би му качва броя постове и рейтинга или има друга облага. Може би върти трафик на форума. Той ползва три ключови думи - опорки, пари за тролене и битови вещи, които може да използва за сексуални атрибути.
 
Оф това 111 масто по свобода на словото, като го чуя и рязко ме напъва...

Срещу 30-40 лева всеки може да вдигне сайт и да пише каквото си поиска. Никой няма да го пипне. Включително и долнопробен фейк нюз. Обаче не, нямало свобода на словото. В западните държави за фийк нюз ще търкате нара.

Самият факт, че гнусни медии като свободна европа съществуват и никой не ги е забранил е показателно че това място е сложено от същите тези които финансират свободнаевропа да излива гнусна предимно немска пропаганда, която не е само срещу провителството, а и срещу цялата страна.

Христо Иванов примерно редовно трие негативни коментари от фейсбук страницата си... Не нарушава ли свободата на словото това? Нали той е борец за свобода на словото...
 
Вече ми е ясен. Единствената му цел е да се заяжда с вас двамата и да пише празни приказки. Всъщност, това може би му качва броя постове и рейтинга или има друга облага. Може би върти трафик на форума. Той ползва три ключови думи - опорки, пари за тролене и битови вещи, които може да използва за сексуални атрибути.
хахахаха, счупи тъпомера
Вече си на крачка да станеш трол
Давай в същия дух и биаро лично ще те предложи на следващия пленум на БСП да станеш платен трол към групичката на биаро и нандито
 
Оф това 111 масто по свобода на словото, като го чуя и рязко ме напъва...

Срещу 30-40 лева всеки може да вдигне сайт и да пише каквото си поиска. Никой няма да го пипне. Включително и долнопробен фейк нюз. Обаче не, нямало свобода на словото. В западните държави за фийк нюз ще търкате нара.
Ами това им е опорката ... глупава курнела - глупави тролове
какво се учудваш :)
 
Как няма да е така, след като партиите плащат луди пари на тролове да промиват мозъците на хората
Значи партиите (които не управляват в момента) харчат парите на данъкоплатеца безцелно и безугледно? Добре. :)

Геле, тъп си на слонски гъз, бате...
 
Аз вече си мисля, че е бот. То 5-те думи в речника му, доста елементарен скрипт, може да ги разбърква и поства... :)

Вече ми е ясен. Единствената му цел е да се заяжда с вас двамата и да пише празни приказки. Всъщност, това може би му качва броя постове и рейтинга или има друга облага. Може би върти трафик на форума. Той ползва три ключови думи - опорки, пари за тролене и битови вещи, които може да използва за сексуални атрибути.
 
Геле, тъп си на слонски гъз, бате...

Такава обида не бях чувал Геле - хем си тъп, хем си На слонски гъз и жена да ти говори на бате, хаха, казах ви нуждаете се от почивка
 
Значи партиите (които не управляват в момента) харчат парите на данъкоплатеца безцелно и безугледно? Добре. :)

Геле, тъп си на слонски гъз, бате...
Не, бе бате... харчат ги за тролове като теб, ама в момента не са на власт и не могат да си те позволят
Затова плащат на троолове като биаро, дет са по-прости от теб :)
 
Такава обида не бях чувал Геле - хем си тъп, хем си На слонски гъз и жена да ти говори на бате, хаха, казах ви нуждаете се от почивка
Кое е оксиморон в случая - какво не ти е ясно в сравнението? Слонският задник е заоблен, тоест, не е остър. А пък Геле е тъп, тоест, също няма остър ъгъл. Излиза, че са еднакво тъпи. Разбра ли го, или да кажа на баце да ти звънне и да ти го обясни по-просто? Това е супер стар лаф, бе бате. Не си ли го чувал? :)
 
Кое е оксиморон в случая - какво не ти е ясно в сравнението? Слонският задник е заоблен, тоест, не е остър. А пък Геле е тъп, тоест, също няма остър ъгъл. Излиза, че са еднакво тъпи. Разбра ли го, или да кажа на баце да ти звънне и да ти го обясни по-просто? Това е супер стар лаф, бе бате. Не си ли го чувал? :)
Я седни си почини, че вече шизофренията те удари яко :)
 
Официално обявявам Ангел за трол на Бсп! С всеки пост отвращава привържениците герб и ги праща директно при Нинова. Ах ти колко си долен. Агент на Кури под прикритие! Много хитро, признавам.
 
Официално обявявам Ангел за трол на Бсп! С всеки пост отвращава привържениците герб и ги праща директно при Нинова. Ах ти колко си долен. Агент на Кури под прикритие! Много хитро, признавам.
хахаха, пак не позна
Аз съм трол на Иванчева
Пиша от затвора
и получавам парите директно от черепа по мръсния канал
 

Горе