Ей, Тулупи, протестирате ли?

Браво, браво, господине! Докара още няколко гласа на кака Кури! Ще ти вдигне заплатата определено!
кака ти кури ми каза да ти предам, като ходиш да й лижеш задника, предварително да си дезинфектираш устната кухина и да си миеш зъбките, че да не й пренесеш някой корона вирус
Все пак на есен пак ще трябва да ходиш да си заработваш под чаршафите
 
Виждам че често си говорите, аз не съм я чувал от 6 години. Кажи й че няма да дойда и съм казал ти да ме заместиш!

кака ти кури ми каза да ти предам, като ходиш да й лижеш задника, предварително да си дезинфектираш устната кухина и да си миеш зъбките, че да не й пренесеш някой корона вирус
Все пак на есен пак ще трябва да ходиш да си заработваш под чаршафите
 
Кури ми плати много, ама лизането на задника го остави за теб - справял си се най-добре от всички и най-много й харесвал твоя език... явно е доста дълъг и й го набутваш яко навътре ...
Ангеле, земи модифицирай малко изказа, че пак ще се включи възмутения гражданин и ще ни хока. Не е честно всички да се червим, заради болните сексуални фантазии на един обикновен трол.
 
Виждам че често си говорите, аз не съм я чувал от 6 години. Кажи й че няма да дойда и съм казал ти да ме заместиш!
Тя ме предупреди, че така ще кажеш.. зна, че те притеснява факта, че сте били любовници с нея, ама тя много се гордее с теб - все пак ти си детето чудо! - на теб дължи огромната си победа и любов народна
Евала, брат! нандито само може да мечтае за таква кариера като твоята
 
Ангеле, земи модифицирай малко изказа, че пак ще се включи възмутения гражданин и ще ни хока. Не е честно всички да се червим, заради болните сексуални фантазии на един обикновен трол.
нанди, бате... пилота пита за теб днес - казах му, че днес си на разположение на биаро и си заета с кури
утре щял да ти се обади... кури му се похвалила от услугите на биаро и си търси някоя като теб за същите услуги
 
Давай, давай, още няколко човека напуснаха герб и се присъединиха към класовия враг, схемата работи....

Тя ме предупреди, че така ще кажеш.. зна, че те притеснява факта, че сте били любовници с нея, ама тя много се гордее с теб - все пак ти си детето чудо! - на теб дължи огромната си победа и любов народна
Евала, брат! нандито само може да мечтае за таква кариера като твоята
 
нанди, бате... пилота пита за теб днес - казах му, че днес си на разположение на биаро и си заета с кури
утре щял да ти се обади... кури му се похвалила от услугите на биаро и си търси някоя като теб за същите услуги
Добре, бате. За пилота ще се включа. Не е мой тип визуално, но пък е истински мъж, а не мишок с визия на гол охлюв. ;)

Да се върнем на темата Бойко - чистата като сълза девица.
Между другото, пашата ми е роднина, и то не много далечен. :) Никога не съм го виждала обаче...

 
Последно редактирано:
Тия шматки изцяло пренесоха доскусията върху Кури и Пилота.

Аз от снощи клоня към Бошкофф.
Искам да дойде некой бананов диктатор тип Франко/Пиночет/Кастро/Чавез и да докара акъла на това овче население.

Хем и ще ги накаже сегашните подобаващо и недемократично.
 
Олигафрените блокират и Румънско посолство. В момента за да стигна до офиса си трябва да мина 4 километра допълнително в посока. Защото това беше последния нормален път по който мога да мина. Олигофрени! Отровите от колите в задръстванията ги дишаме всички ние... Загубеното време е загуба за икономиката която ще се отрази и на вас, смешници!

Като започнат учениците и студентите ще настане война, ако тези смешковци не вдигнат катуните. Жителите на Зоните, Банишора, Център, Люлин, Обеля, Надежда практически вече нямат начин да стигнат по нормален път до източните и южните части на града, където са ситуирани повечето офиси и бизнес с висока добавена стойност. Браво бе!!! Кретени. Лекарства да си купят с парите които прибират, за да седят по катуните, дано!!!
 
Само няма да си измисляш, че някой има нещо против, освен малцината заинтересовани! Преди час и половина седях 1 час на аспарухов мост, ходих до Камчия да ям. 10 километра опашка, нито един не свирна, нито един не е мрънкал, никой не псува, всички седим и чакаме. Хората си лафихме на групички, като никой нищо лошо не каза за протестиращите. Точно обратното беше. Всички разбират, че е за добро. Даже си мисля, че ако имаше някой като тебе, щеше да бъде хвърлен в храстите.

