Ей, Тулупи, протестирате ли?

Много странна логика да игнорваш всички опоненти в дебата :) С кого ще спориш, сам със себе си ли? :)

Бацевистите почнаха масово да "игнорват" - сякаш това ще помогне на милото им.
 
Ще гласуваш за Курни и подкрепяш Радев. Ами те са от статуквото, моме Калино! :) И кой е независимия аз или ти?
Радев бил от статуквото - браос! Аз мисля, че с действията си показа, че няма да бъде ничий послушко. Факт е, че е недолюбван и в Москва, и във Вашингтон, което доказва, че е самостоятелна и принципна фигура. И не бързайте да подмятате, че слушал Кури, без да дадете пример за това си глупаво твърдение.
Колкото до това дали ще гласувам за Кури - не е на 100% сигурно. Първо, много е вероятно Кури да бъде сменена от Киро Добрев на конгреса този месец, така че тая мантра също се изчерпа.
Нека стигнем до избори и видим кандидатите, пък тогава ще решаваме кой за кого.
Първа точка от дневния ред в момента е да изгоним мутрите. Какво следва след това? Нека оставим естествения ход на събитията, момко Калинчо. ;)
 
Много странна логика да игнорваш всички опоненти в дебата :) С кого ще спориш, сам със себе си ли? :)
Ще се включи с профила "хейтър". Тоя си го пази за по-представителен. С него излъчва емпатия и добродушие. :)
 
Правилно си забелязал, обаче тея баби са напълно реални. Не знам как ги вербуват, но са огромно количество. В съседство до единия магазин имам една такава лична лекарка. Често спорим сутрин. Напълно откачена. Едната сутрин ме посрещна с информацията, че Путин бил струпал войски на границата, за да сваля Борисов от власт :D Още ходи със скафандър и маска и постоянно налива на пациентите си, колко е опасен вируса. Величае туквуна пред когото свари, като не пести всякакви безумни суперлативи. Страшна работа е.... Профила на бабата с бастуна от орлов мост е абсолютно същия. Откачалки около 60-те, как точно са ги вербували нямам представа....


П.С. последен ъпдейт от тролските социалки - новата мода е всички фалшиви профили да са на някакви баби на 60+ години, които имат във фамилиите си преки роднини гонени от комунягите и малтретирани.. Как един от тия профили не смени историята малко бе.. Как?
 
Радев бил от статуквото - браос! Аз мисля, че с действията си показа, че няма да бъде ничий послушко.
Аз пък познавам кмет който е от листата на една определена партия(не е БСП), който си пие кафето с Радев и е свързан с дървената мафия и има карт бланш с висше да изсича горите и износ към Гръчко, а знаем, че контрол върху сечта в БГ няма, всичко това е чрез подставени фирми и така нататък, как си требе.
Разбира се няма как да го докажа, но знам, че Радев му има голямо доверие и би му дал даже министерски пост ако има възможност - това информация под сурдинка, но е истина на 99% понеже е от вътрешен източник.
Това за мен е показартелно, че интереса клати феса, нема партии нема мартии парата е най-важна.
 
Какъв ли е подтекста на това пред министерски съвет :)

Виж файлът 19873
Това е мафиотско послание и предполагам, че е предупрежднеие за убийство.
Това доказва какви хора стоят зад протестите, не знам защо се радваш толкова.
 
Еми това са отношения между мафиоти, ти какво очакваш от мафиоти? Рози ли?


Това е мафиотско послание и предполагам, че е предупрежднеие за убийство.
Това доказва какви хора стоят зад протестите, не знам защо се радваш толкова.
 
Еми това са отношения между мафиоти, ти какво очакваш от мафиоти? Рози ли?
Това е послание на протеста нали така или бъркам?
Е ковчези вече носихте сега почнахте отрязани глави агнешки, не се знае утре какво ще ви хрумне, може обесено куче да овесите пред партийния.
 
Сега да ти кажа каква е истината за тези глави. Тези глави са изпратени по пощата на Хаджигенов от неизвестен подател, а той ги носи на Борисов пред министерски съвет да му ги връща.

Кой е мафията сега?

654654646.jpg
 
Сега да ти кажа каква е истината за тези глави. Тези глави са изпратени по пощата на Хаджигенов от неизвестен подател, а той ги носи на Борисов пред министерски съвет да му ги връща.

Кой е мафията сега?

Виж файлът 19874
Е това е провокация, то е толкова близко до акъла.
Тоя от тройката ли беше - съдията идиот?
Ами вярвайте на простотии щом ви се вярва.

