Ей, Тулупи, протестирате ли?

Тва е просто слочаенос според мене.
 
Протестите в България и новото поколение, което не се страхува.

 
Последно редактирано:
Заради нанди не спирам да се взирам и да се чудя с какъв произход е това, дето си го е нахлупил на главата.
 
Заради нанди не спирам да се взирам и да се чудя с какъв произход е това, дето си го е нахлупил на главата.
????? Прилича на тупе от кожа на бобър. :) :) :) Може и нутрия да е, знам ли. :)
 
Занимавате се с глупости, докато един невинен и честен човек е осъден несправедливо.

Жу сюи Вазелин Магарешки.

119552947_793437938089491_5098098445311346942_o.jpg
 
Като изключим тая най-вляво и лелката със сакото, дали всички жени на тая снимка ги е ебал?
Аз не бих изключила и мъжете. :)
 
????? Прилича на тупе от кожа на бобър. :) :) :) Може и нутрия да е, знам ли. :)
Ами много хубаво говори.
И е от БСП.

Обаче не вярвам на мъже с перуки или с присадени или боядисани коси.
 
Ами много хубаво говори.
И е от БСП.

Обаче не вярвам на мъже с перуки или с присадени или боядисани коси.
Подкрепям напълно, като добавям, че и на мъже, криещи плешивостта си под шапки и забрадки също не бива да се гласува доверие.
Иначе да - говори умно професорът, макар на мен лично да ми идва малко самодоволен. Ама то е обяснимо, когато си начетен... И аз така изглеждам на някои опоненти сигурно.

tenor.gif
 
Каменчо се смя на поста ми за 2-та милиарда дълг от преди няколко дена, ама да видим дали още ще му е смешно, след новината от днес.

За първи път от 2016 г. България продаде еврооблигации на международните пазари като по този начин емитира нов външен дълг в размер на 5 млрд. лева. Пласирани са две емисии - 10 и 30-годишни книжа. При 10-годишните книжа доходността е от 0.389 %, а при 30-годишните облигации -1.476 %, което се оценява като изгодни условия.

Добре че е Бойко, че другите ще счупят държавата.... Бърза да взема пари и да ги краде, животното.... Според мен, който и да е следващия, много ще му е трудно, тоя гъз ще остави пустиня след себе си....
 
Виж условията бе. Изключително изгодни са. За 30 години ще върнем по-малко отколкото сме взели, при все че инфлацията върви. Тези пари ако се налеят в инфраструктура и потребление за 30 години ще се избият десетки пъти... Ама за това трябва малко повече мисъл от сляпо следване на Радев.

Строят се 300+ километра магистрали в цялата страна. Ремонтират се пътища, отпуснаха се накакви пари на пенсионерите. Учителските заплати вече са на отлично ниво. Развива се здравеопазването. Нали това искаме. Справихме се отлично с кризата с коронавируса. Здравната система е подготвена да издържи на натиска. Безработицата продължава да е ниска. Потреблението върви. Отивам на ресторант - няма място да седна. Отивам в магазина - опашка. Запазвам си хотел - няма стаи. До нас в радиус от 150 метра се строят 3 кооперации, едната е огромна, близо 100 апартамента. Всичко е продадено. Почнаха май. Всичко си работи, икономиката върви. Няма място за паника.
 
Леле, леле, леле.... Ти си напълно обсебен! На тебе ти трябва екзорсист, не психиатър!

Нямало безработица, а инвеститорите си дават парите, за да ги загубят..... леле, леле .... По-добре не пиши, че от карлуково ще се самосесзират и ще те приберат, като опасен за обществото!


Виж условията бе. Изключително изгодни са. За 30 години ще върнем по-малко отколкото сме взели, при все че инфлацията върви. Тези пари ако се налеят в инфраструктура и потребление за 30 години ще се избият десетки пъти... Ама за това трябва малко повече мисъл от сляпо следване на Радев.

Строят се 300+ километра магистрали в цялата страна. Ремонтират се пътища, отпуснаха се накакви пари на пенсионерите. Учителските заплати вече са на отлично ниво. Развива се здравеопазването. Нали това искаме. Справихме се отлично с кризата с коронавируса. Здравната система е подготвена да издържи на натиска. Безработицата продължава да е ниска. Потреблението върви. Отивам на ресторант - няма място да седна. Отивам в магазина - опашка. Запазвам си хотел - няма стаи. До нас в радиус от 150 метра се строят 3 кооперации, едната е огромна, близо 100 апартамента. Всичко е продадено. Почнаха май. Всичко си работи, икономиката върви. Няма място за паника.
 
Има петиция, с която молим бай Дончо да подкрепи протестите. Който желае, може да се включи тук: https://petitions.whitehouse.gov/pe...-people-bulgaria-against-bulgarian-government

Защо си мислиш, че Дончо не може да различи доматите от коловете и ги яде с тях? Със сигурност е запознат в детайли с обстановката в България. Соросоидите са на площада с пинокио и в президентството.
IMG_20200916_132221.jpg
 
Leverage, не се мъчи. Няма смисъл. :)
 
Последно редактирано:
Leverage, не се мъчи. Няма смисъл. :)
Пичове, махнаха ли емоджитата за реакция на пост или само при мен е така?

Правилно! Нямаше смисъл да споделяш тази петиция! Дончо най-вероятно е по-добре запознат какво се случва в България...
 
Правилно! Нямаше смисъл да споделяш тази петиция! Дончо най-вероятно е по-добре запознат какво се случва в България...
По тази точка мога да се съглася, но не и с епитетите, които използваш по адрес на президента на България. На фона на тези, които така яростно браниш, той е великан, а всички сме наясно, че няма идеални хора, още по-малко пък политици. :)
 

Горе