Олигафрените блокират и Румънско посолство. В момента за да стигна до офиса си трябва да мина 4 километра допълнително в посока. Защото това беше последния нормален път по който мога да мина. Олигофрени! Отровите от колите в задръстванията ги дишаме всички ние... Загубеното време е загуба за икономиката която ще се отрази и на вас, смешници!

Като започнат учениците и студентите ще настане война, ако тези смешковци не вдигнат катуните. Жителите на Зоните, Банишора, Център, Люлин, Обеля, Надежда практически вече нямат начин да стигнат до източните части на града. Браво бе!!! Кретени. Лекарства да си купят с парите които прибират дано!!!
 
Олигафрените блокират и Румънско посолство. В момента за да стигна до офиса си трябва да мина 4 километра допълнително в посока. Защото това беше последния нормален път по който мога да мина. Олигофрени! Отровите от колите в задръстванията ги дишаме всички ние... Загубеното време е загуба за икономиката която ще се отрази и на вас, смешници!

Като започнат учениците и студентите ще настане война, ако тези смешковци не вдигнат катуните. Жителите на Зоните, Банишора, Център, Люлин, Обеля, Надежда практически вече нямат начин да стигнат по нормален път до източните и южните части на града, където са ситуирани повечето офиси и бизнес с висока добавена стойност. Браво бе!!! Кретени. Лекарства да си купят с парите които прибират, за да седят по катуните, дано!!!
Има само едно решение на проблема. Плачеш на чужди гробища.

117542702_3653782414650215_8619514485725711304_o.jpg
 
Това е първият протест в българската история, който се състои главно от терор срещу тези, които не протестират.
 
За какъв терор говориш? Протеста е конституционно право на всеки, мисля че го знаеш. Блокадите също са законни, позволени от закона. Като не ти харесва, обикаляш....

Това е първият протест в българската история, който се състои главно от терор срещу тези, които не протестират.
 
За какъв терор говориш? Протеста е конституционно право на всеки, мисля че го знаеш. Блокадите също са законни, позволени от закона. Като не ти харесва, обикаляш....

Цитирай кой закон. Аз знам, че престоя на решеходци въпху пътното платно е нерегламентирано.
 
Терор е отнемането на дадена важна свобода със сила. Да го наречеш законен протест е като да повярваш на американците, че хвърлят бомби по целия свят, за да гарантират мира.
 
Каква важна свобода? Свободен си да заобиколиш, от където си искаш. Аз пък искам да мина през Бояна, точно където е шкафчето и да дръпна едно кюлче и една пачка, ама няма как да стане. И пътя и резиденцията са държавна собственост. Това отнема ли ми правата и свободите?

Упражняването на правото на протест е гарантирано и с предвидените санкции в Наказателния Кодекс в чл. 174а предвижда до 2 години за този, който попречи на протестно събитие и до 1 година, за който проведе забранено такова. В първия случай производството стартира по тъжба на пострадалия.

Конституцията също гарантира правото на протест. Припомням че конституцията е доста над закона за движение по-пътищата!




Терор е отнемането на дадена важна свобода със сила. Да го наречеш законен протест е като да повярваш на американците, че хвърлят бомби по целия свят, за да гарантират мира.
 
Това протестно мероприятие разрешено ли е? Има ли разрешение писмено от общината за блокирането на кръстовища в София. Или всички по “барикадите” са за затвор от 1 година? Аз исках да ги каказат с по 50 лева по ЗДвП, ама ти ми припомни, че в момента със съдействието на МВР определени лица извършват криминално деяние и подлежат на още по-голямо наказание.
 
Конституцията на България гарантира свободно придвижване, а не заобикаляне.
Чл. 35.
(1) Всеки има право свободно да избира своето местожителство, да се придвижва по територията на страната и да напуска нейните предели.

Свободата да заобикаляш е като свободата на французите да ядат пасти, щом нямат хляб, дадена им от Мария-Антоанета в края на XVIII век.
 
Пуснете жалби, имате това право!

Аз лично още утре ще го направя. Съветвам това да стоят всички граждани които искат законът и човешките права да се спазват от тези които реват за точно това, но като типични либерали гледат само собствения си гъз.
 

Горе