За това говоря - каквито предводителите, такива и протестиращите.
 
Радев бил от статуквото - браос! Аз мисля, че с действията си показа, че няма да бъде ничий послушко. Факт е, че е недолюбван и в Москва, и във Вашингтон, което доказва, че е самостоятелна и принципна фигура. И не бързайте да подмятате, че слушал Кури, без да дадете пример за това си глупаво твърдение.
Колкото до това дали ще гласувам за Кури - не е на 100% сигурно. Първо, много е вероятно Кури да бъде сменена от Киро Добрев на конгреса този месец, така че тая мантра също се изчерпа.
Нека стигнем до избори и видим кандидатите, пък тогава ще решаваме кой за кого.
Първа точка от дневния ред в момента е да изгоним мутрите. Какво следва след това? Нека оставим естествения ход на събитията, момко Калинчо. ;)

Преписваш ми твой думи и го наричаш мантра. Интересно. :) Ти каза в темата, че ще гласуваш за Кури. КОЙ спонсорира кампанията на Радев? Безработните ли? Да не си и ти дала дарение? Виж в коя фондация са повечето от съветниците му и пак пиши...
 
Бацевистите почнаха масово да "игнорват" - сякаш това ще помогне на милото им.
не съм бацевист каквото и да означава, но блокирането помага много при филтирането на шит постовете.
Такива бълват безработната тетка, ангел и тн, бяро е забавен и затова още не съм го филтрирал.
 
Откачалки около 60-те, как точно са ги вербували нямам представа....
Нарича се дегенеративно състояние - естествен процес. Да не дава господ да изкукваме чак толкова. :)
 
Радев бил от статуквото - браос! Аз мисля, че с действията си показа, че няма да бъде ничий послушко. Факт е, че е недолюбван и в Москва, и във Вашингтон, което доказва, че е самостоятелна и принципна фигура. И не бързайте да подмятате, че слушал Кури, без да дадете пример за това си глупаво твърдение.
Колкото до това дали ще гласувам за Кури - не е на 100% сигурно. Първо, много е вероятно Кури да бъде сменена от Киро Добрев на конгреса този месец, така че тая мантра също се изчерпа.
Нека стигнем до избори и видим кандидатите, пък тогава ще решаваме кой за кого.
Първа точка от дневния ред в момента е да изгоним мутрите. Какво следва след това? Нека оставим естествения ход на събитията, момко Калинчо. ;)
Нека стигнем до изборите, за да реша кой червен боклук ще подкрепя! Напредваш, от "Позитано" са ти вдигнали хонорара. Сигурно Киро Добрев (кефи ме как ги наричаш на галено) ти изплаща паричките. Амин!
 
Такива бълват безработната тетка
Това го знаеш, защото още не си ме блокнал, или пък си ме блокнал, но въпреки това знаеш какво пиша в темата? :)
 
Сигурно Киро Добрев (кефи ме как ги наричаш на галено) ти изплаща паричките. Амин!
Щом капацитетът ти стига само до това умозаключение, коя съм аз да ти усложнявам живота. :)
В интерес на истината, няма сума на света, която да ме провокира да мразя тиквоча толкова силно. Аз не искам само неговата оставка. Искам го заровен 2 метра под земята и наръфан от червеите. Искам преди това да агонизира жестоко. Да се мъчи с месеци и да се моли някой да му тегли куршума. :)
 
не съм бацевист каквото и да означава, но блокирането помага много при филтирането на шит постовете.
Такива бълват безработната тетка, ангел и тн, бяро е забавен и затова още не съм го филтрирал.
Пуснах сълза, че си ме блокирал ...
 
Щом капацитетът ти стига само до това умозаключение, коя съм аз да ти усложнявам живота. :)
В интерес на истината, няма сума на света, която да ме провокира да мразя тиквоча толкова силно. Аз не искам само неговата оставка. Искам го заровен 2 метра под земята и наръфан от червеите. Искам преди това да агонизира жестоко. Да се мъчи с месеци и да се моли някой да му тегли куршума. :)
Ехааа, нямам какво да добавя. След тази омраза, вече съм безсилен. Само една молба: недей пуска за червените. Пък ти си го мрази, няма лошо.
 
Аз не искам само неговата оставка. Искам го заровен 2 метра под земята и наръфан от червеите. Искам преди това да агонизира жестоко. Да се мъчи с месеци и да се моли някой да му тегли куршума. :)
Ехеее тук мисля, че преджаса здраво, това не е мислене на здравомислещ човек, това е мислене на психопат или си на некви силни наркотици от рода на кокаина:).
 

Горе